• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2" pronađeno 1 481 nekretnina - prosečna cena 1.632 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • za studente
    • novogradnja
    • prizemlje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Košutnjaku – 70 m² Kompletno namešten stan u mirnom delu Košutnjaka. Stan ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, terasu i sve prostorije osim kupatila imaju prirodno osvetljenje. Opremljen je kablovskom, internetom, klimom, interfonom i mašinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan u Beogradu na vodi u zgradi Metropoliten. Sastoji se od predsoblja, open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Stan se izdaje nemešten. Agencija Crown Properties registarskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjižen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni sa rgb i led rasvetom, LG televizor, Gree inverter klima. Visina sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 126.680 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 82.400 €, 70,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu na placu od 1025m2.Kuća se sastoji iz donje etaže u kojoj se nalazi kuhinja , spavaća soba , kupatilo , natkrivena terasa i letnja kuhinja.Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe . Uvedena je gradska voda , struja je monofazna , mada nije problem da se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu dnevnu sobu sa (prvom) terasom, koja ima izuzetan otvoren i direktan pogled na Delta planet, nišavski kej, severnu obalu Nišave i okolinu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.460 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 70,19m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Na donjem nivou je: hodnik, toalet, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i terasa. Na gornjem nivou se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Naša preporuka! Pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.900 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Delte. Površina stana je 64 m2+ 2 terase, ukupno 70m2. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim garderoberom, dnevnog boravka sa izlazom na veću terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.740 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 60m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Struktura stana: prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarijski deo, dve terase, kupatilo i dodatni wc. Stan je potpuno namešten svim neophodnim elementima – dovoljno je da donesete lične stvari i uživate u ovom prelepom prostoru. Lokacija: U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Palilula, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća površine 70m2 kod Železničke stanice. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se ozbiljnim....

 
 
 
  Kuća, KAC, 128.750 €, 70,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u Kaću. Kuća je u mirnom kraju na samo 5 minuta od centra, zahteva ulaganja ali je dobra investicija. Plac se prostire na 1812 kvadratnih metara. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 127.500 €, 70,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, na I spratu, na Trošarini. Stan je površine 70m2. Nalazi se na placu površine 2,56ari. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Komforan i funkcionalan. Stan poseduje ostavu u suterenu 12m2, pomoćni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.440 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KALUĐERICA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kaluđerici se izdaje renoviran trosoban stan od 70 kvadratnih metara u kući iz 1970. godine. Stan se nalazi na prvom spratu i ima poseban ulaz i strujomer. Prostor se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta i ostave, kao i dve terase sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

516449-Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.980 €, 70,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 149.350 €, 70,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 +++ Agencijska oznaka stana 1058382 Komforan trosoban, kompletno namešten stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 146.300 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatiila i terase. Objekat se nalazi u centru grada. Gradi se u skladu sa visokim energetskim standardima;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Vracar, Kalenic-Lux stan, parking, cena sa svim troskovima 1500Eura Luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 103.950 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu, koji se sastoji iz dve lamele, spratnosti PR+VII i PR+V, na veoma atraktivnoj lokaciji. Ovaj izuzetan stambeni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 39m2 - 95m2, pružajući....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ALEKSINAC, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće u centru Aleksinca. Površina sprata je 70m2. U prizemlju kuće je Planeta sport. Prostor čine hodnik i tri prostorije. Potrebno je renoviranje i troškovi renoviranja bi se odbili od mesečne kirije. Zidovi mogu i da se ruše nijedan nije noseći. Može da se izda kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća na placu od 6 ari, sa dva ulaza. Prvi ulaz sadrži dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju (spojeno), spavaću sobu, hodnik, kupatilo i špajz. Drugi ulaz ima predsoblje i još jednu spavaću sobu. Kuća ima struju, vodu i kanalizaciju, dok je gas sproveden kroz ulicu.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112569, II/II, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na samom Zrenjaninskom putu,sa prelepim pogledom sa visine balkona.2 Velike spavace sobe,komforan dnevni boravak sa prostranom kuhinjom.Svoje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.710 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Stan, RALJA, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115042, 5a, prizemna, pr+l, struja, kanalizacija, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava. U mogućnosti smo da vam ponudimo u mestu Ralja,kuću,za one koji bi poželeli vikend varijantu ili za celodnevno življenje,van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 360 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini DIF-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila i tri terase. Grejanje je na struju /norveški radijatori/. Komplet je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi stanovi u izgradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada spratnosti Pr. +2+Pk sa liftom. Materijali:termo blok, izolacija 10. – ka, silikatna fasada, termička i zvučna izolacija, PVC stolarija sa spoljne strane u crnoj boji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 136.990 €, 70,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, kod NAJLON PIJACE površine 70m2. Stan je dvoetažni duplex bez kosina. Odlično ogranizovan prostor. Dva mokra čvora, tri spavaće sobe, komotan dnevni boravak sa izlaskom na prelepu terasu. Stanu pripada i dva parking mesta od toga jedno natkriveno.....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 548)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>