• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 130 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 130 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 986 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesteni poslovni prostor na Bulevaru 12. februar, u poslovnoj zgradi na prvom spratu povrsine 130m2 sa grejanjem i hladjenjem na struju. Poslovni prostor se sastoji iz ulaznog dela, dve vec oformljene kancelarije, kuhinje ,koja mora da ostane, montaznog kupatila koji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno opremljen 5. 0 stan na prvom spratu novije zgrade, sa privatnim dvorištem (200m2). Dvostrano orijentisan stan. Četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master bedroom sa svojim kupatilom sa kapsula tuš kabinom koja ima i funkciju parnog kupatila, dok ostale 3 spavaće sobe imaju....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 130 m2'
117.420 €
157.000 €
31.000 €
  Kuća, FARKAŽDIN, 95.000 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve terase, dva kupatila, četiri kancelarije i ogroman dnevni boravak. Mogućnost privatnog parkinga za više automobila i evenualnog zakupa još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.880 €, 140,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican, konforan stan u izgradnji. Ulica je mirna i lepo uredjena. Stan je na prvom spratu. Moguce ga je organizovati kao dve stambene jedinice. Moguca kupovina putem stambenog kredita. 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531168 TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 236.900 €, 140,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se atraktivna kuća sa odvojenom brvnarom u predivno uređenom dvorištu punom zelenila. Nekretnina nudi savršenu kombinaciju stambenog prostora i mogućnost već razvijenog poslovanja u turizmu. • Plac: 800 m² sa pažljivo uređenim dvorištem, letnjikovcem sa roštiljem, baštenskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.170 €, 119,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi -kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Moderne kuće veće kvadrature idealne za višečlane porodice ili kao pametna investicija Kuća ima 119 m2 , i raspoređena na 2 nivoa -prizemlje :garaža, ostava , toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak 1 sprat:4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 200.600 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL U PETROVARADINU – ODLIČNA PRILIKA ZA TIHU DELATNOST, 118m² Predstavljamo vam izuzetnu priliku – lokal u sivoj fazi, površine 118m², smešten na mirnoj lokaciji u Petrovaradinu, svega 5 minuta vožnje od centra Novog Sada. Ovaj prostrani poslovni prostor nalazi se na prvom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>