• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat što skupl - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat što skupl - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat što skuplji" pronađeno 439 nekretnina - prosečna cena 1.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K560 Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, nalazi se renovirana polunameštena kuća površine 180 m2. Ima 3 etaža, sasvim dovoljno ograđeno dvorište od 2 ara i osećaj boravka u centru prirode, a ne centru grada. Kuća je idealna za porodicu i odrastanje u čarima koje nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 137.800 €, 271,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Vrbasu, na placu od 526m². Kuća se sastoji od podruma sa dve garaže i dva sprata. Na prvom spratu nalaze se spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba, trpezarija i kuhinja. Drugi sprat je u sivoj fazi, pružajući mogućnost prilagođavanja vašim željama. Prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, NOVO, prodaja uknjiženog trosobnog stana u novogradnji. Prelepa, široka, mirna ulica odbarana je za izgradnju manjeg objekta sa svega nekoliko stanova. Izuzetno je funkcionalan u svojoj kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Drugi sprat, dve terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 135.840 €, 38,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od atraktivnijih lokacija u gradu u pitanju je Cara Dušana, stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima lift i terasu, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnikom sa ugradnim plakarom i kupatilom. U blizini zgrade nalazi se sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 60 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 133.900 €, 46,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan, odličnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Zgrada okružena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu, postoji i parking Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 132.300 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu nove stambene zgrade u Rakovici u neposrednoj blizini prevoza, snabdevanja, škole 14. oktobar. Oprema: ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija, klasičan parket, sanitarije i pločice 1. klase, etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan, 80 m² – Veternička rampa, 130.000 € Na prodaju četvorosoban stan površine 80 m² na odličnoj lokaciji – Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje! Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom gradu.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.440 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.415 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122585, II/III, klima, lift, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Stan se nalazi na drugom spratu, zgrada ima lift. Stan je svetao i prostran. Prozori su kvalitetni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113286, II/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju komforan jednoiposoban stan, povrsine 43m* Nalazi se na drugom spratu bez lifta u ulici Cara Dusana . Useljena 2012godine Mesecni troskovi, izuzetno mali. Odvojeno grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.300 €, 45,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.000 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. RETKOST U PONUDI, KOMFORAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA GRAD! Stan ima 82m2 korisne, uknjižene površine. Nalazi se na drugom spratu manje trospratne zgrade bez lifta. Po stukturi je komforan dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.700 €, 46,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam/Nova Detelinara. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u ulici Janka Veselinovića. drugi sprat, lift, terasa, parking mesto u dvorištu zgrade. Stan je kompletno renobiran prošle godine i opremljen novim nameštajem. Komforna spavaća soba – staje francuski ležaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 125.450 €, 82,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo u Futogu Četvorosoban stan 82 m2 na Top Lokacijistan se nalazi na Drugom spratu,dvostrane je orijentacije,ima tri spavaće sobe,odvojenu kuhinju i Dve Lepe Terasegrejanje je centralno na gasPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Dunava,Marketa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Niske Tvrdjave i Banovine, stan je na 2. spratu po strukturi 2.5 soban, povrsine 84m2 + 10 m2 terasa. Stan je odlicnog rasporeda, komforan hodnik iz koga se ide zasebno u sve prostorije, velikim dnevni boravak sa velikom terasom, izdvojenom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 124.600 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LEP STAN KOD SAJMA ULICA KOPERNIKOVA NA DRUGOM SPRATU NEMA LIFT KUHINJA OSTAJE U STANU PARKING MESTO ULAZI U CENU 45m2 DVOSOBAN CENA 123600eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 123.990 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban apartman u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100837. Novo Detelinara, dvosoban, 45m2, dobrog rasporeda i sobnosti, na drugom spratu. Prednost parking u dvorištu zgrade. Prostran stan, ulično orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe koja izlazi na terasu, odvojene....