• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan do 120 m - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan do 120 m - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan do 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan do 120 m2" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 537 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1800 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu, na odličnoj lokaciji, 80m2. Pogodan je za razne delatnosti, frizerski salon, market, ordinacije… Postoji mogućnost napraviti dva manja lokala ili prepraviti u dva manja stana. Vredi pogledati. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 630 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor kod Margera. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 80m2. Prostor čini hodnik, tri prostorije, kupatilo i toalet. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Izdaje se....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 234 €, 78,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 78m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. Poseduje tri prostrije sa toaletom. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 77,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal/poslovni prostor na Novom Naselju pogodan za obavljanje različitih delatnosti (kafić, picerija, kancelarija, kozmetički/frizerski salon, ordinacija, apoteka itd). Sam lokal ima izlaz na ulicu Momčila Tapavice i poseduje tri nivoa (prizemlje, suteren i galeriju) ukupne....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 75,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u visokom prizemlju zgrade, na svega 5 minuta hoda od Autokomande – jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu. Ovaj prostor je idealno rešenje za kancelarijske delatnosti i spreman za useljenje odmah,....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, Kamičak, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća oko 75m2 stambenog prostora. Podeljena na dva ulaza. U prvom delu 2 sobe, trpezarija, hodnik, kupatilo i terasa. Drugi deo soba hodnik i kupatilo (vrlo pogodno za izdavanje). Kuća u nizu na zajedničkom placu sa vlasništvom na placu 50% 1/2 uz mogućnost fizičkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 74,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje, stambeno poslovnog prostora u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi. Centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u zgradi, a ima....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 73,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten poslovni prostor, stan, slikan je prostor sa nameštajem koji će se izneti iz prostora, u zgradi bez lifta u blizini benzinske pumpe kod Margera. Površina stana je 73m2, a struktura je troiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MAJUR, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – Petrovaradin, ulica Preradovićeva Lokal se izdaje na odličnoj lokaciji, u prometnom delu Petrovaradina. Prostor je prethodnih 15 godina bio u zakupu kao laboratorija, te je održavan i u odličnom stanju. Pogodan je za razne delatnosti (zdravstvene, kozmetičke, kancelarijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Struktura stana: prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarijski deo, dve terase, kupatilo i dodatni wc. Stan je potpuno namešten svim neophodnim elementima – dovoljno je da donesete lične stvari i uživate u ovom prelepom prostoru. Lokacija: U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemlje kuće u mirnom i porodičnom naselju, ukupne površine 90 m² – 70 m² stambenog prostora plus 20 m² terasa. Prostor je potpuno prazan, ali vlasnica je spremna da ugradi kuhinjske elemente po dogovoru sa zakupcem. Ima svoje parking mesto i veliko dvorište, pogodno za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ALEKSINAC, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće u centru Aleksinca. Površina sprata je 70m2. U prizemlju kuće je Planeta sport. Prostor čine hodnik i tri prostorije. Potrebno je renoviranje i troškovi renoviranja bi se odbili od mesečne kirije. Zidovi mogu i da se ruše nijedan nije noseći. Može da se izda kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 350 €, 70,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na visokom prizemlju porodične zgrade, površine 70m2. Sastoji se od ulazne prostorije, dve prostrane kancelarije, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu. Potrebno je renoviranje, što bi se kompenzovalo kroz kirije. Izdaje se namešten. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 600 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lokal u prometnoj ulici, na 200 metara od Grand Telepske doline i 500 metara od Futoskog puta ulica Cetinjska. Lokal je pogodan za razne delatnosti, parking mesta za njega su obezbeđena. Za vise informacija pozvati 063 /838-34-52 Zoran Cetinjska 13, Prizemlje, Potreban depozit,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KALUĐERICA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Kaluđerici se izdaje renoviran trosoban stan od 70 kvadratnih metara u kući iz 1970. godine. Stan se nalazi na prvom spratu i ima poseban ulaz i strujomer. Prostor se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, kuhinje, kupatila, toaleta i ostave, kao i dve terase sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KALUĐERICA, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo uređen stan u Kaluđerici, pogodan za pojedince ili porodice. Nalazi se na spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, garderobnog prostora i kupatila. Garnitura u dnevnom boravku pogodna je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 68,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na Maloj Vagi od 68 m2 pored ulice. Zgrada je starije gradnje, lokal je kompletno renoviran, stalno je izdat. Nalazi se u jednoj od najfrekventnijih ulica u gradu. Pogodan je za različite delatnosti od apoteka, trgovina do kladionica. Ovo je topla preporuka Bulevar....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan stan kao poslovni prostor površine 68m2 u centru grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade. Grejanje je centralno. Ima dva toaleta. Lepo je osvetljen i orijentisan. Nalazi se na idealnoj lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnostil. Izdaje se ozbiljnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban stan na drugom spratu na Bulevaru Oslobodjenja u blizini Futoske pijace&Dalton zgrade. Potpuno novo/nekoristeno, sa dva mokra cvora i kompletnom kuhinjom. Pogodno za IT sektor, kancelarijski prostor. . . Mogucnost dogovora za cenu. Internet Terasa Klima Energetski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN NA PALILULI – 67 m², 3/5 SPRAT, LIFT, PARKING Izdaje se stan površine 67 m² na Paliluli, u zgradi sa liftom i obezbeđenim parkingom u sklopu dvorišta (nema garažno mesto). Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 i pogodan je kako za poslovni prostor, tako i za porodični....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 800 €, 66,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša. Površina prostora je 63m2. Nalazi se u suturenu zgrade do same ulice. Prostor čini jedan ulazni hodnik, hol, četiri prostorije, dva toaleta, kuhinja i ostava. Grejanje je etažno. Nalazi se na idealnoj lokaciji u samom centru pa je pogodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 266)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>