• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 150000 eura 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 150000 eura 1.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 150000 eura 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 150000 eura 1.sprat" pronađeno 726 nekretnina - prosečna cena 1.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 85.866 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39.03m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se u prizemlju i na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.800 €, 44,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Farma, JAGNJILO, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K623 Veliko seosko domaćinstvo pristupačne cene - seoska polunameštena kuća površine 48 m² i pomoćni objekti, koji se nalaze u Jagnjilu (Mladenovac), a okružuje ih 450 ari placa. Kuća ima: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, kao i sprat, koji možete....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.850 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,44m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 83.660 €, 41,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, prelep stan sa terasom, na prodaju! Cena: 83660€+PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Mirijevo Površina: 41,83m2 Struktura: jednosoban stan u čijoj strukturi se nalazi: - ulaz - dnevno-spavaća soba - kuhinja - kupatilo - terasa OPIS: Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 83.430 €, 30,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, nov jednosoban stan koji se nalazi na prvom spratu, kompletno je opremljen, ima odvojenu kuhinju i terasu. Ulica je mirna i nalazi se u blizini centra Sremske Kamenice. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Trenutno je stan izdat pa nov vlasnik moze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.082 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Dvoiposoban stan 42 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRILIKA! KOMPAKTAN I FUNKCIONALAN STAN NA SATELITU – 30 m², PRVI SPRAT Tražite praktičan stan u mirnom, ali odlično povezanom delu Novog Sada? Na Satelitu, u zgradi starije, čvrste gradnje, prodaje se stan od 30 m² na prvom spratu – idealan za samce, parove, studente, investitore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 40,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Zlatiboru, Zova Na mirnoj lokaciji, sa prelepim šumskim okruženjem Stan ima 40m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase Nalazi se na 1 spratu zgrade sa 4 sprata Grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 42,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veća garsonjera u samom centru grada, na keju. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je površine 42m2, sastoji se od ulaznog dela, višenamenske prostorije (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom zajedno) i kupatila. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji na Zlatiboru Stan se nalazi u centru na samo 5 minuta šetnje od jezera u okviru naselja Đurkovac, jednog od lepših i atraktivnijih naselja na Zlatiboru Stan ima 39m2 Prirodno veoma svetao i funkcionalan stan na 1 spratu nove....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.840 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi 2.5 ukupne površine 61.70m2 na prvom spratu Novogradnje u naselju Stara Pazova od samog centra 600m. Građevinska dozvola. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 81.700 €, 86,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor površine 86 m², smešten u Pupinovoj palati, jednoj od najreprezentativnijih zgrada u Novom Sadu. Prostor se nalazi na 1. spratu i poseduje funkcionalan raspored. Karakteristike prostora: • prostrana prostorija sa izdvojenim prostorom za kuhinju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 81.500 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 45.3m2 ---------------------------------------------------------------- 45.3m2, 1.5, 1/3, TA, terasa, parking, interfon Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane zgrade iz 2010. godine u mirnom kraju naselja Altina u blizini....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 81.000 €, 29,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118913, I/II, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalna garsonjera od 29m² u Sremskoj Kamenici, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra mesta. Nalazi se na prvom spratu nove, niske stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno opremljen nameštajem rađenim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 80.904 €, 33,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na prvom spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 33m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije- Vlasnik Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.900 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem modernu garsonjeru na prestižnoj lokaciji , na Bulevaru Evrope u Novom Sadu. Ovaj stan od 26 kvadrata je idealan izbor za one koji traže kompaktnu ali funkcionalnu nekretninu. Smješten na prvom spratu zgrade s liftom, stan je potpuno prilagođen osobama s posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.830 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, komplet nameštena 26m2 Bulevar Evrope+++ Agencijska oznaka-1063420 Na prodaju uknjižena garsonjera KOMPLETNO NAMEŠTENA, kao na slikama. U dvorištu zgrade parking za sve stanare, sa kapijom. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.800 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljena garsonjera sa terasom, površine 26m2, na 1 spratu u zgradi sa liftom, na Bulevaru Evrope, bliže Limanima. Grejanje je na gas, niski režijski troškovi. Dobra investicija, kako za život, tako i za izdavanje. Moguća kupovina na kredit. U dvorištu zgrade, zajednički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 79.000 €, 20,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Garsonjera je površine 20m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada je lepo održavana i kvalitetne gradnje PVC stolarija Potrebna su manja ulaganja Grejanje u stanu je na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 559)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>