• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 180000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura" pronađeno 14 459 nekretnina - prosečna cena 1.690 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 173.690 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 60m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 173.600 €, 62,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna novogradnja sa građevinskom dozvolom u blizini „Kluza“. Zgrada je u izgradnji, očekivano vreme zavšetka je do kraja godine. Izgrađena je sa kvalitetnom zvučnom i toplotnom izolacijom i pikovanom-kamenom fasadom. Stan se zagreva na kotao na struju, kvalitetna unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.470 €, 78,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 173.400 €, 61,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 61.93m2 ---------------------------------------------------------- 61.93m2 3.0, 4/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. Garažna mesta 22.000 eur. Rok....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 173.300 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.300 €, 93,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stambeni ambijent, opremljen prvoklasnim materijalim italijanske i španske keramike 1 klase, Paini italijanske sanitarije, Aling-Conel Expirience elektrogalanterija i velike staklene površine, naglašavaju eleganciju životnog prostora i ispunjavaju ga svetlošću i toplinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 173.300 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 stana od 75,35m2 u izgradnji u kompleksu Royal Residency. Popovica, Srbija. Royal Residency. Luksuzan zatvoreni kompleks sa bazenima okružen zelenilom U mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks "Royal....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.250 €, 77,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102535, PR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking, stambena zgrada. Funkcionalan, trostrano orijentisan četvorosoban stan na prizemlju lamele A sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, dva kupatila i tri spavaće sobe. Smart home sistem (pametna kuća).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.100 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,dobar 4 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 76 m² Stan je dodatno sređivan. Idelan za porodicu. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se komplet namešten.Parking mesto. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 173.100 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama Tekst oglasa Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.050 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 80.30m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 76m2 u urbanoj vili na Adicama sa pogledom na Frušku Goru. Mirna lokacija, izdvojena od gradske buke i gužve. Stan se nalazi sam na I spratu, trostrano je orijentisan, osunčan i komforan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 173.040 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1086564 - Uknjižen troiposoban, porodični stan na Limanu 4. Fantastičan pogled ka Dunavu i Fruškoj gori. Uknjiženo je 75 m2, ali u stvarnosti ima 85 m2, dobijenih zagrađivanjem dela hodnika. Trinaesti sprat, lift, terasa, ostava, biciklana, slobodan javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa nekretnina predstavlja kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i estetike, smeštena u mirnom delu grada Novog Sada sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene urbane vile, koja se sastoji od samo dva sprata, pružajući osećaj ekskluzivnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI! Prodaje se stan u prizemlju zgrade koja se nalazi u mirnom naselju, izvan vreve i gužve uobičajene za prometne ulice, ali opet na takvoj lokaciji odakle se može doći do centra za nekoliko minuta vožnje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka gde se nalazi i izdvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 180,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prema Urbanističkim planovima- Dozvoljena izgrađenost max 3 stambene jedinice P+1+Pk. Index zauzetosti 1, max bruto izgrađenost 340 m2 glavni i pomočni objekat mora biti u osnovi do 136 m2 . +161 m2 pomočni objekti koji su u postuku legalizacije Uknjižen.vlasnik 1/1. Više podataka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban, namešten stan 56m2, u stvanosti ima 60m2, na 3 spratu u zgradi kvalitetne gradnje bez lifta, na traženoj lokaciji na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i velike zatvorene terase od 9m2, koja može da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 173.000 €, 41,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan od41m2 na Vračaru, na Čuburi Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi od tri sprata, u mirnoj ulici Pozicija stana je jugo-zapad Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, soavaća soba, kupatilo, terasa Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i dve terase. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa malim brojem stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepo opremljen stan na Adicama. Mirno naselje idealno za porodice. U stanu je apsolutno sve novo, fantastično očuvano. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Opremljena Beko belom tehnikom. Stan sadrži tri spvaće sobe od kojih dve imaju izlaz na terasu. Stan uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.870 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji na Bulevaru patrijarha Pavla. Ova struktura stana dostupna je na više spratova. Rok završtetka radova je april 2025. godine. Izražena cena sa uračunatim PDV-om, mogućnost povrata kupcu prve nekretnine. Postoji mogućnost kupovine garažnog ili parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.800 €, 62,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.800 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

LIMAN 4, 64m2, TROSOBAN Prodaje se klasičan trosoban limanski stan, odličnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije koje čine dnevna soba sa trpezarijskim delom i izlazom na terasu na kojoj se nalazi ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, deganžman....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 55m2. Nalazi se kod Izvršnog veća na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, Škola, Vrtić, Duvavski park, Kej. Mirna ulica okružena zelenilom sa dovoljno parking prostora oko zgrade. Stan zavređuje pažnju zbog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.700 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVOGRADNJA U ŠIREM CENTRU* POVRAT PDV-A Nudimo Vam nove stanove, različitih struktura na fantastičnoj lokaciji u širem centru grada. Stambeno-poslovni objekat kojeg karakteriše odličan kvalitet gradnje i završnih radova kao i izbor prvoklasnih materijala ( šestokomorna pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.640 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532010 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.600 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531997 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.590 €, 66,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru grada, u novijoj zgradi kopmletno sređen lep svetao porodičan stan. Fenomenalan troslojni tarket, pvc, keramika, bez trunke ulaganja je. Odmah je useljiv. U dvorištu zgrade je pripadajuće parking mesto. Iako je u strogom centru, dvorišne je orjentacije i bez imalo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Oslobođenja. Nekretnina poseduje odličan potencijal za prepravku u dvoiposoban (2.5) za potrebe višečlanih porodica. Stan u izvornom odlično održavanom stanju, postavljena PVC stolarija. Dve ulično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevaru oslobođenja. Stan poseduje dve ulično orijentisane terase. Za više informacija o ovoj nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.510 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Dostupan na II i III spratu Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što....