• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 120 m2" pronađeno 467 nekretnina - prosečna cena 897 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BACKI JARAK, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Bačkom Jarku (opština Temerin) u blizini Novog Sada (na 15-20 min vožnje do centra N.Sada). Kuća ima 120 kvm. 3 spavaće sobe, dnevna soba, hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, zatvorena terasa Grejanje je centralno, na gas. Plac je veličine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena je na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 350 €, 120,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Klisi. Prevashodno namenjen za neku tišu delatnost, ili kao magacinski prostor. Prilaz odličan, dva parking mesta. Pozovite nas za gledanje.. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 120 m2'
500 €
100.000 €
190.550 €
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Starija kuća na lepom i velikom placu . Mogućnost gradnje većeg objekta sa više stambenih jedinica. Vladimir 0647012581 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 120,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova od 57 m2. U dva nivoa se nalazi po dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, po veća soba i tri kupatila na svakom nivou po jedno. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Vikend zoni Koruška nedaleko od Dunava .Kuća je na sprat sa pratecim objektima i garazom za Auto. Nedaleko je Autobuska stanica 100m.Kuća ima Telefon, internet i pored kuce prolazi gas. Za više informacija pozovite 0212701065 Dušanka Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 650 €, 120,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, u blizini MUP-a. Prostor je površine 120m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene kuće. Ima dva ulaza i sastoji se iz hodnika, tri veće prostorije, jedne manje prostorije, dva kupatila i opremljene kuhinje. Pogodan je za kancelarijske....

 
 
 
  Farma, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 120,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća, kompletno. Voćnjak, ograda, dve parcele, ukupno 3400m2. Dnevni boravak , kuhinja , ostava i wc sa tuš u prizemlju . Na spratu 2 dvokrevetne sobe , balkon . Garaža manja i ispred nastrešnica . Podrum i nastrešnica van objekta . Prodaje se samo nepokretna imovina 0038765587438....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 500651 - kon.tel. 069/2244173 *** Fantastična kuća na Dudari. Može da bude u funkciji dva stana. Trenutno se koristi prizemlje, dok je sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Veoma lep deo za život, okruženo zelenilom a i sama kuća ima voćnjak, pored prostranog dvorišta. Naše preporuke.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 35.000 €, 120,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća u izvornom stanju u selu Kamenica kod Niša. Kuća se nalazi na placu od 534m2 . Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne sobe , kupatila i velikog podruma. Na spratu su kuhinja sa trpezarijom i tri spavaće sobe. Postoji pomoćni objekat koji je za adaptaciju.....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 119.999 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Bukovca na lepom mestu blizina doma zdravlja, osnovne škole, autobusa. .. .Kuća se sastoji od dve stambene jedinice 45 + 75 kvadrata. Poseduje centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, priključak na vodovod i kanalizaciju kao i telefon. Pored kuće postoji i....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na placu površine 25ari nalazi se kuća od 120m2 na dva nivoa. Kuća je u sivoj fazi, ugrađena je stolarija, potrebno je uraditi fasadu. U donjem nivou nalazi se open space - dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na gornjem nivou su tri spavaće sobe i kupatilo. U sastavu kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću površine 120 m2 na placu P=6,62 ara a sve u naselju Čamurlija na 10km od centra Niša. Kuća je prizemlje i visoko potkrovlje ukupno 110m2 korisne površine, Uvedena voda i trofazna struja. Nije malterisana . Uknjižena,vlasnik 1/1. Za više informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Kuća, KAC, 142.140 €, 120,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, tri spavaće sobe, i hodnika. Poseduje podrum i pomoćne objekte. Prvi pomoćni objekat se sastoji od pušnice, šupe i letnje kuhinje. Drugi pomoćni objekat se sastoji od garaže i šupe. U blizini se nalaze marketi, restorani....