• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2" pronađeno 1 483 nekretnina - prosečna cena 1.632 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks stan u dvorištu koji se deli samo sa još jednim vlasnikom. Pored uknjiženih 72m2 stambenog prostora poseduje i ostavu, deo dvorišta i parking u dvorištu. Sve je zidano čvrstim materijalom i odlično je održavano. Grejanje je na gas, pa su računi izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 155.750 €, 72,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061372 -CENA SA PDV-om i uračunatom agencijskom provizijom. Četvorosoban stan urbane vile na 5 km od centra Novog Sada, u mirnom delu Petrovaradina. Uknjižen, odmah useljiv. Visok kvalitet gradnje. Sistem pametne kuće. Tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 131.190 €, 68,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u izgradnji koji se nalazi na 10 minuta od TC Promenada a opet okružen netaknutom prirodom. Ovaj komforan porodičan stan ima 3 spavaće sobe, raspored je funcionalan a mesecni troškovi izuzrtno niski. Zbog modernog dizajna i kvalitetnih materijala koji su korišteni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 124.990 €, 68,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115084, II/III, parking. Prodaje se trosoban stan, u stambenoj zgradi, izgradnja 2014 godine. Overa kod Notara - zahtev za legalizaciju. Svi papiri uredni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom i pogledom na pešačku zonu i ulicu, lako pristupačan budućim klijentima. Renoviran, prostran, sa posebnom pogodnošću izlaza u zatvoreno zadnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 57.800 €, 68,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

**Predstavljamo stan koji se nalazi u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir kao da ste na periferiji grada** **Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi, pekare, pozorište, kafići, i sve što može da vam pruži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina na top lokaciji. Pogodna za zivot i izdavanje. Za sve informacije pozovite nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.150 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u novoj zgradi na Crvenom krstu. Stan je povrsine 68m2 sa dve spavace sobe i dnevnim boravkom. Garazno mesto uz doplatu. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za sve informacije možete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 72 m2 Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 72 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju, na idealnoj lokaciji u blizini prirode, a opet nadomak grada, 5 minuta do....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 105.000 €, 68,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID665 U ponudi lokal od 34m2 sa magacinskim prostorom od 34,4m2. Prostor je namenjen raznim delatnostima i veoma je iskoristljiv. Nalazi se u prizemlju zgrade. Prednost je što je lokal je smešten blizu škole i doma zdravlja. Prostor je idealan za pekaru jer već ima ugrađenu i potpuno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 145.950 €, 72,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, Stan poseduje telefon, kablovsku,podno grejanje,uknjizen je ,mogucnost kupovine parking mesta Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 171.590 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, trosoban stan u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi na 3.spratu nove zgrade sa liftom. Odličan raspored, ulaz u sve prostorije iz hodnika. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe s kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, velike ostave od 5m2, dva sanitarna čvora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 550 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje trosoban stan koji se nalazi u manjoj zgradi sa samo tri jedinice, u ulici Lukiana Mušickog. Svi stanovi (3) su renovirani i predmet su izdavanja zajedno/pojedinačno. (67m2, 72m2 i 86m2). Mogućnost iznajmljivanja garažnih parking mesta. Idealno za kancelarijske delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 68,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLETNO NAMEŠTEN duplex, na atraktivnoj lokaciji. Stan je pozicioniran na 3/3 spratu, kvalitetno uradjene zgrade sa liftom koja je završena 2016.godine. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa trpezarijskim prostorom i terasom od 10m2, kuhinja i WC.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.190 €, 68,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban stan na drugom spratu na Bulevaru Oslobodjenja u blizini Futoske pijace&Dalton zgrade. Potpuno novo/nekoristeno, sa dva mokra cvora i kompletnom kuhinjom. Pogodno za IT sektor, kancelarijski prostor. . . Mogucnost dogovora za cenu. Internet Terasa Klima Energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.990 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo prelep trosoban stan na Telepu, u novijoj zgradi, a sređen i opremljen po posebnim standardima. Stan se nalazi u manjoj zgradi, na drugom spratu, a kompletan enterijer je još u izgradnji prilagođen željama vlasnika. Ima dve spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan stan kao poslovni prostor površine 68m2 u centru grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade. Grejanje je centralno. Ima dva toaleta. Lepo je osvetljen i orijentisan. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnostil. Izdaje se ozbiljnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.310 €, 72,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan odličnog rasporeda na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Idealan stan za pojedince, parove ili porodice je pružio odličan raspored i iskorišćenost ovog prostora da u nešto više od 70m2 apsolutno sve stane.Lokacija ove nekretnine pruža odličnu povezanost sa bilo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan u širem centru Niša u ulici Cara Dušana u zgradi u prizemlju, korisne površine 72m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarijskog dela, dve sobe, i kupatila. Stan je komforan, dobro orijentisan i osvetljen. Prednost....