• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura" pronađeno 13 268 nekretnina - prosečna cena 1.646 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • pogodan
    • parket
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 156.928 €, 49,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 49,61m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.886 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.650 €, 99,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Veternička rampa . Stan je strukturno odlično raspoređen, u prvom delu stana se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom trpezarijom i izlaskom na dve terase, od kojih je jedna poseduje 10m2, u drugom delu stana- spavaći deo se nalazi wc, kupatilo, garderober koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.600 €, 72,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

* * * NOVO U PONUDI * * * Na prodaju Stanovi različitih struktura na samom početku Telepa u blizini Limana. Grejanenj na Gas mali troškovi. Vrhunski kvalitet gradnje. Mogućnostu kupovine putem stambenog kredita. Cene su sa uračunatim PDV-om, tako da kupci prvog stan mogu da ostvare....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 156.600 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji u samom centru Zlatibora, na 300m od Mone Stan ima 87m2 Po strukturi je 2.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 3 sprata Grejanje -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 156.560 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1096481 - Trosoban, izuzetno lep stan u blizini Lipovog gaja. Stan se sastoji iz većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i veće terase. Uz stan ide i velika terasa iznad stana od oko 80 m2 na koju se izlazi iz stana. Grejanje je podno na toplotne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 156.560 €, 219,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na placu od 600 m2 nalazi se lepo uredjena porodicna kuca sa pomocnim prostorijama i garazom. Kuca je samostalna i na sprat. Na donjoj etazi su dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, a na spratu su spavace sobe. U suterenu kuce je osposobljen jednoiposoban stan. Grejanje je na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.560 €, 83,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 110114, NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 83M2, PETI SPRAT. Stan se nalazi u mirnom delu, okružen zelenilom i visokim drvećem, slaba frekvencija saobraćaja. U blizini se nalaze škola, vrtić, stanica gradskog prevoza, pijaca, apoteka, pošta, banka, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 156.520 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na 12. spratu od 58m2, u Novom Sadu, na Limanu 2. Stan se nalazi u dobro održavanoj porodičnoj, stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Štranda, Novosadskog keja i Limanskog parka. Zbog same blizine Dunava poseduje specifičnu mikroklimu koja leti pruža prijatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.600 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lepo namešten, troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji iz dve etaže. Na prvoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa i jedan sanitarni čvor. Na drugoj etaži nalaze se dve komforne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.600 €, 64,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u okviru moderne urbane vile sa 6 stambenih jedinica. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Somborskog bulevara. Stan se nalazi na visokom prizemlju, površine 64,43m2 i spratne visine 2,7 m. Projektovan je prema najsavremenijim standardima u građevinarstvu, unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.600 €, 64,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Telepu. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa malo stanova što, pored same lokacije, pruža dodatni mir budućim stanarima. Stan se nalazi na I spratu. Sastoji se od sledećih prostorija: dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na prodaju, u pitanju je zgrada koja se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra. Izgrađen je od kvalitetnog materijala, opremljen sa dva lifta. Stanovi su komforni i sunčani, terasa gleda na bulevar. U okolini su osnovna škola, vrtić, i mnoštvo prodavnica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. *Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta za postavljanje francuskog ležaja i plakara. Svi elementi su novi i nekorišćeni, obezbeđujući nov i svež ambijent za buduće stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.310 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.310 €, 44,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo jednoiposoban stan u prizemlju, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, udaljena....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 156.310 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.250 €, 60,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 156.220 €, 77,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Adicama, sa povratom PDV-a. Najviši mogući kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 Agencijska šifra: 525521 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 156.200 €, 63,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Bulevaru Evrope.U ponudi stanovi svih struktura, visok nivo kvaliteta gradnje. Grejanje po utrošku, kvalitetna pvc stolarija, italijanska keramika ŠIFRA 1008431 KONTAKT: 065/281-3132, 065/281-3133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.170 €, 54,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Podbara. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je početak juna 2026. godine. Uz stan se može kupiti parking mesto. 3/4 sprat, lift, tersa, grajanje na gas,video nadzor. Svetao, komforan......

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 156.150 €, 84,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.060 €, 42,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532011 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 156.000 €, 125,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.000 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан од 64 квадратна метра. 4. спрат новоградње. Стан се налази у згради директно иза Лидла на Лиману. Кухиња и плакари су квалитетно урађени и по мери. Кухињски апарати су потпуно нови. Стан никада није усељен. Ходник и дневна соба имају додатно осветљење. Дневна....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan lokal. - Na glavnom putu. - 120 m2. - U prizemlju. - Veći broj parking mesta ispred lokala. - Pogodan za različite vrste delatnosti. - Veliki i prostran. - Dva toaleta. - Izlog. - Veliki reklamni bilbord do samog puta. - Lokal se sastoji iz dva dela. 1. deo velika prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 156.000 €, 47,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma, Patrisa Lumumbe ulica, 2.0,47kvm (mereno 53kvm), odvojena kuhinja sa prozorom+trpezarija+2 sobe+zastakljena terasa pvc-om od 6kvm,iz predsoblja se ulazi u sve prostorije (nema prolaznih soba), grejanje na TA peći i EG (info stan 1500din), renoviran stan, PVC, uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.000 €, 42,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i zelenilom okruženom delu Radničke ulice, izdaje se izuzetno komforan stan koji predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune privatnosti. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunava i Keja, Spensa, suda, fakulteta i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

8. (predzadnji) sprat, 2 sobe + dnevni boravak, ostava + manja ostavica na terasi, mogucnost nadogradnje francuskog balkona. Ima lift i 2 biciklane u zgradi. Plusevi pored lokacije, optimalne kvadrature i odlicnog rasporeda su nedavno potpuno renovirano kupatilo i sve cevi, zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 156.000 €, 35,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Bulevar kralja Aleksandra. Stan sa terasom je površine 46 m² (uknjižena površina 37 m²), nalazi se na 6. spratu od ukupno 7 spratova u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno opremljen lokal 65m2 (caffe-pizzeria). Vredi pogledati !!! Kontakt 063 202 647 Zeljko Internet, Parking, garaža, Klima, Novogradnja, Uknjižen, Telefon, Vladike Cirica 37.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 160.670 €, 49,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat se nalazi u neposrednoj blizini samog centra i Dunava, ovaj jedinstveni projekat koji budućim stanarima nudi mogućnost uživanja u sadržajima Beogradskog keja. Projekat predstavlja jedinstvenu ponudu i ispunjava zahteve i onih sa najistančanijim ukusom. Objekat je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.970 €, 69,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u februaru 2026.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 155.970 €, 51,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na nekoliko koraka od TC Aviv Parka gradi se jedan od najkvalitetnijih stambenih objekata koji spaja savremenu arhitekturu, eleganciju i suštinu gradskog života. Ovaj projekat je osmišljen za modernu porodicu koja očekuje više – bez kompromisa kada su u pitanju kvalitet, estetika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 493)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>