• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2" pronađeno 584 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • klima
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.900 €, 99,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY namešten četvorosoban stan u centru Novog Sada sa garazom.Stan ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom,kuhinju odvojenu sankom,spavaci blok koji je skroz odvojen velikim hodnikom i vratima u kojem ima 3 sobe i terasu.Ima veliko kupatilo i mali wc.Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.500 €, 99,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i komforan četvorosoban stan na Veterničkoj rampi Na prodaju velik i komforan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Veterničke rampe. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealan za porodičan život, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 101,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Ovaj prostrani stan nudi izvanredan raspored i udobnost, idealan za savršen životni stil. Na dva nivoa prostiru se brojne mogućnosti: veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, fantastična zatvorena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 101,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi Stan je po strukturi trosoban , uknjizene površine 101m2. Sastoji se od hodnika , dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene velike kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen stan od 99 m² na Novom Naselju (ulica Savina). Stan se nalazi na 4. spratu (bez lifta) i prostire se na dva nivoa, sa odličnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Odlikuje ga centralno gradsko grejanje i topla protočna voda, kao i izuzetna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.140 €, 99,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 5 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, CRNA BARA, 90.000 €, 99,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nameštenu kuću (ima izvedenu instalaciju za parno grejanje) sa garažom, pomoćni objekat (trpezarija sa kuhinjom, kupatilo sa WC-om i ostava) sa velikom garažom (alat za baštu), sve na 20 ari placa u selu Crna Bara. Cena: 90.000 € Lice za kontakt: Dejan Ilić, tel. 064-617-3998....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 101,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijaska oznaka stana 1061129 ,Na prodaju stan na Novom Naselju (Savina) , odlicnog rasporeda i prostora pogodan za savršeno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao sa predivnim pogledom na Frusku goru. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan porodičan četvoroiposoban stan na Veterničkoj rampi.Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,dve terase,kupatila,toaleta,tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.650 €, 99,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Veternička rampa . Stan je strukturno odlično raspoređen, u prvom delu stana se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom trpezarijom i izlaskom na dve terase, od kojih je jedna poseduje 10m2, u drugom delu stana- spavaći deo se nalazi wc, kupatilo, garderober koji....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 140.000 €, 101,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 101m2, TA, I/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 101m2 Na par kilometara od centra, u mirnom okruženju, nudimo Vam trosoban stan u sklopu zgrade sa tri stana. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju UKNJIZEN stan na Novom Naselju (Savina) BEZ ULAGANJA, podne površine 120m2, korisne površine 99m2. Gradila Buducnost, odlicnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 159.025 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 128.700 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobodjenja. Poseduje parking mesto u dvoristu zgrade. Dvostrano orijentisan. Useljiv po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 123.600 €, 99,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je porodična spratna kuća u mirnom delu Bukovca, idealna za one koji traže mir, prirodu i komfor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište, koje pruža brojne mogućnosti. Lokacija je odlična – ulica mirna i bez velike frekvencije saobraćaja, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.350 €, 101,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Duvanište. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće sa zasebnim ulazom. Korisna površina stana je 64,22m2 i uknjižen je u katastru kao stan 1 od 23,73m2 i stan 2 od 40,49m2 . Jedan stan je funkciji dvosobnog stana sa izalzom na dvorište oko 15m2,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 92.700 €, 101,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

* Odlicna prilika! Kuća na odličnoj lokaciji u Srbobranu. Neposredna blizina škole, vrtića, centra grada Spratnica, koja u prirodi ima znatno veću kvadraturu, približno 400m2, u izvornom stanju, potpuno prazna. Mogućnost adapriranja prostora u potkrovlju. Kuća poseduje širok kolski....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 135.000 €, 99,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Gospođincima na samo 30 minuta do Novoga Sada. Kuća potpuno renovirana bez ulaganja, prodaje se polu nameštena, U pitanju je spratna kuća sa podrumom koji se prostire ispod cele kuće. Kuća uknjižena na 99m2 u prirodi ima oko 260m2. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 55.000 €, 99,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 99m2 u centru Erdevika na placu od 22ara izrenovirana. Vlasnik 1/1, plac je iz 2 parcele. . uz kuću ima i 4 pomoćne zgrade od kojih je jedna nova a tri su starije gradnje, ima i pušnica. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju sa ostavom, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU ,ŽELEZNIČKA STANICA, površine 101 m2.Nalazi se u kvalitetnoj nadogradnji u blizini svih sadržaja za život,vrtić,škole,megamarketa kao i ostalih sadržaja. Odlična povezanost sa svim delovima grada čini ga primamljivim. Puno zelenila i parking prostora....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 110.000 €, 99,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Bajmoku u relativno dobrom stanju. U kući postoji suteren, koji je uređen i koristio se kao poslovni prostor, u suterenu se nalazi posebno i kupatilo i kuhinja, ukupno sa suterenom kuća ima približno 200 m2. Za suteren ima poseban ulaz, što znači da su ove dve jedinice....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 99,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17163 Kuća 99m2 uknjižena sa pomoćnim objektima koji uknjiženi 139m2.Kuća ima prelepo i veliko dvorište koje je ogradjeno. Stolarija je drvena a ulazna vrata su aluminijumska., podovi su laminat i pločice, voda je gradska, struja je trofazna i septićka jama. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 155.000 €, 101,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u prelepoj ulici na Klisi, sa tri pomoćna objekta u dvorištu, od kojih je jedan ranije bio poslovni prostor. Kuća je redovno održavana i opremljena gasnim priključkom u svim objektima. Donja etaža sadrži dve spavaće sobe, dok se na gornjoj etaži nalaze tri. Kupatilo je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118721, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se prostran i svetao dvoetažni stan na odličnoj lokaciji na Novom Naselju (Savina), u zgradi koju je gradila Budućnost. Stan se nalazi na IV spratu (u planu je ugradnja lifta), ima centralno gradsko grejanje i protočnu toplu vodu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.650 €, 99,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban dupleks stan površine 99 m² u atraktivnom delu Novog Naselja u zgradi staroj 4 godine. Stan je prostorno organizovan u dva nivoa, čineći ga idealnim za porodično stanovanje. Na donjem nivou nalazi se dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 86.920 €, 101,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavaljamo Vam fantastičnu dvojnu kuću u Bačkom Jarku! Sastoji se od suterena u sklopu kog su podrum i letnja kuhinja, prizemlja od 101m2 na kom se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase, i potrkovlja koje je u sivoj fazi. Kuća je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan u srcu Vračara, u blizni Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj, jednosmernoj ulici. Lokacija obiluje komercijalnim sadržajima, zelenim zonama, stazama za šetnju i odmor. Stan za izdavanje se nalazi u novoj "pametnoj" zgradi sa fizičkim obezbeđenjem na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 140.000 €, 101,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u mirnoj, slabo prometnoj ulici. Zgrada iz 2000.god. sa tri stana na svakoj etaži. Naspram zgrade je pošumljeni deo. Na 5 min. od Omladinskog stadiona. Zgrada poseduje građevinsku i upotrebnu dozvolu. Stan je uknjižen 1/1 podoban za kupovinu preko kredita. Adaptiran u šestosoban,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 99,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog četvorosobnog stana na lepoj lokaciji u Veterniku. Stan poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve terase i ostavu. Parking mesto ulazi u cenu. Kupatila i podovi kuhinje su obloženi premijum keramikom,a sobe kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 80.800 €, 101,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u dobro održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem ul. Žanke Stokić na Senjaku. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na veliku krovnu terasu, spavaće sobe i kupatila. Na krovnoj terasi nalazi se i jedna manja kancelarija sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....