• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 150000 eura 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 150000 eura 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 150000 eura 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 150000 eura 2.sprat" pronađeno 416 nekretnina - prosečna cena 1.283 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan na drugom spratu novoizgrađene zgrade na Zlatiboru. U neposrednoj blizini Titove vile na par koraka od marketa, Maxi prodavnice i mesare. Stan je potpuno opremljen i uredno održavan, bez dodatnih ulaganja. Daljinsko grejanje na struju, alu drvo stolarija....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 78.200 €, 50,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (50,34m2) , ulično orijentisan (zapad), sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, jednom dvokrevetnom spavaćom sobom, kupatilom, terasom i ostavom. Stan se nalazi na 2. spratu (formalno potkrovlje) bez kosina, puna visina - redovan sprat, iznad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 71m2, TROSOBAN Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnom delu grada, na drugom spratu zgrade sa liftom. Ovaj stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, kao i dve terase sa prelepim pogledom na kraj. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 78.000 €, 52,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 3.0 stan, imamo ukupno tri ovakva stana u ovom objektu, (prvi, drugi sprat i potkrovlje) 52 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118787, II/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se stan u novoizgradjenoj stambenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada. Zgrada je završena kroz mesec dana, sa savremenom fasadom, modernim balkonima i kvalitetnom gradnjom. Stan je veličine 45m2 , nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na 2.spratu, projektovane površine 90 m2, kao jedinstvena stambena celina, jedini na ovom spratu, zgrade spratnosti prizemlje i tri sprata (treći je povučeni), sa po jednim parking mestom. Postoji i mogućnost lake deobe stana na dve manje stambene jedinice, po želji....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice u izgradnji jednoiposoban stan na drugom spratu manje zgrade u nizu.Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,mogućnost kupovine putem stambenog kredita (+50 eur/m2),useljivo....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.200 €, 29,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u novoizgrađenom objektu na Kopaoniku. Vrlo atraktivno lociran, izvanredan za izdavanje, nalazi se u prelepom okruženju, sa panoramskim pogledom ka južnom delu planine. Apartman ima 29m2, po strukturi je jednosoban, nalazi se na drugom spratu, sastoji se od kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.110 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za Beograd apartman na Zlatiboru, vila Gomax II Rujanska 40. Uknjizen, 1/1, prvi vlasnik, drugi sprat, 34m2. Poseduje spa centar u prizemlju zgrade, parking sa rampom na daljinski, video nadzor na parkingu i po hodnicima zgrade, interfon, lift, smart sistem. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 74.800 €, 37,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, I/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.100 €, 45,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicni dvosobni stanovi od 45 m2, na drugom spratu stambene zgrade. Iznad stana tavanski prostor sa kotlarnicom. Novi urbani deo grada sa novim i modernim stambenim objektima. Uz stan ide parking mesto. Moguca kupovina putem stambenog kredita i povrat PDV-a. Za sve informacije stojim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 37,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stan ima 37m2 Po strukturi je 1.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 72.000 €, 86,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

VRBAS, 86m2, TROSOBAN Prodaje se namešten trosoban duplex u Vrbasu. Na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa delimično odvojenom kuhinjom i toalet. Na drugom spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi slobodan parking. Cena 72.000€ + 3% posrednička naknada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 163.150 €, 144,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1043483 - Uknjižen petosoban stan u jednoj etaži urbane vile u blizini Lipovog gaja i Grasa. Dve velike terase, 2 parking mesta. Grejanje na gas, drugi sprat. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.080 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA 400 METARA OD KNEŽEVOG PARKA - MOŽE SE KUPITI PUTEM STAMBENOG/KREDITA ZA MLADE. Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Somborskoj rampi. Odličan kvalitet opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i keramika. Nekretnina se nalazi u novoj....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5557 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan,jednoiposoban stan na drugom spratu u zgradi kod pošte u Dutrlanu, Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, terase. ima podrum i parking mesto. u blizini je pošta, autobusko stajalište,vrtić i škola ....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.968 €, 51,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 51,24 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na drugom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.075 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno koncipiran jednosoban poslovni apartman od 35 m², smešten na drugom spratu u samom centru Veternika. Prostor se sastoji od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, apartman pruža udoban ambijent za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....