• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 130 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 130 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 130 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 130 m2" pronađeno 424 nekretnina - prosečna cena 927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALEKSANDROVAC, 96.000 €, 130,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Aleksandrovac (Žabari) – Porodična kuća 130 m² + letnja kuhinja + 10 ari placa – lux mir i prostor! Lokacija: Širi centar, gradska zona, mirna ulica – idealna za porodičan život Površina kuće: 130 m² Plac: 10 ari – uređeno dvorište + pomoćne prostorije Letnja kuhinja: 48 m² zaseban....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 186.000 €, 130,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oaza mira nadomak Beograda – Vaš novi dom u Meljaku! Prodaje se odlična porodična kuća sa prostranim, uređenim dvorištem punim voćki po obodu i lepom održavanom travicom u većem delu, idealna za one koji sanjaju o miru, prirodi i komforu. Šta ovu nekretninu čini posebnom? 🏡 Prostran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan sa 3 spavace sobe,prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje,2 kupatila,terasa,garazno mesto. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan sa pripadajućim dvorištem od 2ara u zgradi novije gradnje u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase. Garazno mesto uz doplatu od 150Eura. Stan je odmah useljiv i izdaje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 155.000 €, 129,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnom mestu sa lepim pogledom. Na ulazu na plac je garaža 3 parking mesta. Stepeništem se ide na plato ispred kuće gde je mesto za bazen. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i podrum. Na spratu su 2 spavaće sobe, kupatilo i 2 terase( ulična i dvorisna). Naša....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 85.000 €, 129,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji, iznad Crkve i Letnje pozornice, na lepo održavanom placu od 652 m2. Ukupna unutrašnja površina kuće je 129 m2 ( suteren, u sivoj fazi gradnje 41 m2 i Prizemlje, 88 m2, koje se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno opremljen 5. 0 stan na prvom spratu novije zgrade, sa privatnim dvorištem (200m2). Dvostrano orijentisan stan. Četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master bedroom sa svojim kupatilom sa kapsula tuš kabinom koja ima i funkciju parnog kupatila, dok ostale 3 spavaće sobe imaju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 186.020 €, 129,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, kvalitetna zgrada, vrhunska oprema stana. Hrastov parket, keramika prve klase, sigurnosna ulazna vrata, stolarija sa roletnama, aluminijumski radijatoriGrejanje ja na gas, svaki stan ima svoj gasni kotao, kalorimetar u svakom stan za podešavanje temerature....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan na Juznom bulevaru u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak , 3 spavace sobe, 2 kupatila i toalet, 2 terase, garazno mesto. Izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnim zakupcima. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije i detalje (Whats App, Viber,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 178.000 €, 131,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan, cetvorosoban, odmah useljiv u blizini kulturnog centra i setalista, vlasnik 1/1 uknjizen. Poseduje parking mesto, dvoriste i podrumsku prostoriju 7mkv., dve terase. U prizemlju stana hodnik dnevni boravak, odvojena trpezarija i kuhinja, terasa kao i kupatilo sa tus kabinom,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 212.180 €, 131,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

538956-Fantastična montažna kuća u centru Kaća, bez ulaganja, kompletno opremljena. Izgradjenja je od visokokvalitetnih materijala. Kuća ima moderan i elegantan izgled. Ogradjena je betonskom ogradom koja ima izražene detalje imitacije cigala. Fasada kuće je prekrivena svetlom fasadnom....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 222.790 €, 131,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu vikend kuću na placu od 1516m2 u neposrednoj blizini Manastira Hopovo. Nalazi se blizu priključnog puta budućeg Fruškogorskog koridora I tunela. Sama pozicija kuće je izuzetna, omogućava život tokom cele godine, a završetkom budućeg koridora do Novog....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 123.600 €, 129,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjiženu spratnu kuću, površine 129m2, koja se nalazi u mirnom delu Beočina, naselje Šaktinac, uz asfaltni put i odličnu poziciju. Kuća se sastoji iz više nivoa: podrum, prizemlje, sprat i tavan.U podrumu se nalazi gasni kotao, koji omogućava efikasno grejanje čitave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.730 €, 131,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju u Veterniku. Buduca zgrada ce se nalaziti na samoj granici Futoga i Veternika. Rok predviđen za završetak projekta je jun 2026. godine. Uz svaki stan u ovom buduće izgrađenom objektu. Sjajna oprema gradnje - sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 192.670 €, 129,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforna trosoban stan, vrhunskog kvaliteta. Grejanje na gas. Parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija nazovite. