• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat" pronađeno 793 nekretnina - prosečna cena 1.288 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.720 €, 39,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu. Podbara, jedan od najtraženijih kvartova Novog Sada, samo par minuta hoda do Dunavskog keja, vrtića, škole, pijace, prodavnice i centra grada. Novogradnja visokog kvaliteta gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 127.100 €, 41,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 41m2, DVOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvosoban stan od 41m2 koji se nalazi na 1. spratu održavane zgrade u neposrednoj blizini Ciao picerije. Zgrada poseduje lift. Idealnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan,komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i za nameštaj se može dogovoriti sa vlasnikom kome to odgovara. U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno i....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan,komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i prodaje se namešten! U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno i koristi samo ovaj stan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 47+7m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 123.500 €, 154,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kragujevcu korisne površine 154 m2. Nalazi se na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini kolonske kapije, TC Big fashion, škole, prodavnica, marketa, vrtićaStrukturu kuće čine prizemlje i sprat, pri čemu se prizemlje sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Renoviran dvosoban stan, 48 m², Stara Detelinara – 123.500 € Agencijska ponuda!! U mirnom i uređenom delu stare Detelinare, u ponudi imamo odličan dvosoban stan površine 48 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.490 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 48+4m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.200 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 52m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 122.400 €, 64,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov 3.0 stan smešten na prvom spratu (od ukupno 4 sprata) zgrade sa liftom. Stan je u izgradnji, a završetak i useljivost planirani su do kraja oktobra 2025. godine. Karakteristike stana: Površina: 64 m² Struktura: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.800 €, 69,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prvom spratu manjeg stambenog objekta korisne povšine 69m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 150m2. Dvorište će biti sređeno moderno sa zelenilom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.030 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom. Prodaje se delimično namešten. Neobičan, lep stan koji se nalazi na prvom spratu. Spavaća soba je par stepenika niža u odnosu na ostatak stana i ima veliku terasu. Iz dnevne sobe se izlazi na zastakljenu terasu. Kupatilo je kompletno renovirano.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.770 €, 68,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 68,62 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu spavaća soba površine 9,85 m2, dečija soba 7,34 m2, dve terase 3,57 m2 i 3,56 m2,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.100 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 50.70m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u glavnoj ulici u naselju,sa celokupnom infrastrukturom, a u mirnom kraju u zelenilu.Prizemlje i sprat su odvojene stambene jedinice sa sopstvenim kupatilima i kuhinjama.Namenjeno je porodicama. Nazovite za dodatne informacije. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na prvom spratu stambene zgrade, prodaje se svetao i funkcionalan stan površine prilagođene komfornom životu. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i privatnosti, sa svim neophodnim sadržajima na dohvat ruke – prodavnice, škole, restorani, kafići i javni....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 120.000 €, 114,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine 114m2 na 4 ari placa koja se nalazi u Prnjavoru. Kuća se sastoji od dva sprata. Na prvom spratu se nalaze hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i ostava. Na drugom spratu se nalaze hodnik, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na prvom spratu stambenog objekta na Altini, na odličnoj lokaciji. Poseduje Rešenje o ozakonjenju, čeka se uknjjižba. Grejanje na struju. Odličan raspored prostorija. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće osbe, kupatilo prostrano i velika terasa....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.250 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007418.Prodaje se troiposoban stan od 70.17 m2 na prvom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 166.860 €, 72,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam četvorosoban stan kod Somborske Rampe. U pitanju je stan na prvom spratu sa tri odvojene spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dve prostrane terase. Stan je smešten na odličnoj lokaciji odmah pored Novog Naselja. U blizini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 166.900 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, 63m2 na prvom spratu u mirnom delu. Idealan za porodični život. Prostoran, očuvan, komforan i uknjižen, bez tereta. Ima ugradnu kuhinju. Dvostrano je orijentisan, sa dve terase i u blizini ima dosta parking mesta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.450 €, 37,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099182 -PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN SA OZIDANOM GARAŽOM U DVORIŠTU ZGRADE. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak kuhinju i trpezariju. Etažno grejanje na gas, prvi sprat. Postoji uknjižena ozidana garaža sa galerijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 167.040 €, 52,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 52,19 m², koji se nalazi na prvom spratu savremene stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća....