• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 110 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 110 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 110 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 110 m2" pronađeno 4 137 nekretnina - prosečna cena 825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 95000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vikend zoni Koruška nedaleko od Dunava .Kuća je na sprat sa pratecim objektima i garazom za Auto. Nedaleko je Autobuska stanica 100m.Kuća ima Telefon, internet i pored kuce prolazi gas. Za više informacija pozovite 0212701065 Dušanka Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 142.140 €, 120,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, tri spavaće sobe, i hodnika. Poseduje podrum i pomoćne objekte. Prvi pomoćni objekat se sastoji od pušnice, šupe i letnje kuhinje. Drugi pomoćni objekat se sastoji od garaže i šupe. U blizini se nalaze marketi, restorani....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu sobu, trpezarije sa kuhinjom i velikog kupatila kojem je potrebna adaptacija. Na slikama se može videti i jos jedna jedinica koja je pretvorena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Starija kuća na lepom i velikom placu . Mogućnost gradnje većeg objekta sa više stambenih jedinica. Vladimir 0647012581 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 78.000 €, 120,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu na Zlatiboru uradjena do ploce planiran A-frame. Lokacija je na pola puta od centra Zlatibora prema Ski centru Tornik. Kuca poseduje gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1. Ploca je 12x6 m od toga je 4x6 m terasa sa pogledom na centar, pasnjake, Gold Gondolu, Čigotu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena je na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 650 €, 120,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, u blizini MUP-a. Prostor je površine 120m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene kuće. Ima dva ulaza i sastoji se iz hodnika, tri veće prostorije, jedne manje prostorije, dva kupatila i opremljene kuhinje. Pogodan je za kancelarijske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Magacin je zvanicno zaprimljen i registrovan od strane nadleznih inspeciskih organa. povrsina prostora 120m2 hladnjaca kapaciteta do 5 Tona Radna Temperatura do +4 stepena Prostor je pogodan za skladistenje prehrambenih proizvoda i robe kojoj je potrebna kontrolisana temperatura Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i zelenilom okruženom delu Radničke ulice, izdaje se izuzetno komforan stan koji predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune privatnosti. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunava i Keja, Spensa, suda, fakulteta i....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 98.000 €, 120,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Interesantna, kvalitetno građena, potpuno sređena kuća u Vrbasu. Odlična pozicija, u blizini Velikog Bačkog kanala daje joj dodatni kvalitet. Prirodni ambijent i okruženje pruža mogućnost za mnogobrojne aktivnosti. Lepo raspoređene prostorije, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KOVAČEVAC, 250 €, 120,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: RPP112 Izdaje se prostran poslovni prostor u Kovačevcu, nadomak Mladenovca, idealan za različite poslovne delatnosti. Prostor se nalazi u prizemlju kuće i sastoji se od tri funkcionalne prostorije, od kojih je jedna opremljena praktičnom kuhinjom. Poseduje dva toaleta, što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 120,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova od 57 m2. U dva nivoa se nalazi po dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, po veća soba i tri kupatila na svakom nivou po jedno. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću površine 120 m2 na placu P=6,62 ara a sve u naselju Čamurlija na 10km od centra Niša. Kuća je prizemlje i visoko potkrovlje ukupno 110m2 korisne površine, Uvedena voda i trofazna struja. Nije malterisana . Uknjižena,vlasnik 1/1. Za više informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u dva nivoa površine 120m2 u prizemlju zgrade u blizini Apelacionog suda. Sastoji se od ulaznog dela sa mokrim čvorom u prizemlju i kancelarije u gornjem delu prostora. Grejanje je etažno /električni kotao na struju/. Ima klimu. Prostor se izdaje nenamešten. Lepo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican prostor,parking obezbedjen. Moguc i prilaz kamionom. Uz magacin ide toalet i radna kancelarija. Rade Kondica 48, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u samom centru Veternika. Kuća poseduje bazen, garažu, letnju kuhinju, prelepo sređeno dvorište sa dosta zelenila. U blizini kuće se nalazi sve što je potrebno za život - škola, vrtići, pekare, marketi Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 119.999 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Bukovca na lepom mestu blizina doma zdravlja, osnovne škole, autobusa. .. .Kuća se sastoji od dve stambene jedinice 45 + 75 kvadrata. Poseduje centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, priključak na vodovod i kanalizaciju kao i telefon. Pored kuće postoji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 54.590 €, 120,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 300 metara od glavnog puta, ali u tišini i miru u Bačkoj, nalazi se ova švapska prizemna kuća. Prostirući se na 120 kvadrata, ova nekretnina pruža dve mogućnosti – obnoviti je i udahnuti joj novi život, zadržavajući šarm starog sveta, ili krenuti iz početka i stvoriti savremeni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom vikend naselju na samo 13km od centra Kragujevca na prodaju kuća od 120m2,na placu površine 736m2. Kuća je urađena po najnovijim standardima,prodaje se sa svim nameštajem i tehnikom. Prizemnog karaktera, sastoji se od dva hodinka, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje,toaleta.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 500651 - kon.tel. 069/2244173 *** Fantastična kuća na Dudari. Može da bude u funkciji dva stana. Trenutno se koristi prizemlje, dok je sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Veoma lep deo za život, okruženo zelenilom a i sama kuća ima voćnjak, pored prostranog dvorišta. Naše preporuke.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K650 Prodaje se zidana kvalitetna kuća površine 120 m2 koja se nalazi u Vlaškom polju, na ulasku u Mladenovac i udaljena je oko 200 m od autobuskog stajališta gde staje i autobus za Beograd, tako da je odlično povezana sa centrom Mladenovca, ali i glavnim gradom. Beograd je....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 58.000 €, 120,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 120 m2(sav u staklu) u samom centru Apatina,pogodan za razne vrste delatnosti.Lokal poseduje parking,priključak za vodu i struju.Enterijer nije završen ostavljen je da se uradi prema nameni i delatnosti budućeg vlasnika.Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i lepom delu Zlatibora, na obodu Čigote, u najlepšem selu, Gostilju, prodaje se uknjižena, rekonstruisana kuća, sa placem od 9,2 ara. Udaljeno od asfalta oko 200m, ali sa nasutim prilazom. Divnan pogled i potpuni mir. Najbliže kuće meštana i vikendaša su oko 150-200m. Kuća....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 120,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća, kompletno. Voćnjak, ograda, dve parcele, ukupno 3400m2. Dnevni boravak , kuhinja , ostava i wc sa tuš u prizemlju . Na spratu 2 dvokrevetne sobe , balkon . Garaža manja i ispred nastrešnica . Podrum i nastrešnica van objekta . Prodaje se samo nepokretna imovina 0038765587438....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Duplex Penthouse, Vračar (Hram), 120m² Lokacija: Vračar, Hram Svetog Save Struktura: 2 spavaće sobe + radna soba Površina: 120m² Spratnost: 4. sprat (bez lifta) Terase: 2 prostrane terase Kupatila: 2 moderna kupatila Parking: Garažno mesto uključeno Opremljenost: Potpuno....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 190.550 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

512839 Predstavljamo Vam odličnu kuću ušuškanu na severnim obroncima Fruške gore. Kuća se nalazi u mirnoj ulici punoj zelenila, na svega 20-tak minuta do TC Promenada i pored glavnog puta gde prolazi autobus te ovu nekretninu čini povezanu sa gradom. Ova prelepa kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 134.000 €, 120,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prizemnu kuću u Rumi, miran deo grada, površine placa 5,65 ari. Kuća ima termoizolaciju, parkete, PVC stolariju, centralno grejanje na gas, dve klime, lep raspored prostorija . Vlasništvo 1/1. Ispod garaže je podrum. U dvorištu su i pomoćne prostorije, bašta. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Bačkom Jarku (opština Temerin) u blizini Novog Sada (na 15-20 min vožnje do centra N.Sada). Kuća ima 120 kvm. 3 spavaće sobe, dnevna soba, hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, zatvorena terasa Grejanje je centralno, na gas. Plac je veličine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 655)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>