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 131.000 €, 131,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću na Zlatiboru u naselju Rudine U mirnom delu Zlatibora, 3,5 km od centra, sa prelepim pogledom na okolne padine i prirodu Na 1000m nadmorske visine u blizini rekreativne zone u Rudinama Kuća ima je spratna i ima 131m2 (prizemlje 76m2, sprat....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 76.000 €, 129,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlično parče zemlje pod objektom od 129m2 (u prirodi oko 387m2), u pitanju su dve parcele od koji je jedna 3874m2, a druga 1241m2. Započeta spratna kuća rađena od čvrtsog materjala dobrog izgleda uz malo ulaganja može da bude pravi dom u fantastičnoj prirodi nadomak....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 190.140 €, 131,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, a nadomak svih dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Stan je projektovan tako da bude funkcionalan za život , grejanje centralno. U cenu stana je uračunata posrednička provizija od kupca u iznosu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 129,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila , terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Ambasada Belorusije, u novoj i vrlo kvalitetnoj zgradi, izdajemo izuzetno lep, prostran i moderno uređen stan. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila I terase. Stan je izuzetno komforan, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 217.380 €, 132,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 160.000 €, 132,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Prodaje se održavana i sređena kuća na atraktivnoj lokaciji na Banstolu. Ova predivna nekretnina nudi sve što vam je potrebno za udoban život: kompletno je nameštena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U sklopu kuće nalazi se pomoćni objekat, kao i dva podruma koja pružaju....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 160.000 €, 132,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se održavana i sređena kuća na atraktivnoj lokaciji na Banstolu. Ova predivna nekretnina nudi sve što vam je potrebno za udoban život: kompletno je nameštena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U sklopu kuće nalazi se pomoćni objekat, kao i dva podruma koja pružaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.720 €, 128,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 124.500 €, 132,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veoma lepa kuća, kuća se greje na toplotne pumpe, automatska kapija. Kuća se nalazi na odličnom placu sa puno zelenila. Kuća poseduje prostranu terasu, 4 spavaće sobe i veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 132,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremčica, Zlate Harmonikaša. Kompletno sređena uknjižena kuća sa lepim dvorištem, garažom, blizu glavne ulice. U mirnom delu Sremčice, na samo 100 metara od glavnog puta, nalazi se kuća 132 m2 sa garažom 12m2, na ravnoj parceli površine 7 ari, sa lepo uređenim dvorištem koje je ograđeno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 103.000 €, 132,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža idealne uslove za miran porodični život. Kuća je prizemna , ima strukturu trosobnog stana i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, sobe sa kaminom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 132,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od magistarlnog puta Kragujevac Kraljevo. Na placu se nalazi i ozidana i ukrovljena kuća, koja u osnovi ima 91 m2. Građena je po građevinskoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.100 €, 132,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u urbanoj vili,132m2-Petrovaradin Prodaje se nov stan u Petrovaradinu sa tri odvojene spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom,kuhinjom,dve terase od kojih je jedna 16m2 i ide gratis uz stan,dva kupatila(jedno sa tuš kabinom,drugo sa kadom). Stan poseduje i ostavu sa gasnim....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 59.900 €, 132,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća u Zmajevu na samo 30-tak km od Novog Sada, gde se stigne veoma bzo, dali auto-putem E 75 ili budućom brzom prugom. Kuća je 135m2, 4.sobe,kuhinja, novo kupatilo i hodnik, na placu od 2034 m2 U donjem dvorištu, je ostava-šupa, čardak i svinjci. Uz kuću je i plac 500m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 128,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao duplex, smešten na jednoj od najboljih lokacija na Telepu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, poput škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je useljen pre dve godine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.550 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom završetka oktobar 2024 godine. Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Blizina svega što je potrebno za moderan život. za više informacija pozovite naš tim agenata.. 063/7561705 A.Š. 515137 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 128,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: 528434 Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.900 €, 128,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan smešten u pešačkoj zoni. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan ima garažu. Za više nekretnina posetite naš sajt/ www. elite. rs Stan se izdaje na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 424)