• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking do 170000 eura 100 m2 što veći" pronađeno 553 nekretnina - prosečna cena 1.140 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 150.360 €, 102,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan na Trošarini. Ukupna površina stana je 102m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa lifom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kancelarije i 2 terase, od kojih je jedna zatvorena i koja može da....

 
 
 
  Stan, RUMA, 145.000 €, 102,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan u novoj zgradi na 5. spratu, ukupne površine 85 m² + 17 m² terasa. Stan poseduje: Tri spavaće sobe, Veliki dnevni boravak, Dva kupatila, Dvе terase. Grejanje je podno, na gas. Stan je polunamešten, a u cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja. Takođe, postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 163.250 €, 102,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju cetvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, dobro poznat i pouzdan investitor.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 116.000 €, 102,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća od čvrste gradnje građena ciglom, u svim sobama parket. Kuća poseduje i suteren od 35m2 koji ima zaseban ulaz pogodan za izdavanje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 130.000 €, 102,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nova kuca u Banostoru na fantasticnoj lokaciji, odmah pored reke. Pogodna kako za odmor i uzivanje, tako i eventualnu poslovnu delatnost u oblasti ugostiteljstva. Koncipirana je sa dve odvojene stambene jednice na spratu, u pitanju su jednosoban i dvoiposoban apartman,....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 77.250 €, 102,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u centru Kisača. Mirno vojvođansko mesto na svega 15km od centra Novog Sada. Kuća se nalazi u centru samog mesta, samim tim su joj u blizini svi potrebni sadržaji potrebni za kvalitetan život. Okružena zelenilom na uređenom placu od 795m2, sa izlazom na ulicu, nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU ,ŽELEZNIČKA STANICA, površine 101 m2.Nalazi se u kvalitetnoj nadogradnji u blizini svih sadržaja za život,vrtić,škole,megamarketa kao i ostalih sadržaja. Odlična povezanost sa svim delovima grada čini ga primamljivim. Puno zelenila i parking prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.350 €, 101,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 101,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 101,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi Stan je po strukturi trosoban , uknjizene površine 101m2. Sastoji se od hodnika , dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene velike kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 80.800 €, 101,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u dobro održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem ul. Žanke Stokić na Senjaku. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na veliku krovnu terasu, spavaće sobe i kupatila. Na krovnoj terasi nalazi se i jedna manja kancelarija sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijaska oznaka stana 1061129 ,Na prodaju stan na Novom Naselju (Savina) , odlicnog rasporeda i prostora pogodan za savršeno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao sa predivnim pogledom na Frusku goru. Nalazi se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 155.000 €, 101,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u prelepoj ulici na Klisi, sa tri pomoćna objekta u dvorištu, od kojih je jedan ranije bio poslovni prostor. Kuća je redovno održavana i opremljena gasnim priključkom u svim objektima. Donja etaža sadrži dve spavaće sobe, dok se na gornjoj etaži nalaze tri. Kupatilo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 101,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Ovaj prostrani stan nudi izvanredan raspored i udobnost, idealan za savršen životni stil. Na dva nivoa prostiru se brojne mogućnosti: veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, fantastična zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 92.700 €, 101,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

