• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 kab - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 kab - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 kablovska" pronađeno 1 970 nekretnina - prosečna cena 874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući, na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, nadomak ulice Vojvode Stepe i kompletnog infrastrukturnog sadržaja. Vrlo prostran i komforan. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Po želji zakupca....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 160.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaja porodične kuće preko puta hotela Termal. Za više informacija slobodno pozovite. Moguća zamena za jednosoban stan u Novom Sadu, Sremskim Karlovcima ili Petrovaradinu uz doplatu. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 kablovska'
123.600 €
100.000 €
129.000 €
  Kuća, KAMENICA, 35.000 €, 120,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća u izvornom stanju u selu Kamenica kod Niša. Kuća se nalazi na placu od 534m2 . Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne sobe , kupatila i velikog podruma. Na spratu su kuhinja sa trpezarijom i tri spavaće sobe. Postoji pomoćni objekat koji je za adaptaciju.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Starija kuća na lepom i velikom placu . Mogućnost gradnje većeg objekta sa više stambenih jedinica. Vladimir 0647012581 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 98.000 €, 120,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Interesantna, kvalitetno građena, potpuno sređena kuća u Vrbasu. Odlična pozicija, u blizini Velikog Bačkog kanala daje joj dodatni kvalitet. Prirodni ambijent i okruženje pruža mogućnost za mnogobrojne aktivnosti. Lepo raspoređene prostorije, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u samom centru Veternika. Kuća poseduje bazen, garažu, letnju kuhinju, prelepo sređeno dvorište sa dosta zelenila. U blizini kuće se nalazi sve što je potrebno za život - škola, vrtići, pekare, marketi Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 119.999 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Bukovca na lepom mestu blizina doma zdravlja, osnovne škole, autobusa. .. .Kuća se sastoji od dve stambene jedinice 45 + 75 kvadrata. Poseduje centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, priključak na vodovod i kanalizaciju kao i telefon. Pored kuće postoji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 54.590 €, 120,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 300 metara od glavnog puta, ali u tišini i miru u Bačkoj, nalazi se ova švapska prizemna kuća. Prostirući se na 120 kvadrata, ova nekretnina pruža dve mogućnosti – obnoviti je i udahnuti joj novi život, zadržavajući šarm starog sveta, ili krenuti iz početka i stvoriti savremeni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom vikend naselju na samo 13km od centra Kragujevca na prodaju kuća od 120m2,na placu površine 736m2. Kuća je urađena po najnovijim standardima,prodaje se sa svim nameštajem i tehnikom. Prizemnog karaktera, sastoji se od dva hodinka, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje,toaleta.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kućama. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena je na....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 500651 - kon.tel. 069/2244173 *** Fantastična kuća na Dudari. Može da bude u funkciji dva stana. Trenutno se koristi prizemlje, dok je sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Veoma lep deo za život, okruženo zelenilom a i sama kuća ima voćnjak, pored prostranog dvorišta. Naše preporuke.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Duplex Penthouse, Vračar (Hram), 120m² Lokacija: Vračar, Hram Svetog Save Struktura: 2 spavaće sobe + radna soba Površina: 120m² Spratnost: 4. sprat (bez lifta) Terase: 2 prostrane terase Kupatila: 2 moderna kupatila Parking: Garažno mesto uključeno Opremljenost: Potpuno....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 190.550 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

512839 Predstavljamo Vam odličnu kuću ušuškanu na severnim obroncima Fruške gore. Kuća se nalazi u mirnoj ulici punoj zelenila, na svega 20-tak minuta do TC Promenada i pored glavnog puta gde prolazi autobus te ovu nekretninu čini povezanu sa gradom. Ova prelepa kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Bačkom Jarku (opština Temerin) u blizini Novog Sada (na 15-20 min vožnje do centra N.Sada). Kuća ima 120 kvm. 3 spavaće sobe, dnevna soba, hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, zatvorena terasa Grejanje je centralno, na gas. Plac je veličine....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća za rušenje ili potpunu adaptaciju, kuća se nalazi u Bačkom Jarku, oko 300m od gradskog prevoza, škole, ambulante U jako mirnom delu naselja, na ćošku (izlaz na dve ulice). Plac je ograđen, ima priključke struja, voda, gas. Površina placa je 330m2, površina kuće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan, nov,stan od 118m2 na Dedinju. Odličan, četvorosoban stan na Dedinju ispod Belog dvora, sastoji se od 3 spavaće sobe sa francuskim ležajevima , prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 2 kupatila, ostave, terase i garažnog mesta . Stan je odmah useljiv i izdaje se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 121,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodna je kako za život tako i za izdavanje, zbog blizine tehničkih fakulteta, OŠ Stefan Nemanja, OŠ Njegoš, Nitex,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 188.139 €, 121,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 121,38m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, odličan 4.0 stan, na veoma traženoj poziciji u novom naselju K- Distirct 10 min. hoda od Knez Mihajlove ulice, 2min. od Dunavskog Keja i Kalemegdana, dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija javnog prevoza u blizini( autobus, tramvaj). Stan se prvi put rentira, ima potpuno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 139.050 €, 121,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Čvrsto građena kuća na dobroj lokaciji uz glavni put. Front 20 m2. Samostalna kuća sa grejanjem na gas. Lepo dvorište sa šupama. Za sve detalje slobodno pozovite ... 021/425-112 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 42.000 €, 121,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu su izgradjena dva objekta od 66m2 i 55m2 oba objekta su uknjižena i legalizovana sa upotrebnim dozvolama. Kuća se satoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 200.040 €, 121,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjem Na krovu zgrade nalaziće se vrt koji mogu da koriste....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 119.000 €, 121,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa porodična, spratna kuća, sa velikim dvorištem. Nalazi se u mestu, koje pripada opštini Bečej. Kuća ima tri etaže, osnovne površine od 121m2, sa placem od 746m2. Kuća je kvalitetno građena, zidana od čvrstog materijala. Pod betoniran obloga: parket, laminat i pločice.....

 
 
 
  Kuća, ADA, 77.250 €, 122,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu kuću na mirnoj lokaciji u blizini Tise. Ova kuća je perfektno održavana, prodaje se kompletno nameštena. Sve što vam je potrebno je već tu, garaža, letnjikovac koji je uknjižen! Za dodatne informacije kontaktirajte naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 129.000 €, 122,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora. Kuća je u osnovi 61 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu, mokrog čvora, i kuhinje sa trpezarijom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orjentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 1.600 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban stan na šestom spratu u bloku 19a, u neposrednoj blizini Sava centra, u zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjsko - trpezarijskim delom ( open space koncept ), master spavaće sobe sa sopstvenim....