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u samom centru Veternika. Kuća poseduje bazen, garažu, letnju kuhinju, prelepo sređeno dvorište sa dosta zelenila. U blizini kuće se nalazi sve što je potrebno za život - škola, vrtići, pekare, marketi Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Voždovcu se izdaje prelep trosoban dupleks stan, potpuno namešten i spreman za useljenje. Struktura stana: prostrana dnevna soba, velika kuhinja, dve spavaće sobe, galerija koja pruža dodatni prostor, dva moderna kupatila. Ovaj trosoban dupleks za izdavanje na Voždovcu idealan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu sobu, trpezarije sa kuhinjom i velikog kupatila kojem je potrebna adaptacija. Na slikama se može videti i jos jedna jedinica koja je pretvorena....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 51.000 €, 120,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća za rušenje ili potpunu adaptaciju, kuća se nalazi u Bačkom Jarku, oko 300m od gradskog prevoza, škole, ambulante U jako mirnom delu naselja, na ćošku (izlaz na dve ulice). Plac je ograđen, ima priključke struja, voda, gas. Površina placa je 330m2, površina kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan lokal. - Na glavnom putu. - 120 m2. - U prizemlju. - Veći broj parking mesta ispred lokala. - Pogodan za različite vrste delatnosti. - Veliki i prostran. - Dva toaleta. - Izlog. - Veliki reklamni bilbord do samog puta. - Lokal se sastoji iz dva dela. 1. deo velika prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Čairskoj ulici. Izdaje se objekat bez opreme. Ima 3 kancelarije i toalet. Grejanje je na pelet. Ima dve klime. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska usluga je 50% od prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican prostor,parking obezbedjen. Moguc i prilaz kamionom. Uz magacin ide toalet i radna kancelarija. Rade Kondica 48, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom vikend naselju na samo 13km od centra Kragujevca na prodaju kuća od 120m2,na placu površine 736m2. Kuća je urađena po najnovijim standardima,prodaje se sa svim nameštajem i tehnikom. Prizemnog karaktera, sastoji se od dva hodinka, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje,toaleta.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Dve posebne kuće, blizu Gajeve ulice, izolovane kuće, pvc vrata, hitna prodaja. Ostale nekretnine pogledajte na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 134.000 €, 120,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prizemnu kuću u Rumi, miran deo grada, površine placa 5,65 ari. Kuća ima termoizolaciju, parkete, PVC stolariju, centralno grejanje na gas, dve klime, lep raspored prostorija . Vlasništvo 1/1. Ispod garaže je podrum. U dvorištu su i pomoćne prostorije, bašta. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 78.000 €, 120,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu na Zlatiboru uradjena do ploce planiran A-frame. Lokacija je na pola puta od centra Zlatibora prema Ski centru Tornik. Kuca poseduje gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1. Ploca je 12x6 m od toga je 4x6 m terasa sa pogledom na centar, pasnjake, Gold Gondolu, Čigotu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ledincima u osnovi 65 m2 .Kvadratura kuće je 120m2 u dve etaže .Kuća je u izvornom stanju , potrebno je ulaganje .Plac je 878 m2 . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i lepom delu Zlatibora, na obodu Čigote, u najlepšem selu, Gostilju, prodaje se uknjižena, rekonstruisana kuća, sa placem od 9,2 ara. Udaljeno od asfalta oko 200m, ali sa nasutim prilazom. Divnan pogled i potpuni mir. Najbliže kuće meštana i vikendaša su oko 150-200m. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Farma, ŽABALJ, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Spuštena Cena*Prodajemo u Lepom Šajkaškom mestu Čurugu Porodičnu kuću na Velikom placu sa 3 Jutra zemlje u komaduKuća je starije gradnje,prizemna nalazi se u Najurbanijem delu mesta sa pet pratećih objekata ima vodu,trofaznu struju,garažu,čardak,24 ara je pod voćemgas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KOVAČEVAC, 250 €, 120,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: RPP112 Izdaje se prostran poslovni prostor u Kovačevcu, nadomak Mladenovca, idealan za različite poslovne delatnosti. Prostor se nalazi u prizemlju kuće i sastoji se od tri funkcionalne prostorije, od kojih je jedna opremljena praktičnom kuhinjom. Poseduje dva toaleta, što....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>