• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 150000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 150000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 150000 eura što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 150000 eura što skuplji" pronađeno 12 540 nekretnina - prosečna cena 1.609 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 48m2 na Lekinom brdu Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od četiri sprata, u ulici Teodora Dukina Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa Grejanje je etažno na struju Godina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119159, IV/, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na prodaju odličan troiposoban stan 69m² na Bulevaru Evrope. Stan je dvostrano orijentisan sa pogledom na Frušku goru. Postoji mogućnost da se uz stan kupi i garažno mesto od 12m2 koje je u zgradi.Telefon. Više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 150000 eura što skuplji'
165.000 €
165.000 €
165.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan-karingtonka ukupne površine 84 m2 + 3 m2 terase. Po strukturi je trosoban,sastoji se od dve etaže.U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i mokri čvor i ima izlaz na terasu i ograđeno dvorište. Na spratu je spavaći deo sa terasom. Odlična lokacija,blizina autobuskog stajališta,prodavnica,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 125,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, u neposrednoj blizini Bežanijske i Glavne ulice, kao i zemunskog parka, nalazi se ovaj petosoban stan. U blizini je sportski centar, kao i više predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola, Poljoprivredni fakultet, Gardoš, razni marketi - veći i manji. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Mirijeva, u neposrednoj blizini ulice Mirijevski venac, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze škola, pošta, vrtić, pijaca, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 296,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, kuća sa izlazom na dve ulice, pogodna za stambeni ili stambeno poslovni prostor, koji se može koristiti kao dom za stara lica, hostel, dečje igraonice i rođendaonicesmeštena u mirnoj ulici, u naselju Ljubine Livade, u Kragujevcu. Plac površine 296 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo prodaju .. . . Dvoiposoban stan 72m na Limanu 3, u Novom Sadu u Balzakovoj ulici, odličnog rasporeda, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja posebna, velika dnevna soba. Stan je starije gradnje, potrebna su manja ulaganja. Lokacija Limana 3 je veoma atraktivna i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Aranđelovcu, 174 m2 plus pomoćna kuća sa garažom od 50 m2. Veća kuća je u osnovi 87 m2, prizemlje i sprat kao dve odvojena stana, potpuno je renovirana, u blizini vrtića Sunce, Lamela, Žućinog parkića. Grejanje na gas. Plac je 5,5 ari. Isti je raspored na spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 94,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizemlja ukupne bruto površine 111 m2, ukupne korisne neto površine 94 m2 u naselju Borča potes Ovčanski put.Garaža 25 m2 Plac ukupne površine 4 ara 1/1 Uknjižena i Kuća i PLac..Novogradnja,sve novo.Prodaje se nameštena sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odličan stan u Neimarovoj zgradi u ulici Novosadskog sajma - Neposredna blizina Bulevara oslobođenja i centra grada - Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase - Stan je u izvornom stanju - Potrebna estetska....

