• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura dvorište

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura dvorište" pronađeno 1 139 nekretnina - prosečna cena 1.277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 148.320 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na II sp male zgrade. Veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Svaki stan ima svoje PM za 2 auta. gratis. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19623 ili kontakt tel:065....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored stana u odličnoj zgradi od fasadne cigle. Okrenut je na dvorište sa pogledom na zelenilo. Oko zgrade ima puno parking mesta. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola,vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 185.400 €, 180,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan u mirnom delu Beočina. U blizini autobuska stanica, sportski centar, osnovna škola, mega marketi sve što je potrebno za miran porodični život. Stan se sastoji iz dve etaže u prizemlju se nalazi garaža sa izvučenom instalacijom za vodu i kanalizaciju, toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban dupleks u centru Novog Sada! Fantastično održavan stan jako dobrog rasporeda sa sobama koje imaju preko 12m2 korisnog prostora. Prostor za plakare je smešten u zidovima tako da nekretnina u potpunosti iskorišćena. Zgrada je odlično održavana. Fakulteti, pešačka zona....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 185.400 €, 330,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca u Veterniku.Kuca ima dva odvojena stana.Ima pomocni objekat od 50m2,i veliko dvoriste.Na lepoj lokaciji se nalazi autobus staje ispred kuce.Imaju blizu prodavnice i veliki marketi.Vredi pogledati. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 185.400 €, 300,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća je uknjižena. Pored autoputa do Novog Sada 20km. Ima veliko dvorište, baštu, voćnjak oko 1700 m2. Može i zamena ! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban dupleks u centru Novog Sada! Zgrada je odlično održavana. Fakulteti, pešačka zona u centru, Pozorište, marketi, pijace, restorani i još mnoge destinacije su na manje od 5 minuta hoda. Uz stan se dobija daljinski od kapije za zajedničko dvorište zgrade, tako da je....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu porodičnu kuću za one koji žele da pobegnu iz grada u oazu mira i tišine. Nekretnina se nalazi u Žablju, poseduje prelep plac sa puno prostora za zemljoradnju, dok je na svega 3 minute peške udaljena od Jegričkog jezera. U prirodi ova kuća zauzima mnogo veću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.400 €, 57,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100899 - Prodaje se fantastičan dvosoban stan blizu Sajma i Kliničkog centra. Lokacija je savršena, odlična kako za život, tako i za poslovni prostor. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i trpezariju. Terasa sa pogledom na dvorište. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.100 €, 84,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, useljiv porodičan stan sa povratom PDV-a !!! Fantastična lokacija idealna za život porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra.Urbana vila ovog tipa sa samo 3 stambene jedinice i privatnim dvorištem pružiće vam u potpunosti mir, komfor i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 185.600 €, 397,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17070 Spratnica sa tri stambene jedinice od 397m2 na placu od 400m2.Kuća ima centralno grejanje na pelet, struju,mogućnost priključka na gas, takodje ima uzidan kamin i kaljeva peć pa može da se greje i na čvrsto gorivo. Kuća ima 8 soba ,dva dnevna boravka, tri kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 146.000 €, 435,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117538, VPR/I, terasa, zidani, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovno-stambeni objekat.Osnova je uradjena,u prizemlju je planirano da budu 2 lokala I magacin.Gore je planirano da budu 3 stana.Ostavljene su I terase.Dozvoljena je gradnja I tog sprata.Prikjucak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.500 €, 38,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119346, I/III, klima, telefon, uknjižen, renoviran, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se renoviran dvosoban stan na Senjaku, uknjizen na 38 kvadrata. Stan poseduje jednu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju i kupatilo, stan je svetao ,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 68,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom, u mirnom okruženju i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje i kupatila, ukupne površine 68 m2. Na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući sa dvorištem, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i velike terase sa prelepim pogledom na zelenilo. U cenu je uključeno parking mesto. Stan idealan za miran , porodičan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 88,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan na lokaciji punoj sadržaja koja omogućava normalno funkcionisanje. Stan poseduje prelep dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na dvorište, 3 spavaće sobe i kupatilo. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija.....

