• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 120 m2" pronađeno 3 776 nekretnina - prosečna cena 814 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 94000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 1.700 €, 122,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se svetao i moderan poslovni prostor – Bačka ulica 🏢 U ponudi je reprezentativan poslovni prostor površine 122 m² , smešten na 2. spratu potpuno nove zgrade . Pogodan je za kancelarije, agencije, IT firme ili druge tihe delatnosti koje zahtevaju funkcionalan i moderan ambijent.....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 55.000 €, 122,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u prelepom selu Šušara, nadomak Vršca. Površina objekta je 122m2 i sastoji se od hodnika, 3 sobe, trpezarijstoe sa kuhinjom, kupatila i velikog trema. Na placu površine 1089m2 se takođe nalaze i pomoćne prostorije. Na kući je urađena fasada sa izolacijom, ugrađena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 160.000 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 122 m2 na placu od 24 a u širem centru grada. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dva hodnika, pet soba, kuhinje sa trpezarijom, čajne kuhinje i dva kupatila. Grejanje na gas, stolarija PVC sa roletnama i drvena, podovi laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.000 €, 122,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na lepoj lokaciji. Stanu je potrebno ulaganje, postoji mogućnost da se prepravi. Postoji prelepa ograđena terasa na koju se izlazi iz prostranog dnevnog boravka. Pozovite naše agenete prodaje za sva dodatna pitanja. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking mesto u podzemnoj garaži. Retko u ponudi. PROSTORIJE:I NIVO- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 122,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1094257 - Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi u prizemlju Urbane vile. Sastoji se od ogromnog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dva kupatila sa kadom, dve ostave i velike terase. U sklopu kuće je i garaža....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 42.500 €, 122,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlićna kuća na Begluku u Srbobranu. Kuća je starije gradnje, ali je sad renovirana i u odličnom je stanju i odmah je useljiva. Kuća ima tri odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, veliko lepo predsoblje, ostavu i kupatilo. U kući je grejanje na gasne peći....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 92.800 €, 123,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Kuća Vrdnik 123 m2/površina kuće 123 m2/površina placa 500 m2/5 soba/ 2 terase/ podrum/tavan/struja / voda/grejanje/ čvrsto gorivo/klima/mogućnost priključka gasa/kuća na prodaju sa nameštajem/vlasništvo 1/1 privatna svojina###bez tereta###Agencijska provizija uračunata u cenu (....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 195.700 €, 123,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u najlepšem delu Ledinaca. Okružena zelenilom i sa prelepim pogledom na tvrđavu i grad ova kuća može postati vaša oaza mira i spokoja nedaloko od Novog Sada. Sa završetkom novog mosta do grada čete dolaziti za 10 minuta lagane vožnje. Blizina škole vrtića prodavnica.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 550 €, 123,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru, kod Dušanovog bazara. Nlazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina prostora je 123m2. Prostor čine četiri prostorije, dva hodnika, dva kupatila i terasa. Grejanje je na struju / inverter klime /. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 123,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju spratne kuće 123m u Sremskoj Kamenici na potezu Bocke. Kuća se nalazi na glavnom putu na Bockama. Kuća ima dva fizički odvojena stana.U prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Na sprat se ide spoljnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 93.000 €, 123,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Legalizacija garaže je u toku. Gas je u ulici. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 123,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u centru Veternika i u blizini Novosadskog puta. Na lepom placu, trosobna kuća i još posebno jednosoban stan u dvorištu. Poseduje i nus prostorije. Kuća ne zahteva velika ulaganja! Parket, spoljna PVC stolarija Prodaje se komplet nameštena. Uknjižena! Naša preporuka!!!....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 184.980 €, 123,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 123,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću u mestu Sremska Kamenica - Bocke! Kuća se nalazi na placu koji je 410m2. Kuća ukupno ima 123m2. Plac je širine 9.3m a dubine 53m. Veoma je pristupačna lokacija, sam prilaz je asfalt. Kuća je priključena na kanalizaciju, vodu, struju. Okolina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.800 €, 123,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi! Izdajemo odličan, stan u jednoj etaži u Puškinovoj ulici na Grbavici. Stan se nalazi na 4.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je u portalima i ima izlaz na terasu koja gleda na ulicu. Kuhinja u sklopu dnevnog boravka, odvojena....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 78.000 €, 123,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA PRODAJA ZA BEOGRAĐANE*Prodajemo u srcu Šajkaške u okolini Titela Domaćinsku kuću na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća je Uknjižena Trosobna lepo sređena i održavana,svetla je i funkcionalna,kvalitetno zidana u Etno stilu, laminati su u svim sobama, kuhinja novo ugrađena,Terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.750 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban namešten stan za izdavanje u centralnoj zoni Vračara u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, koja je izolovana od buke. Stan se nalazi na petom spratu zgrade novije gradnje. Dvostrano je orijentisan sa prelepim pogledom ka Hramu Svetog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Futogu, na dve etaže. U prizemlju je sve sređeno za život, bez prevelikog ulaganja, kuća je useljiva. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak kao srce kuće, četiri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i vrata za ulazak u podrum. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca u Kacu, bez ikakvog ulaganja ! Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 120.000 €, 123,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Malom Radanovcu sa: 3 spavaće sobe, dnevnim boravkom, posebno kuhinjom i ostavom. U dvorištu se nalazi: garaža, letnja kuhinja, roštilj i šupa. Plac pravilnog oblika, veoma lepa kuća. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 100m od Hrama, nova zgrada sa portirom. Moderano opremljen stan sa velikom dnevnom sobom i trpezarijom, prostranom kuhinjom (veliki frizider, sudo-masina, mikrotalasna i sl), 2 spavace, veliko kupatilo, toalet, hodnik sa dosta plakara, 2 terase. Stan je idealan za porodicni zivot.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 200.000 €, 123,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u centru Veternika. Na placu od 574 m² nalazi se prostrana porodična kuća od 123 m², idealna za udoban život ili investiciju. Kuća sadrži: dve velike spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, kao i garažu od 40 m².....

