• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 kablovska" pronađeno 323 nekretnina - prosečna cena 1.252 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta. Kuća je površine oko 100 m2, u funkciji dva apartmana, u sastavu kuće je i garaža od 20m2. U prizemlju kuće nalazi se jedna velika soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 kablovska'
199.000 €
193.000 €
123.600 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Banoštora na obali Dunava. Kuća ima gradsku vodu, trofaznu struju, a pored kuće su instalacije za kanalizaciju i gas. Stanica gradskog prevoza je u blizini kuće. Kuća je zidana od čvrstog materijala, a spoljni zidovi su 50cm debljine tako da je izolacija dobra.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan, 100m², trosoban, potpuno opremljen, klima u svakoj prostoriji, 2tva, komplet bela tehnika, susilica za ves, ves masina, sudomasina. Moze i prazan za poslovni prostor, kancelariju. Moze i da se promeni namestaj uz dogovor. Takodje, moze da se isprazni za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Odlična vikendica sa bazenom u Ledincima! Nalazi se u lepom i mirnom vikend naselju na odličnom placu sa kog se vidi Novi Sad. Za sve informacije pozovite! 021/21-00-690 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.900 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Dorćola, na uglu Gospodar Jovanove i Kneginje Ljubice, nalazi se unikatan, moderan, luksuzan, prostran trosoban stan, dizajnerski namešten. Stan se sastoji od prostranog hodnika sa puno ormara i prirodnom svetlošću, kuhinje i dnevne sobe, velike svetle tepezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.250 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća sa bazenom na Popovici sa prelepim pogledom na grad i Petrovaradinsku tvrđavu. Površina kuće je 100 m2 i prelepom terasom od 90 m2 sa kandelabrima. Plac je površine 800m2. Predivna oaza mira i zelenila na samo 10 km od centra Novog Sada, gde se....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na mirnom mestu u neposrednoj blizini škole u Begeču! Kuća zahteva manja ulaganja da bi postala vaša oaza mira. Prelepo dvorište, a i sama ulica je mirna bez saobraćaja. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća sa grejnom površinom od 100 m2 i prelepom terasom od 90 m2 sa kandelabrima. Predivna oaza mira i zelenila na samo 10 km od centra Novog Sada, gde se pruža pogled na zelene obronke Fruške gore i na Petrovaradinsku tvrdjavu. Kuća je uvučena tako da....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsavljamo Vam odličan porodičan stan u blizini Lipovog gaja. U pitanju je zgrada novije gradnje. Sam stan je odlčnog rasporeda i dobro je iskorišćen svaki kvadrat. U ceni stana su takodje dva parking mesta i ostava u podrumu. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana, sa izolacionom fasadom i PVC stolarijom, sa pločama i betonskim stubovima, pruža mogućnost izgradnje još jednog sprata. Sastoji se od manjeg ali uređenog....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 164.800 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišna kuća u Petrovaradinu. U pitanju je prizemna kuća, jedan stan od nekih 70m2 i drugi od 30m2. Grejanje je centralno. Održavano bez preteranih ulaganja. Takođe ispod kuće se nalazi i podrum. U blizini se nalazi autobusko stajalište, market, železnička stanica, apoteka.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u Durlanu. Nalazi se na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 100 m2. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban namešten stan u novogradnji na Vracarskom platou. Stan je kompletno opremljen, prostran i svetao. Sastoji se od dnevnog boravka u sklopu trpezarije , nove ugradne kuhinje, dve spavace sobe, kupatila + toaleta i terase. Jedno garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je useljiv....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta na Matejevačkom putu, nalazi se na placu od 22 ara. Kuca je ukupne povrsine 100 m2, prizemna je, sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux nameštenog stana sa garažom u novogradnji. 063- 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

idealna kuca suva čvrst meterijal sastoji seo d kuhinje spajza kupatila trpezarije dnevne spavace predzadnje i zadnje sobe. Bez buke i gradske vreve mirno tiho za opustanje uz cvrkut ptica sa dosta cveca i zelenila sa uličnog dela je garaža sa kanalom a iza kuce tri osrednja objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke. Stan je dupleks na 6. spratu sa liftom.Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase,veliki dnevni boravak,odvojena kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,garderober sa ostavom.Na gornjoj etaži nalaze se tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Paliluli sa odvojenim zasebim ulazom u blizini crkve Sveti Nikola. Kuća je 100 kvadrata + 2 terase. Kuća je trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Jedna terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u lux zgradi koja se nalazi u Sremskoj Kamenici,u naselje Tatarsko Brdo. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene jedinice, tri garaze i tri parking....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u kući, u Donjoj Vrežini, nedaleko od Lidl-a i Dis-a, u mirnoj ulici. Stan je površine 100m2 i nalazi se na drugom spratu porodične kuće, u kojoj žive vlasnici. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport koncept kondominijuma prati trendove najviših standarda sigurnosti, koji podrazumevaju jedinstvene karakteristike poput stanova pripremljenih za smart house sistem, koji Vam omogućava jednostavnu implementaciju željenih funkcija upravljanja uz jedinstveni način kontrole kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan na odličnoj lokaciji, kompletno opremljen i funkcionalan, idealan za porodice i one koji traže komfor i praktičnost. Struktura stana: uređena dnevna soba povezana sa trpezarijom, moderno opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Ponuda. Nov stan na Novoj Detelinari, savršenog rasporeda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1 , bez ulaganja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, Plavinac, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću u Smederevu u naselju Plavinac Na odličnoj lokaciji, u blizini reke, na 2km od centra grada, kao i od vile Jugovo, u neposrednoj blizini stadiona FK Smederevo i vile Zlatni breg Kuća ima 100m2 i nalazi se na placu od 5 ari Po stukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuca sa radionicom u blizini glavnog puta Novi Sad Veternik.Na spratu se nalazi kompletno namešten moderno opremljen dvoiposoban stan sa dve terase U prizemlju je radionica poslovni prostor.Moze da se iznajmi zasebno.Cena zakupnine stana 300 eura ,radionice 200 eura Niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina u Lipovom gaju. Za vise informacija i sam obilazak, kotaktirajte nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Ravnom Selu površine 100m2, sa pomoćnim objektima. Letnja kuhinja sa špajzom 30m2, šupa 16m2, kotlarnica za etažno grejanje 10m2, garaža 15m2, ekonomski objekti 70m2 - sve to na 15,5 ari placa. Na placu ima i bunar sa sopstvenom vodom za zalivanje bašte....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem u centru Novog Sada , Trifkovicev trg 2 dvorisnu kucu od 100m2 gradjevinske povrsine , na svom placu , u realnosti tri odvojena stana u kuci. Ima visok tavan koji nije iskoriscen i dozvoljeno je pretvaranje u stambeni prostor. Od Miletica i Katedrale je udaljeno 150 met.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan u srcu Grbavice. Četvorosoban stan odličnog rasporeda. Na donjoj etaži; dnevna soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa, spavaća soba, i kupatilo. Dornja etaža poseduje dve spavaće sobe i toalet. Stan i krov zgrade su kompletno renovirani 2024. godine....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je od centra grada udaljena 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada je opremljena liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, sifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem putem mobilnog telefona, podnim....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična bez ulaganja, 4.5km udaljena od Dunava. Put pored placa. Može zamena za stan u Novom Sadu . Izuzetna ponuda. Pozovite . Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 323)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>