• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura do 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura do 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura do 80 m2 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura do 80 m2 1.sprat" pronađeno 516 nekretnina - prosečna cena 1.714 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan-Bulevar Jaše Tomića. Stan je dvoiposobne strukture i nalazi se na prvom spratu. Ulično orijentisan. Uknjižen. Mogućenost kupovine preko stambenog kredita. Prodaje se potpuno namešten. U dvorištu zgrade postoji parking za stanare. Za više informacija kontaktirajte:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov, dvosoban stan kod novog Kliničkog Centra u ulici Ljube Didića. Nalazi se na prvom spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji, sređen komforan stan na prvom spratu u dobro održavanoj zgradi. Renoviran stan, bez posebnih ulaganja. Prostorije: iz širokog hodnika se ulazi u sve prostorije. Dve komforne spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan 1,5 soban stan. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je orjentisan prema ulici i ima terasu. Grejanje je kombinovano (podno, gas). Stan se nalazi u mirnom kraju. Parking je unutar kompleksa. Agencijska naknada od 3% je uračunata u cenu. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.899 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude dvosoban stan površine 55m2 koji je sređen kao poslovni prostor - podeljen na dva dela: radni i sala za sastanke i edukacije. Zgrada se nalazi na opštini Zvezdara iznad Beo shoping centra nadomak Farmaceutske srednje škole u mirnom okruženju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 186.940 €, 55,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, lepo opremljen trosoban stan na prvom spratu zgrade u jednoj od najatraktivnijih ulica grada – Cara Dušana. Ovaj stan nudi savršen spoj udobnosti i praktičnosti, idealan za porodicu ili sve koji žele nekretninu bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem renoviran stan na Grbavici, u ul. Alekse Šantića 14, 1. sprat, od, 55m2, koji se sastoji od dnevne, dečije i spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila i terase. Stan poseduje nove uređaje. U cenu je ukljuceno i parking mesto ispod terase stana, a ispred garaze vlasnika. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prvom spratu prestižnog Wellport kompleksa u Beogradu izdaje se luksuzno renoviran stan površine idealne za komforan život. Ovaj stan je potpuno opremljen i sastoji se od: Prostrane dnevne sobe Velike, savremeno uređene kuhinje s trpezarijom Jedne komforne spavaće sobe Modernog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na prvom spratu stambene zgrade, prodaje se svetao i funkcionalan stan površine prilagođene komfornom životu. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i privatnosti, sa svim neophodnim sadržajima na dohvat ruke – prodavnice, škole, restorani, kafići i javni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Dvosoban stan, Vračar, 54 m² Na Vračaru se izdaje nov, dvosoban stan (54 m²) na 1. spratu zgrade iz 2024. sa liftom i video nadzorom. Stan je pogodan za porodice i studente. Dozvoljeno pušenje i kućni ljubimci. Mesečne režije: 4000–7000 RSD. Depozit obavezan: 800 €. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 54m² u okviru kvalitetnog kompleksa novogradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično orijentisan, sa komfornim rasporedom prostorija i terasom.Useljenje je planirano za oktobar 2025. godine. Zgrada je odlično povezana gradskim prevozom, u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122275, I/IV, lift, terasa, parking. . RETKO U PONUDI! EXTRA STAN!Izdaje se potpuno nov namešten dvoiposoban stan na prvom spratu u Kisačkoj ulici. Stan je potpuno namešten se izuzetno kvlitetnim nameštajem i belom tehnikom. Idealan je kako za život tako i za poslovne....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan od 54m² u mirnom delu Banjice, u jednom od najlepših i najatraktivnijih delova grada. Stan se nalazi na 1. spratu kuće sa zasebnim ulazom. Stan je lepo i prijatno sređen, sa kompletno renoviranim kupatilom i odvojenim strujomerom. Karakteristike stana: Površina:54....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na Sajmištu. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Ispred zgrade postoji veliki parking ( sajamski) . Cena je 600€ + depozit od 600€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.310 €, 53,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 53,52m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.700 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 53m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica, na idealnom prvom spratu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 53m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

DETELINARA, 53m2, DVOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u mirnom delu Detelinare. Nalazi se na 1. spratu i prostire se na 53m2, s tim da terasa nije ušla u kvadraturu. Poseduje podrumsku ostavu i parking ispred zgrade. Grejanje je gradsko, centralno. Što se tiče opremljenosti,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.708 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 52,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEP PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI U ULICI DR.SVETISLAVA KASAPINOVICA NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM DVE SPAVACE SOBE PARKING MESTO U CENI USELJIV ODMAH 52m2 INFORMATIKA OKO 7000din STAN IMA SBB TV I INTERNET CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 320 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu, u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 52 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105302. Izdaje se moderno opemljen dvoiposoban stan (52m2) na prvom spratu zgrade na Novoj Detelinari. Obezbeđeno je parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu su dozvoljeni psi. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 52m2, DVOSOBAN Fantastičan stan-novogradnja. Na granici Novog naselja i naselja Adice, prodaje se stan od 52m2 u zgradi staroj 4 godine. Stan se nalazi na 1. spratu, ima svoj obeleženi parking, sastoji se od prostrane dnevne sobe, moderne kuhinje, trpezarije i sav prostor je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.200 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 52m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 134.900 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban uknjižen stan Liman 4, ul.1300 Kaplara . 52m2 , I sprat / lift , biciklana . Klasičan limanski stan, odvojena kuhinja sa svojim prozorom,dnevna soba(klima)+trpezarija sa svojim prozorom, dve ostave, kupatilo, zastakljena terasa, PVC-prozori sa komarnicima, uređena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 167.040 €, 52,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 52,19 m², koji se nalazi na prvom spratu savremene stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 99.900 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitna prodaja odlično održavang dvosobnog stana na Detelinari.Stan se nalazi na prvom spratu starije kvalitetne zgrade bez lifta, a sastoji se od dve sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Uknjižen. Prodaja je isključivo za gotovinu.Lokacija je odlična, miran kraj,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan,komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i za nameštaj se može dogovoriti sa vlasnikom kome to odgovara. U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 516)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>