• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 pogodan" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.333 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 pogodan'
115.000 €
90.000 €
200 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 101,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijaska oznaka stana 1061129 ,Na prodaju stan na Novom Naselju (Savina) , odlicnog rasporeda i prostora pogodan za savršeno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao sa predivnim pogledom na Frusku goru. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 116.000 €, 102,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća od čvrste gradnje građena ciglom, u svim sobama parket. Kuća poseduje i suteren od 35m2 koji ima zaseban ulaz pogodan za izdavanje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.200 €, 97,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 97 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 794 m2. Na 2 minuta do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici se upravo izvode radovi na uvođenju kanalizacije, a odmah nakon....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Odličan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina vrtića, škole, više supermarketa, Bulevara Evrope, Limana IV Nalazi se na II spratu manje stambene zgrade što budućim stanarima obezbeđuje mir i privatnost življenja. Ovaj stan čine prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 166.400 €, 104,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na vrlo atraktivnoj lokaciji u Beogradskoj ulici na Slaviji. Prostor je koncipiran tako da se sastoji od jedne velike prostorije open space koncepta, prijemne i još dve prostorije, ostave, gostinskog toaleta, toaleta za zaposlene, kao i terase sa prelepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 650 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 85m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom preko puta Magdona. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i inverter klimom. Komplet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 94,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u poslovnoj zgradi u strogom centru, površine 94m2. Prostor čine tri prostorije i mokri čvor. Prostorije se nalaze u suturenu objekta. Opremljen je sefovima i trezorom. Grejanje je etažno sa kotlom na struju. Na odličnoj je lokaciji, stogi centar, pešačka....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lepoj vojvođanskoj varošici poznatoj po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 197.860 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal na prizemlju stambene zgrade koja je u izgradnji. Rok uselenja zgrade je mart 2027 godine. U pitanju je zgrada-urbana vila sa dvorištem i parking mestima u dvorištu. Ukupna površina ovog lokala je 107m2. Lokal je pogodan za više namena jer je odličnoj poziciji u Petrovaradinu!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 1.100 €, 92,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Singidunuma, u neposrednoj blizini prometnih saobraćajnica. Ovaj lokal za izdavanje pruža izvanredne uslove za različite poslovne delatnosti. Karakteristike lokala: unutrašnji prostor: 65 m², suteren: 27 m² (idealno za skladište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 3. 0 stan sa garazom u novogradnji Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, RUMA, 180.000 €, 92,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno namešten stan, opremljen visoko kvalitetnin nameštajem , moderan stan u Rumi , u Orlovićevoj ulici. Stan je na odličnoj lokaciji, konforan. Pogodan za porodičan život. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, još dve spavaće sobe, terasom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agenccijska oznka 1063614 - Novo u ponudi. Fantastičan trooban stan na Novoj Detelinari blizu Sajma i Doma zdravlja. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju.Potpuno je opremljen i sve je u ceni. Pogodan je i za poslovni prostor obzirom da se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U Novom Bečeju ( Šušanj) prodaje se trosobna prizemna kuća površine 91m 2 sa pomoćnim objektima površine 37 m 2 ; 43 m 2 i 113 m 2 na parceli od 814m 2 gradsko građevinsko zemljište. Kuća je od čvrstog materijala sa betonskim temeljom kao i svi pomoćni objekti . Tip grejanja u kući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>