 
 
 
  Plac, IRIG, 144.200 €, 270,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji poslovni prostor 300m2 na velikom placu 1200m2. Uknjiženo. Prostor je namenjen proizvodnji prehrambenih proizvoda, ima tri hladne komore, dva ulaza i sve potrebne prostorije za proizvodnju i preradu. Čvrsta i panel gradnja. Ograđeno. Klizna kapija, poravnato dvorište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 87,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je etažno na gas - svoj kotao. Stan ima pripadajući deo podruma, parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 87,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog trosobnog stana u centru Veternika. Poseduje hodnik,dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve velike spavaće sobe-preko 15m2,kupatilo,dve terase,ostava. Ima svoje pripadajuće parking mesto,pripadajući deo podruma,zajedničko dvorište. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 104,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nameštena • Dve stambene jedinice Lokacija: Telep, Novi Sad Površina: 104 m2 + dvorište bašta 30 m2 Ova funkcionalna i odmah useljiva kuća nalazi se u mirnoj ulici u jednom od najtraženijih delova Novog Sada - idealna je za: Dve porodice ili dve generacije Izdavanje jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU Agencijska oznaka 1101206. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatila i jedne dodatne prostorije koja može biti višenamenska. Ima veliku terasu i dvorište sa dva parking mesta ispred. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 186.000 €, 130,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oaza mira nadomak Beograda – Vaš novi dom u Meljaku! Prodaje se odlična porodična kuća sa prostranim, uređenim dvorištem punim voćki po obodu i lepom održavanom travicom u većem delu, idealna za one koji sanjaju o miru, prirodi i komforu. Šta ovu nekretninu čini posebnom? 🏡 Prostran....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber", zaštićena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.607 €, 39,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu novogradnju na Grbavici, na lokaciji koja postaje sve više privlačnija i požejnija za život. Ovaj stambeni komplex predstavlja savršen spoj funkcionalnog i modernog urbanog života. Objekat će posebno oduševiti one koji cene savremeni komfor: šest stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 186.100 €, 125,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.220 €, 51,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 143.200 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao trosoban stan, smešten.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka,2 spavaće udobne sobe, kao i odvojene kuhinje i trpezarije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i privatnost.A pored toga, stan ima i ostavu koja nudi dodatni prostor za odlaganje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 143.200 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao trosoban stan. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, dve udobne spavaće sobe, kao i odvojene kuhinje i trpezarije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i privatnost. A pored toga, stan ima i ostavu koja nudi dodatni prostor za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 143.200 €, 72,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 143.000 €, 44,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, dvosoban stan u Zemunu, Gornji grad Stan je površine 44m2 (plus terasa) i nalazi se na prizemlju stambene zgrade od tri sprata Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Vladimira Gaćinovića, 95m2, salonski stan na visokom prizemlju, trosoban, renoviran, namešten, sa prelepom baštom, dvorištem, parkingom i kolskim ulazom. Od prostorija ima tri lepe velike sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, vešernicu, parking, kolski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija ovog stana. Divna ulica vodi ka Zvezdarskoj šumi. Infrastruktura odlična, samoposluga preko puta zgrade. Autobus br.65 staje preko puta zgrade. U blizini zgrade osnovna škola,vrtić.. Ulazi se kroz dvorište u zgradu, ulaz nije uređen, ostavlja loš utisak,verujem da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 142.000 €, 92,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na I sp male zgrade. Veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Svaki stan ima svoje PM . Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19622 ili kontakt tel:065 38 58 888 Dančo lic.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.850 €, 45,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Banovom brdu, u prizemlju moderne stambene zgrade, prodaje se dvosoban stan u novogradnji koji pruža savršen spoj komfora i privatnosti. Uz stan dolazi dvorište površine 60 m² koje će investitor potpuno urediti, stvarajući prostor za odmor, druženje i uživanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 585)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>