• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura što veći lift pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura što veći lift pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura što veći lift pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura što veći lift pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.900 € na 168.840 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.840 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 199.800 €
03.12.2025 - 189.000 €
23.01.2026 - 179.900 €
11.03.2026 - 168.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Mogućnost da provedete nekoliko dana sami u apartmanima pre kupovine da bi se uverili u njihov kvalitet. Prijatani i tihi apartmani bez vlage. U apartmanu 2 instalirana profesionalna ventilacija koja ubacuje svež pročišćen vazduh a izbacuje ustajali. Frižideri su u kuhinjskim elementima.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 166.000 € na 161.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 161.000 €, 81,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 166.000 €
05.04.2026 - 161.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Odmah useljiv. Zgrada je kvalitetna. U blizini je Liman. Sastoji se u osnovi od dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.900 € na 168.840 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 168.840 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.10.2025 - 199.800 €
02.12.2025 - 189.000 €
20.01.2026 - 179.900 €
10.03.2026 - 168.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 183.000 € na 165.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 183.000 €
17.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao trosoban stan, uknjižen na 71 m², dok stvarna površina sa terasom iznosi 74 m². Stan se nalazi na sedmom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, ukupne spratnosti četrnaest spratova, u jednom od najlepših i najtraženijih delova Novog naselja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.800 € na 164.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 166.850 €
18.02.2026 - 171.800 €
24.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajednicki parking, dostupan svim stanarima.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 180000 eura što veći lift pala cena (251)
  • oglasi.rs parking do 180000 eura što veći lift (5981)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>