• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 najnovije

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 226.600 €, 140,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u najlepšem delu Telepa. Kuća se sastoji od podruma prizemlja i spratna. U podrumu se nalaze gasne instalacije za greanje i prostor za rad. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišno orjentisanu, kuhinja i kupatilo. Na spratu se pored....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 105.060 €, 140,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renovirane kuće u Bačkom Petrovcu. Kuća se nalazi u mirnom kraju i pravi je izbor za porodične ljude na svega 20. min od Novog Sada. *Nov krov *Instalacije struje i vode *Košuljica *Kanalizacija *Gas *Garaža *Letnjikovac *Bašta Kuća uknjižena u vlasništvu....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem sređenu kuću u Vrdniku, sa velikim uređenim i održavanim dvorištem i letnjikovcem, pogodnu za boravak i odmor porodice! Kuća je sa garažom, lepim rasporedom prostorija, u kući je održavan parket i drvena stolarija, kaljeva peć, protočni bojler u kupatilu. Plac je ograđen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.880 €, 140,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican, konforan stan u izgradnji. Ulica je mirna i lepo uredjena. Stan je na prvom spratu. Moguce ga je organizovati kao dve stambene jedinice. Moguca kupovina putem stambenog kredita. 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u strogom Paraga odgovara za viseclanu porodicu stare gradnje ali ocuvana i odrzavana,na glavnom putu preko puta kuce skola i pravoslavna crkva,pored mesna zajednica i doktor,marketi i prodavnice na 2 minuta od kuce,parkic za decu i fontana na 50 metara,sve na dohvat....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan u prizemlju porodične kuće površine 140m2, sa zasebnim ulazom i velikom terasom. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase na koju se izlazi iz dnevne sobe. Stan se nalazi u lepom, mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 (3485)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>