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.950 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan nov neuseljavan četvorosoban stan u modernoj urbnoj vili na Alibegovcu. Uz stan se prodaje i pripadajuće parking mesto u dvorištu koje je uračunato u cenu. Stan se satoji od: Dnevne sobe, kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, odvojenog toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 68,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji grada, okružen zelenilom. Zgrada novije gradanje bez ikakvih ulaganja, za nameštaj postoji mogućnost za dogovor. Uknjižen na vlasnika. Svaki stan ima svoj parking. Za više informacija pozovite. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.590 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,prostran troiposoban stan sa sopstvenim parking mestom, u mirnom kraju, Stan je duplex,u novijoj kvalitetnoj zgradi i poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom,jednu manju sobu koja je služila kao garderober, kupatilo i terasu. Opremljen je kuhinjskim elementima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Višnjićeve i Gospodar Jovanove ulice a na par koraka od Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 68,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana od 68m2 u Veterniku. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji, u mirnom kraju i u blizini Novog Sada. *Grejanje na toplotnu pumpu (izuzetno niski troškovi). *Terasa od 20m2 *Parking mesto *Tri spavaće sobe *Dnevni boravak,trpezarija, kuhinja,ostava. *Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, RUMA, 104.200 €, 68,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS! *EKSKLUZIVA* NASELJE ” DOM ZDRAVLJA “,Ruma stan od 68m2. cena stana je sa PDV-om. Bogata oprema i završna oprema zgrade i stana. *spoljna PVC stolarija u drvo dekoru ispunjeno argonom.Roletne drvo dekor. *Keramika u premijum kvalitetu *Podno grejanje *kupatilo sa generit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN stan od 72m2. Trosoban stan, renoviran bez ulaganja, poseduje dve terase, dva mokra čvora, dve spavaće sobe. Nekretnina je dvostano orjentisana u pitanju je novogradnja na odličnoj lokaciji za život i za vašu porodicu u blizini marketa, škole i autobuskog stajalisša. Naša....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.946 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan koji se nalazi u mirnom i uređenom delu Novog Sada, u okviru luksuznog stambenog kompleksa Fruške Vile na Alibegovcu. Stan je smešten na prvom spratu urbane vile sa ukupno dva sprata. Kompleks je zatvorenog tipa, sa posebno ograđenim dvorištem....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na fantastičnoj lokaciji na Dedinju, na samo 50m od Američke ambasade i na 100m od kružnog toka kod Pinka. Stan ima 2 ulaza, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, 2 sobe, kuhinje, terase i još jedne prolazne sobe kroz koju se zapravo ulazi u kuhinju ali i izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.940 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili , sa lepim pogledom na Frušku goru i okolinu. U ovom objektu postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 68,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, dvoiposoban stan površine 68m2, u zgradi novije gradnje. Stan poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa ostavom, kupatilo, toalet i terasu. Stan je dobro održavan i uredan. U cenu su uključeni sav nameštaj i tehnika. U dvorištu zgrade postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 54.400 €, 68,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na 7 spratu zgrade sa liftom. Velika spavaća soba gde se izlazi na terasu, dnevni boravak, mala dečija soba, veliko kupatilo, mala izdvojena kuhinja. U stanu su ostavljeni sav kuhinjski pribor, novi ugradni plakari. Čista zgrada, jedno parking mesto u dvorištu. Bez životinja.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U neposrednoj blizini vrtić, osnovna škola, brojni marketi, TC "Stadion" i autobuska stajališta nekoliko linija javnog prevoza. Stan je u izvornom stanju ali dobrog rasporeda, pa se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 72m2 na odličnoj lokaciji u naselju Socijalno, u blizini centra grada. Svi sadržaji su na dohvat ruke, a blizina centra omogućava brz pristup svim važnim mestima u gradu, nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, sa puno zelenila i parking prostorom ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.650 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU,TELEP, površine 72m2. Stan je DUPLEX. Uz stan ide pripadajuće parking mesto. Stan je izuzetno funkcionalan i iskorišten.U ceni stana ostaje ugradbena kuhinja,plakari i dva klima uređaja Mirna ulica u blizini glavne saobračajnice Heroja Pinkija. Veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121383, III/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan dupleks stan u Bolmanskoj ulici na trećem spratu. Fantastičan pogled sa terase. U blizini su marketi. Stan se prodaje prazan sa kuhinjom. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 148.320 €, 72,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV, neuseljavan stan bez ikakvih ulaganja. Kupovina može i putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite nas 021/526-633 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 550)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>