• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji dvori - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji dvori - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji dvorište

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji dvorište" pronađeno 1 000 nekretnina - prosečna cena 1.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.250 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U upravo završenoj odličnoj zgradi se nalazi ovaj tropiosoban stan. Izuzetno svetao, odličan projekat. Dnevni boravak na ulicu (koja je dosta mirna), sp. sobe na dvorište, kupatilo - odvojen sanit.čvor, dve lepe terase. Stan je jedini na 1.spratu, zgrada sa jako malo stanova. Obezbeđen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.740 €, 88,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu pored Novosadskog puta. Urbane vile se nalaze na prelepoj lokaciji blizu grada. Vile ovog tipa sa samo 3 stambene jedinice i privatnim dvorištem pružiće vam u potpunosti mir, komfor i udobnost. Stanovi imaju dovoljno prirodne svetlosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.562 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.820 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, na samom završetku izgradnje. Stan se nalazi u kompleksu zgrada na izuzetno lepoj lokaciji. U kvartu se nalazi sve što je neophodno za udoban život. U neposrednoj blizini su škole, igrališta i parkovi. Takođe, tu su i restorani, prodavnice, banke, zdravstvene ustanove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.270 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu od 84m2 u prizemlju sa sopstvenom terasom i dvorištem od 83m2 u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 151200 eur+PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik, dva kupatila,udobnu veću spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.660 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.612 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 150.360 €, 102,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem sređenu kuću u Rumi, na placu površine 5,37 ari. Kuća je prizemna, ima lep raspored prostorija, pogodna za porodičan život! Miran deo grada, veliko dvorište, prostor namenjen za uživanje sa ozidanim roštiljom i pomoćnim prostorijama, garaža, samo su neki od razloga zašto....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 150.000 €, 114,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća površine 114 m² na placu od 592 m², u mirnom i traženom naselju Mali Radanovac u Subotici. Kuća se nalazi u lepo uređenom i tihom kraju, idealnom za porodičan život. Dvorište je prostrano i omogućava dodatne sadržaje poput letnjikovca, bašte ili parking prostora.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, može zamena(), deljiv, vertikala. Dve odvojene stambene jedinice. Po potrebi garaža se može pretvoriti u stambeni prpstor. Na glavnom putu. Moguća zamena za manji stan u Batajnici. Više....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 275,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K574 Odlična porodična kuća na divnoj mikro lokaciji, u mirnoj i uvučenoj ulici naselja Popović, koje pripada opštini Sopot. Udaljena je od Sopota 7 km, a od Beograda 35 km. Prizemlje čine: dnevni boravak sa kaminom, kuhinjsko trpezarijski prostor, kupatilo i garaža, koja je,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Trupalu, objekat P+PK, 280m2 ( osnova 147m2 ), na prelepom placu površine 939m2. Prizemlje čini prelep ulazni trem, ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Unutrašnjim stepenicama se ulazi na potkrovlje, koje se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan sa velikim potencijalom, na Ceraku, Prištinska ulica, na 1/1, duplex, od 75m2, a uknjiženih 39m2. Na prvom nivou stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu sa prelepim pogledom na zajedničko dvorište koje pripada zgradi. Kuhinja i trpezarijski....

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 150.000 €, 149,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji zidaN kvalitetnim i modernim materijalima. Stan se nalazi u staroj Lipovici na glavnom putu za Ripanj na stotinak metara od bazena Horizont. Ceo objekat je ograđen zidanom ogradom oko 3 metra visine. Staze su od prirodnog kamena, okruženje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, nedaleko od centra Novog Sada sa izuzetno prostranim dvorištem. Odlična stuktura i kvalitetna gradnja, maksimalno iskorišćen svaki kvadratni metar. Obezbeđenim parking mestima, zelenilom i zajedničkim prostorom za druženje Mogućnost kupovine parkinga i garaže. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121390, I/I, dupleks, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, Adaptibilanu u 3, dvorišna zgrada. Izuzetna prilika, stan sa garzom, zapocetim potkrovljem (grubi radovi: stolarija, struja,....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Avali sa dvorištem od 13.5 ari. Kuća se nalazi u blizini robne kuće IKEA i tržnog centra Ava Park. Idealna za porodični miran život. PROSTORIJE: dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 22,00 m2 cca 6820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa spratna vila odiše elegancijom i komforom, potpuno nova i moderno uređena, sa velikim bazenom okruženim cvećem i raskošnim zelenilom koje pruža osećaj privatnog raja. Prostrano dvorište nudi čak sedam parking mesta, dok unutrašnjost raspolaže sa tri udobne spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, BAJINA BAŠTA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2023.,

www.oglasi.rs

Kvadratura vikendice je 84 m2, sa dvorištem od 100 m2 i terasom od 30 m2. Vikendica poseduje 2 sobe, mali dnevni boravak na potkrovlju, veliki dnevni boravak i kuhinja u prizemlju. Kupatilo sa mašinom za veš. Parno grejanje sa kaminom u dnevnom boravku. 9 spavaćih mesta ili 11 sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 150.000 €, 260,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u Donjoj Vrežini. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Blizu su marketi, autobusko stajalište, osnovna škola. Kuća je ukupne korisne površine 260m2, u osnovi 89m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 179m2. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor ugostiteljskog tipa nedaleko od centra Subotice, uređen u etno stilu, poseduje tri klimatizovane sale koje mogu da prime 6o gostiju, uređenu cvetnu baštu i dvorište sa 50 mesta i parking. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 143,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana prizemna kuća sa manjim dvorištem na odličnoj lokaciji u centru Subotice . Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u naselju Bagljaš ukupne površine oko 300m2 na placu od 5.45ari. Prizemna kuća nalazi se na uličnom delu parcele i sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, ostave, kupatila i natkrivene terase. U produćetke iste nalazi se dvorišni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen, uknjižen troiposoban stan površine 64m2 sa 30m2 privatnog dvorišta na atraktivnoj lokaciji u održavanoj zgradi novije gradnje, nadomak svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u suterenu zgrade, na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 150.000 €, 212,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Spratna kuća sa lokalom i garažom na odličnoj lokaciji – Bačka Palanka, Sinaj 📍 Cena: 150.000 EUR Prodaje se prostrana porodična kuća površine 212 m² , smeštena na uglu dve ulice na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji – Sinaj, Bačka Palanka . 🔹 Kuća je spratna , sa odlično....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 149.999 €, 232,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Subotica, Makova sedmica. Prelepa kuća sa 4 spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom. Kuća poseduje 2 kupatila i 1 toalet. Prelepo dvorište. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.710 €, 56,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Novoj Detelinari. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi obezbeđenoj kamerama, poseduje dva lifta, mesto za bicikle, invalidski prilaz i dvorište za parking stanara. Nekretnine je strukturno odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u svaku prostoriju, spvaće sobe....