 
 
 
  Kuća, KOVAČEVAC, 165.000 €, 246,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K670 Na samo 5 kilometara udaljenosti od centra Mladenovca, smeštena u očaravajućem prirodnom okruženju, leži prava oaza elegancije i komfora - prelepa kuća koja osvaja svojim šarmom i kvalitetom gradnje. S ovim domom na površini od 196 m2, dopunjena dodatnom pomoćnom zgradom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažni stan (dupleks) na atraktivnoj lokaciji - Somborski bulevar / Bulevar Patrijarha Pavla. Ovaj specifičan stan nudi veliki potencijal za uređenje prema vašim potrebama, kako za život, tako i za tihu poslovnu delatnost. Stan je prostran, s površinom koja je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi u blizini svih bitnih infrastrukturnih objekata potrebnih za život i u blizini autobuskih stajališta. Stan poseduje podrum. Trostrano orjentisan. Od prostorija poseduje:hodnik,dva mokra cvora,kuhinju,trpezariju,dnevnu sobu,dve spavace....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 165.000 €, 168,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća, na lepoj lokaciji čvrsta gradnja, izolovana. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Na spratu 3 sobe, i dnevni boravak sa terasom. Dvorište lepo ograđeno. Mirna ulica puno zelenila. Kompletna infrastruktura(voda, struja, kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u PETROVARADINU, površine 83 m². Stan je nov i odmah useljiv. Stan je Penthouse odličnog kvaliteta i opreme. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost. Prelepa i komotna terasa sa koje se pruža otvoren pogled. Izvrsna komunikacija sa Gradom. Moderan koncept stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Svaka soba ima izlaz na terasu.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 260,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća od oko 260 m² na placu od 5.76 ari, građena 1985. godine, potpuno izolovana (zidovi i ploča). Grejanje je kombinovano (dva kotla) – centralno na gas i struju. PVC stolarija, očuvani parketi i laminati. Prodaje se kompletno nameštena. Raspored: Suteren: garaža,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Lekinom brdu sa odličnom infrastrukturom. Nalazi se u blizini Vračara i Maksima Gorkog sa jedne strane, a sa druge u blizini parka Šumice, sportskog centra Šumice, Dušanovca i Ustaničke. Zgrada je novije gradnje, četvorospratna, lepo održavana. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 165.000 €, 231,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici, blizu centra grada, prodaje se kuća površine 231m2 na placu od 267m2. Donji sprat je 126,59 dok je gornji sprat 105,4m2. Takođe ima i tavan koji može se preurediti u stambeni prostor površine 114,42 m2. Raspored prostorija: 5 spavaćih soba i velika dnevna soba Prostrana....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (95,94m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MOGUĆNOST IZGRADNE NOVIH 500 m2 STAMBENOG I, ILI POSLOVNOG PROSTORA , NOVI SAD Nalazi se na Sentandrejskom putu tj. novom i uređenom SENTANDRJSKOM BULEVARU(oko samo 1km od BIG šoping centra), sa novom mirnom jednosmernom asfaltnom ulicom, obeleženim parkingom (3mesta ispred kuće),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na Banjici u mirnom delu, duplex, novija gradnja. Stan je po strukturi trosoban, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja, trpezarija i hodnik. Uknjižen je na 95m2 mereno 115m2. Prodaje se kompletno namešten, u cenu stana uračunat parking ispred zgrade, označen. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 165.000 €, 250,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 3 pomoćna objekta (garaža, pušnica, ostava) 2 poslovna prostora Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i sprata Suteren je poslovni prostor koji se sastoji od 2 prostorije i toaleta Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje ,2 spavaće sobe koje imaju i terasu,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2 i 7 ari placa. Kuća ima veliku dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Ispod stepenica koje vode na sprat ima ostavni deo. Stepenicama iz dnevnog boravka ulazi se u veliku otvorenu sobu iz koje se ulazi u dve naspramne sobe koje deli između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 165.000 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 1.0 studio u exkluzivnom delu Beograda, Dedinje, u blizini Belog dvora, moderno opremljen najsavremenijom tehnikom, lux nameštajem, savršeno uređen prostor za konforan život. Posebno je lep doživljaj prirode sa velikom terasom. Prostorije: ulazni deo, dnevno trpezarijski prostor,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ulazu u Kać iz grada. Odmah je useljiva. Za više informacija ili dodatne slike/snimke kontaktirajte nas. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovno-kancelarijski prostor na Bubnju. Prostor se nalazi u modernoj kući, na placu od 7ari i deljiv je na četiri nezavisne celine. Sastoji se od suterena površine 150m2=700eur, prizemlja površine 150m2=1100eur i potkrovlja površine 100m2=500eur. Na svakoj etaži se nalazi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (92,96m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lepoj zgradi novogradnje,dobra lokacija,luksuzno namešten,centralno grejanje po potrošnji. Uz stan ide i parking mesto samo za vlasnika na otvorenom. Prodaje se stan sa nameštajem. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanjurija-gagarina/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših naselja, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan jednosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2024.godine. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su....