• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 opr - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 opr - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 opremljen

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 opremljen" pronađeno 269 nekretnina - prosečna cena 790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 88000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku, na 4 km udaljenosti od centra skijališta, u Vikend naselju, nalazi se ova dvojna kuća. Smeštena je na 3 ari placa i sastoji se iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Podeljena je u dve vertikale i pruža mogućnost boravka u jednoj dok drugu rentirate.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 164.800 €, 190,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091270 , prodajemo perfektnu i potpuno opremljenu vikend kuću na Banstolu u neposrednoj blizini Čortanovačke raskrsnice , udaljena od Novog Sada 20-tak kilometara. Funkcionalna i moderno opremljena kuća I lep ravan plac. Parcela je površine1414 m2, kuća u dve etaže....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 275.000 €, 190,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U prirodnom okruženju borove, hrastove i četinarske šume, na Kosmaju nadomak Beograda. Kuća ima kuhinjsko - trpezarijsko - dnevni boravak sa izlazom na terasu u nivou prizemlja, izuzetne osvetljenosti zahvaljujuci južnoj orijentaciji i velikim površinama južnog pogleda u staklu, kao....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 191,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva zasebna istovetna dela, koja se sastoje od prizemlja, sprata i podruma. U prizemlju svakog dela su predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan na Juznom bulevaru u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak , 3 spavace sobe, 2 kupatila i toalet, 2 terase, garazno mesto. Izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnim zakupcima. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije i detalje (Whats App, Viber,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno opremljen 5. 0 stan na prvom spratu novije zgrade, sa privatnim dvorištem (200m2). Dvostrano orijentisan stan. Četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master bedroom sa svojim kupatilom sa kapsula tuš kabinom koja ima i funkciju parnog kupatila, dok ostale 3 spavaće sobe imaju....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Kuća, KAC, 212.180 €, 131,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

