• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 kablovska" pronađeno 632 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta je u procesu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 125.850 €, 67,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kvalitet gradnje, cena sa PDV-om. Odlično pozicionirana zgrada, gradski prevoz udaljen manje od 200m, u blizini pijaca, škola, dom zdravlja, vrtić, marketi i prodavnice. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garažnog ili parking mesta. Preporuka! Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.110 €, 67,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 159.650 €, 67,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

503920 Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciiji, za vise informacija nas pozovite! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.820 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, na samom završetku izgradnje. Stan se nalazi u kompleksu zgrada na izuzetno lepoj lokaciji. U kvartu se nalazi sve što je neophodno za udoban život. U neposrednoj blizini su škole, igrališta i parkovi. Takođe, tu su i restorani, prodavnice, banke, zdravstvene ustanove.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuća na Telepu kvadrature 73m2 poseduje ostavu u kojoj se nalazi gasni kotao, dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, a na spratu su dve sobe kupatilo i terasa.. Kuća je u potpunosti izolovana, nova ne useljavana, poseduje dve klime na svakom spratu po jedna. Parking....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.470 €, 67,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 159.650 €, 67,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, CENTAR, površine 67 m².Nadogradnja,iznad je betonska ploča i krov.Postoji odličan prostor za ugradnju lifta. Dole u podrumu ostava.Parking u dvorištu zgrade sa daljinskim otvaranjem kapije samo za stanare . Nalazi se u blizini Škole, Vrtića, Spensa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 115.500 €, 70,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.330 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543898, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 164.800 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, uvučena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 74m2 na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Nemanjića. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda! ! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite nas za više informacija. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-lipovgaj/548529 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 125.760 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u centru, na trećem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 74 m2. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a, u blizini škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na jedanestom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 74m2 + lođa. Po....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.700 €, 66,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Nove Pazove. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa velikom terasom, kupatila, kuhinje hodnika i spavaće sobe sa manjom terasom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u ulici Cara Dušana, u zgdradi novije gradnje sa liftom, na petom ali ne i poslednjem spratu, povšine 74m2 sa grejanjem i hladjenjem na ENTIL CLIMA-ma. Stan se sastoji iz hodnika, koji vodi do dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na terasu, još dve sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana sa mogućnosti prepravke u dvoiposoban. Mirna lokacija sa puno zelenila i slobodnih parking mesta oko zgrade. Dvostrano orjentisan, jedan deo stana gleda na Frusku goru a drugi deo na zelenu površinu sa drvećem koja se nalazi u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Novog naselja u ulici Seljackih buna prodaje se porodican stan sa velikom terasom koja gleda na Frusku goru. Stan je uknjizen na 50 m2, ali ima 60 m2 i terasu od 6 m2. Kosine u stanu se iskoriscene za ugradne plakare. Kuhinja je od dnevnog boravka odvojena sankom. Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 146.000 €, 66,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Trosoban komforan stan na potezu Socijalnog! Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavace sobe koje imaju izlaz na terasu i kupatilom. Prodaje se prazan, nameštaj dogovor. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.040 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban dupleks stan na atraktivnoj lokaciji! Ovaj savršeni stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten, što ga čini idealnim za useljenje odmah. Uživajte u prostranim i svetlim sobama, savršenim za porodični život ili kao investicija. Stan....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.030 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja jul 2025. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe - izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.590 €, 66,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, RUMA, 101.000 €, 66,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan sa odlicnim rasporedom u kvalitetnoj zgradi u centru Rume. Kupci prve nekretnine imaju povrat PDV-a. Vredi pogledati! Kontakt 0628524283 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.000 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican trosoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, u zgradi od pouzdanog investitora sa dugogodisnjim renomeom. Izrazena cena je sa PDV-om, pa kupac prve nekretnine stice pravo na povrat istog. Obezbedjen parking za stanare u dvoristu zgrade. Visok nivo opreme i kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.730 €, 66,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Cena je sa PDV-om Izuzetno visok kvalitet gradnje i opreme. U blizini je svih sadržaja neophodnih za svakodnevan život i funkcionisanje. Grejanje na Gas - niski troškovi. Mogućnost kupovine parking i garažnih mesta u suterenu zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 565)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>