* Odlicna prilika! Kuća na odličnoj lokaciji u Srbobranu. Neposredna blizina škole, vrtića, centra grada Spratnica, koja u prirodi ima znatno veću kvadraturu, približno 400m2, u izvornom stanju, potpuno prazna. Mogućnost adapriranja prostora u potkrovlju. Kuća poseduje širok kolski....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 140.000 €, 101,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u mirnoj, slabo prometnoj ulici. Zgrada iz 2000.god. sa tri stana na svakoj etaži. Naspram zgrade je pošumljeni deo. Na 5 min. od Omladinskog stadiona. Zgrada poseduje građevinsku i upotrebnu dozvolu. Stan je uknjižen 1/1 podoban za kupovinu preko kredita. Adaptiran u šestosoban,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 140.000 €, 101,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 101m2, TA, I/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 101m2 Na par kilometara od centra, u mirnom okruženju, nudimo Vam trosoban stan u sklopu zgrade sa tri stana. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 86.920 €, 101,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavaljamo Vam fantastičnu dvojnu kuću u Bačkom Jarku! Sastoji se od suterena u sklopu kog su podrum i letnja kuhinja, prizemlja od 101m2 na kom se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase, i potrkovlja koje je u sivoj fazi. Kuća je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.000 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan u srcu Vračara, u blizni Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj, jednosmernoj ulici. Lokacija obiluje komercijalnim sadržajima, zelenim zonama, stazama za šetnju i odmor. Stan za izdavanje se nalazi u novoj "pametnoj" zgradi sa fizičkim obezbeđenjem na prvom....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuca sa radionicom u blizini glavnog puta Novi Sad Veternik.Na spratu se nalazi kompletno namešten moderno opremljen dvoiposoban stan sa dve terase U prizemlju je radionica poslovni prostor.Moze da se iznajmi zasebno.Cena zakupnine stana 300 eura ,radionice 200 eura Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za izdavanje 100m2 u gusto naseljenom kvartu Sastoji se iz 5 prostorija, dvostrano orijentisan, ulični i dvorišni ulaz. Idealan za kancelarije, ordinacije, školice Isred i iza lokala ima dosta parking mesta Todora Toze Jovanovića 11, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 64.000 €, 100,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tri magacinska prostora, međusobno povezana, sa zasebnim ulazima, i odvojiva za pojedinačni zakup. Ukupno 100 m2 (38+40+22). Toalet i mini kuhinja. Moguće ugraditi i kuhinju za catering službu. Četiri kolska ulaza iz dva pravca. Depozit u visini jedne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 400 €, 100,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal površine100m2 koji je iz dve celine /dva lokala od 30m2 i 70m2/ u prizemlju porodične kuće sa etažnim /parnim/ grejanjem. Sastoji se od ulaznog dela ispred kog se nalazi natkriven prostor, dve veće prostorije i dva mokra čvora. Ima klimu. Izdaje se neopremljen. Lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana, sa izolacionom fasadom i PVC stolarijom, sa pločama i betonskim stubovima, pruža mogućnost izgradnje još jednog sprata. Sastoji se od manjeg ali uređenog....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 164.800 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišna kuća u Petrovaradinu. U pitanju je prizemna kuća, jedan stan od nekih 70m2 i drugi od 30m2. Grejanje je centralno. Održavano bez preteranih ulaganja. Takođe ispod kuće se nalazi i podrum. U blizini se nalazi autobusko stajalište, market, železnička stanica, apoteka.....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na mirnom mestu u neposrednoj blizini škole u Begeču! Kuća zahteva manja ulaganja da bi postala vaša oaza mira. Prelepo dvorište, a i sama ulica je mirna bez saobraćaja. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.400 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaćeg degažmana, tri spavaće sobe, kupatila, zasebog toaleta i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KANCELARIJSKI PROSTOR NA BULEVARU OSLOBOĐENJA 🏢 🔹 Lokacija : Bulevar Oslobođenja, 2. sprat 🔹 Površina : 100 m² 🔹 Cena zakupa : 900 EUR mesečno 🔹 Depozit : 900 EUR 🔹 Agencijska provizija : 900 EUR (jednokratno) Opis prostora : Ovaj funkcionalan kancelarijski prostor,....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem montažnu kuću u Bačkom Petrovcu. Zvati isključivo na Viber u večernjim satima. Viber 0600781820. Terasa, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvorosoban stan na III spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću nadomak Valjeva, kod Valjevske Loznice. Izuzetno miran kraj, okružen prirodom i zelenilom. Na donjem nivou kuće nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, na gornjem nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Kuća je površine oko 100m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta. Kuća je površine oko 100 m2, u funkciji dva apartmana, u sastavu kuće je i garaža od 20m2. U prizemlju kuće nalazi se jedna velika soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 100,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi renovirana kuća u Sremskim Karlovcima. Kuća je uknjižena u idealnom delu, renovirana pre dve godine, zajednički plac, prodaje se samo kuća. Može funkcionisati kao dva odvojena dvosobna stana. Dvorište je sređeno, nalazi se u mirnom kraju, nedaleko nedaleko od centra Sremskih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 553)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>