538956-Fantastična montažna kuća u centru Kaća, bez ulaganja, kompletno opremljena. Izgradjenja je od visokokvalitetnih materijala. Kuća ima moderan i elegantan izgled. Ogradjena je betonskom ogradom koja ima izražene detalje imitacije cigala. Fasada kuće je prekrivena svetlom fasadnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila , terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 155.000 €, 130,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću u Staroj Pazovi. Građena je 2006. godine,a useljena 2008.godine. Sprat kompletno završen i opremljen 2022. godine. Kuća je izgrađena na placu površine 4 ara, neto korisne površine 130 m2, a bruto površine 156m2, sa mogućnošću odvajanja etaža na dve odvojene stambene....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila ,terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća za smeštaj radnika kapaciteta 6 ležaja u naseljenom mestu Stajiećevo. Kuća se izdaje kompletno opremljena. Grejanje na gas. Kuća se nalazi na 10-tak kilometara od Zrenjanina i na samo par kilometara od fabrike "Ling long". Moguć dnevni najam u iznosu od 1.000 dinara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan sa 3 spavace sobe,prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje,2 kupatila,terasa,garazno mesto. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan u novoj zgradi, 3 spavace sobe, prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 kupatila, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan se izdaje na duzi vremenski period. Kontaktirajte Elite tim Telefon / WhatsApp / Viber: +381 (0)606689686....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 226.600 €, 200,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Elegantna i čvrsto građena višenamenska porodična kuća smještena je u mirnom kraju. Očarava izuzetnim rasporedom koji omogućuje jednostavan pristup svim prostorijama, uključujući dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobe, kupatilo i fantastičnu terasu - isti raspored se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 200,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini tehničkih fakulteta površine 200m2 namenjen kancelarijskom poslovanju. Prostor se može i parcijalno izdavati od 130m2 do 200m2 zavisno od potrebe zakupca. Sastoji se od šest kancelarijskih prostora koji su uslovno opremljeni, kuhinjskog dela i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 238.000 €, 200,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103291, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Jedinstvena ponuda ! ! ! Nalazi se u eksluzivnom delu Ade ciganlije. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Kaluđerica, kompletno sređena, sa velikim dvorištem sa fontanama od 6,7 ari. Kuća se sastoji iz prostane dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće sobe, tri kupatila, saune, teretane, četiri terase, velikog dvorišta sa tri parking mesta na daljinsko zaključavanje.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 239.800 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se prizemlje od 200m2, luksuzne kuće u Kaluđerici sa velikim dvorištem i brojnim sadržajima! Predstavljamo vam ekskluzivnu, kompletno sređenu kuću, idealnu za porodičan život. Kuća se nalazi na prostranoj parceli od 6,7 ari, okruženoj zelenilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 3.000 €, 200,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen restoran u Novom Sadu – ekskluzivna lokacija kod Sajma! Na jednom od najfrekventnijih mesta u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Sajma, Bulevara oslobođenja, osnovne škole, Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra Vojvodine, izdaje se kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 100 m² stambenog prostora + 100 m² terasa sa bazenom Dva privatna parking mesta Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 100 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću sa prelepim pogledom na vojvođansku ravnicu i Dunav. Kuća se nalazi na domak Petrovaradina i Novog sada, 10-15 min lagane vožnje. U blizini kuće je autobusko stajalište gradskih linija, prodavnica. Spratna kuća građena od kvalitetnih materijala u svom sklopu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX PETOSOBAN STAN ( 200 m2 ) BLIZU CENTRA GRADA, BULEVARA OSLOBODJENJA I SAJMA, U ULICI KOSANČIĆ IVANA. SASTOJI SE U DONJEM DELU OD ULAZNOG HODNIKA, VELIKE DNEVNE SOBE, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE SA IZLASKOM NA TERASU, SPAVAĆE SOBE, KUPATILA, TOALETA SA MAŠINAMA ZA PRANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje je prelepa, moderna spratna vila od 200 m² koja pruža vrhunski komfor i privatnost. Enterijer čine tri prostrane spavaće sobe, veliki i osunčan dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, tri elegantna kupatila i dodatni toalet, a sve je uređeno novim, pažljivo biranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se šestosoban stan u blizini Bulevara oslobođenja, ulica 9 Jugovića - useljiv od 01.08.2025. Stan je površine 200m2 u dve etaže i sastoji se od četiri sobe, dva velika dnevna boravka, kuhinje, tri kupatila, dve terase, od kojih je jedna ustakljena sa pogledom na grad. Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 257.500 €, 201,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetna spratna kuća sa prelepim dvorištem i placem na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Grejanje je regulisano putem solarinih što dodatno umanjuje troškove, kuća je opremljena vrhunskim nameštajem i najkvalitetnijim sanitarijama kao i stolarijom nemačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 203,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prostran petosoban stan, površine 203m², u blizini Hrama Svetog Save, na trećem spratu novije, lepo održavane zgrade. Sastoji se od četiri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, gostinskog toaleta, dva kupatila (jedno opremljeno đakuzijem), kao i tri terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 205,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban stan u novogradnji, 2 garazna mesta. Odličan stan u ekskluzivnoj stambenoj zgradi . Stan sam na spratu, jedan ulaz i dva garažna mesta u sklopu zgrade. Veliki dnevni boravak sa izdvojenim terasnim delom pregrađenim zidom od staklenih prizmi. Kompletno opremljena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €, 205,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina. Novogradnja, bez ulaganja. Deo kuće služi za izdavanje, kao Hostel. U suterenu lokal opremljen za salon lepote. Pozovite . Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 2.000 €, 206,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov kompletni poslovni prostor na Paliluli, udaljen na oko 10 minuta pešice od centra grada, ukupne površine 206m2. Objekat poseduje dva nivoa, koji su na prvom i drugom spratu i povezani su unutrašnjim stepeništem kao i po jedan balkon na svakom nivou. Na svakom nivou na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.300 €, 209,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €, 210,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Petrovaradina, u mirnoj ulici, sa predivnim pogledom na obronke Fruške gore, nudimo vam izuzetnu kuću, koja zadovoljava i najrazličitije ukuse. Izuzetno kvalitetno građena, sa ugrađenim kvalitetnim materijalima i luksuzno opremljena. Kuća je priključena na gas i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 128,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao duplex, smešten na jednoj od najboljih lokacija na Telepu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, poput škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je useljen pre dve godine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.900 €, 128,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Ambasada Belorusije, u novoj i vrlo kvalitetnoj zgradi, izdajemo izuzetno lep, prostran i moderno uređen stan. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila I terase. Stan je izuzetno komforan, funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 212,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova spratna kuća na odličnoj lokaciji, građena cvrstim materijalom p+1+pk, potkrovlje nije završeno, kuća sa velikim potencijalom,kako za život višečlane porodice,tako i za izdavanje, u prednjem delu komplet opremljena grsonjera,koja je trenutno izdata, ali....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.990 €, 213,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

213m2( stambene površine 188,15m2+terase 24,78m2), P+I+PK, površina placa 405m2. Uknjiženo 88m2 Cena 220.000 evra-moguć dogovor. Moguća zamena za stan 30-50m2,poželjno sa terasom, u krugu Fontane na Novom Beograu uz doplatu. Kuća na Zlatiboru sa 5 apartmana, odlična investicija. Uknjižena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 269)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>