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 74.270 €, 124,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Samo kod nas u ponudi! Na prodaju kuća u Djurdjevu na placu od 725m2. Odlična prilika za porodičan život sa prostranim dvorištem uredjenim po vašim željama. U blizini se nalaze marketi, škola, apoteka, dom zdravlja Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5500....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MOGUĆNOST IZGRADNE NOVIH 500 m2 STAMBENOG I, ILI POSLOVNOG PROSTORA , NOVI SAD Nalazi se na Sentandrejskom putu tj. novom i uređenom SENTANDRJSKOM BULEVARU(oko samo 1km od BIG šoping centra), sa novom mirnom jednosmernom asfaltnom ulicom, obeleženim parkingom (3mesta ispred kuće),....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 159.650 €, 124,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Pogodnom delu Futoga Uknjiženu Porodičnu kuću 124 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća se sastoji iz dva dela,Prizemni deo kuće je do ulice poseduje Dnevni boravak,dve spavaće sobe,ostavu i kupatiloDrugi deo kuće se nadovezuje na prednji ima poseban ulaz sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 164.800 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u blizini pekare, autobuske stanice, marketa, škole, vrtića i Dunava. Objekat je potpuno nov. Plac je širok prostran sa velikim parkingom ispred kuće- Kuća je uknjižena i nalazi se u mirnom delu Futoga! ŠIFRA 3000636 KONTAKT 065 281 31 32, 065 281 31 33 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 124,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stariju prizemnu kuću u Futogu,četiri sobe,kuhinja,kupatilo,iza kuća garaža,pomoćni objekti,plac 750m,uknjižena,odmah useljiva. Terasa, Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 178.000 €, 124,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan kod Kliničkog centra na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan ima 124m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom , četri spavaće sobe , predsoblja, kupatila . Stan je projektovan tako da bude funkcionalan i prijatan za život savremenog čoveka Sve....

 
 
 
  Kuća, KAC, 128.750 €, 124,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Kaću, površine 124m2. Kuća se nalazi na placu površine 482m2 i izlazi na dve ulice. Kuća ima priključak za gradsku vodu, samo treba sprovesti, do sada se koristio hidrofor. U cenu je uračunata agencijska provizija. Uknjiženo 1/1, bez tereta. Registar posrednika....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 80.000 €, 124,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa garažom i pomoćnim objektima u mirnom delu Kikinde, ulica Kozaračka broj 12. Kuća je u odličnom stanju, bez potrebe za većim ulaganjima. Grejanje je na plin, ima priključak za telefon, klima uređaj. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila, hodnika, velikog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €, 125,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

538176-EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovu kuću na Vezircu, punu potencijala za vaš sagrađen dom. Ono sto je bitno naglasiti jeste da dodji deo kuće treba renovirati ali gornji deo kuće je renoviran i osposobljen za lep život. Poseduje 820m2 placa i nalazi se na dobroj poziciji. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 186.100 €, 125,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 66.950 €, 125,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforna četvorosobna, kompletno renovirana kuća,u Bačkom Gradištu sa izlazom na ribnjak. kuća ima 125 m2, i sastoji se od ulaza, velikog salona sa kuhimjom i trpezarijom,tri spavaćše sobe, kupatilo i velčika pokrivena terasa. Struja, voda i etažno grejanje na gas, veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 187.500 €, 125,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u novogradnji- LUX. Lokal se sastoji od 100m2 open space prstora, 25m2 čini kancelarija, kuhinja i dva mokra čvora. Lokal je ukupne površine 125m2. Uz lokal idu i 4 parking mesta. Grejanje je podno, a ima i 4 inverter klime. Obezbeđen je video nadzor i alarmni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 125,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 125,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal se nalazi u zgradi koja je dobro održavana. Bulevar Evrope je poznat po svom živopisnom okruženju i blizini raznih prodavnica, restorana, kafića, kao i sportskih i rekreativnih objekata. Ova lokacija privlači veliki broj posetilaca i garantuje dobar protok klijenata za vašu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOČIN, 420 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Сдача дома с комфортом для всей семьи MOGUCNOST NIZE CENE ISPLATOM GODINU DANA UNAPRED Predstavljamo Vam prostranu, spratnu kuću u mirnom delu grada. Prostire se na 120m2, savršena za porodicu ili one koji vole komfor i prostor. Kuća raspolaže sa 2 funkcionalne sobe, koje se mogu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 87.500 €, 125,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se spat kuće za smeštaj radnika kapaciteta 8 ležajeva, kompeltno opremljen. Sastoji se od dve trokrevetne i jedne dvokrevetne sobe, mini trpezarije sa čajnom kuhinjom, dnevnom sobom i kupatilom. Kuća povezana sa pomoćnom prostorijiom zastakljenim hodnikom koja se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 156.000 €, 125,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 125,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal se nalazi u modernoj zgradi koja je dobro održavana. Bulevar Evrope je poznat po svom živopisnom okruženju i blizini raznih prodavnica, restorana, kafića, kao i sportskih i rekreativnih objekata. Ova lokacija privlači veliki broj posetilaca i garantuje dobar protok klijenata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 641)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>