• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 1.sprat Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 1.sprat Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 1.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan poslovni prostor na odličnoj i prometnoj lokaciji u Duvaništu, nedaleko od TC Roda. Nalazi se na prvom spratu stambeno poslovne zgrade, stare svega desetak godina, a prostor do sada nije useljavan. Površine je 100m2 i sastoji se od ulazne (prijemne)....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u Durlanu. Nalazi se na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 100 m2. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan porodičan četvoroiposoban stan u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve terase, kupatila, toaleta, tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.500 €, 99,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i komforan četvorosoban stan na Veterničkoj rampi Na prodaju velik i komforan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Veterničke rampe. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealan za porodičan život, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan u srcu Vračara, u blizni Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj, jednosmernoj ulici. Lokacija obiluje komercijalnim sadržajima, zelenim zonama, stazama za šetnju i odmor. Stan za izdavanje se nalazi u novoj "pametnoj" zgradi sa fizičkim obezbeđenjem na prvom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 1.sprat (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.