• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 parket Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 parket Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran i kvalitetno renoviran porodičan stan smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u srcu Grbavice. Stan ima tri prostrane spavaće sobe, svaka površine preko 12 m², što je idealno za porodicu. Kuhinja je odvojena, sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 55.000 €, 99,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 99m2 u centru Erdevika na placu od 22ara izrenovirana. Vlasnik 1/1, plac je iz 2 parcele. . uz kuću ima i 4 pomoćne zgrade od kojih je jedna nova a tri su starije gradnje, ima i pušnica. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju sa ostavom, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 105.000 €, 99,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, površine stambenog dela 99 m2. Kuća je u blizini samog centra grada, pijace, pošte. Na placu od 4.05 ari, ova kuća zauzima prednji deo, a u dvorištu ima još jedna stambena jedinica (70 m2), koja je takođe na prodaju. Ima gas, parket u dnevnoj....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku u relativno dobrom stanju. U kući postoji suteren, koji je uređen i koristio se kao poslovni prostor, u suterenu se nalazi posebno i kupatilo i kuhinja, ukupno sa suterenom kuća ima približno 200 m2. Za suteren ima poseban ulaz, što znači da su ove dve jedinice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 parket (108)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.