• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 pogodan" pronađeno 496 nekretnina - prosečna cena 493 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 24000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor povrsine 110m2 na Avijaciji, u mirnoj ulici. Pogodan za razne vrste tihih delatnosti. Dve prostrane prostrije, jedna manja kancelarija, kuhinja i toalet. Ispred poslovnog prostora je dvorište koje zakupci koriste, kao i 3-4 parking mesta. Potreban depozit.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Slana Bara, 560.000 €, 700,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostor u površini 114m2+114m2 ima kancelariju, stan iznad kancelarije, podrumski deo, veliki natkriveni magacinski deo. Pogodan za razne delatnosti.Veliki parking na celom placu Na veoma dobroj lokaciji na Slanoj Bari, blizu dva Bulevara i izlaz na Autoput. Derpozit obavezan Ag.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 198.000 €, 250,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 118.500 €, 150,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 150m2, u blizini centra. Kuća se sastoji iz dve potpuno nezavisne stambene jedinice, povezane unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život i za izdavanje. Prizemlje – 58m², jednoiposoban stan, koji od prostorija ima: kuhinju, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Vojlovica, 300.000 €, 382,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski poslovno-stambeni prostor se sastoji iz tri međusobno povezane celine, sve pojedinačno uknjižene ukupne kvadrature 382 kvadrata. Prvi deo te prostrani salon, moguće prodajne namene ili kancelarijski prostor može biti i izložbeni salon, velikih staklenih površina sav u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 226.600 €, 300,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka, dve sobe i kupatila. Novija kuća od većeg lokala u prizemlju, dnevnog boravka, sobe, kupatila, toaleta i terase na spratu. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 375.000 €, 500,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri parcele i četiri porodilčna objekta.Prvi objekat ima oko 300m2 (118m2 u osnovi , Po+P+I+Pk). Prizemlje i sprat su identične četvorosobne strukture,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 66.950 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 90m² u samom srcu Čerevića, smeštena na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini stadiona i svega nekoliko minuta hoda od obale Dunava. Kuća se prostire na dve etaže i idealna je kako za miran porodični život, tako i kao vikendica ili investicija za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 94.430 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u blizini Doma Vojske i Dušanove ulice, pa je pogodan za raznorazne delatnosti Sastoji se od dve višenamenske prostorije, čajne kuhinje, ostave....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 9.Maj, 217.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi sprat su potpuno funkcionalni za život, identičnog rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116264, PR/, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan 44m²+5m pripadajuca lođa. Na 15 metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak radova Oktobar 2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 280.000 €, 399,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106785, 6a, spratna, pr +l, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca nije dovrsena . Potrenna je fasadu uraditi. Plac od 5,5 ari. Pogodno za izgradnju stambenog objekta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Dvodelna kuca 150m2 sa 2 ulaza i 2 strujna brojila sa gradjevinskim zemljistem 5000m2 pogodno za razne delatnosti Blizu autoputa, 10 minuta od Novog Sada, 30 minuta od Beograda Za više informacija pozvati Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMČICA, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan lokal u prizemlju kuće, u samom centru Sremčice, na dva nivoa, sa izlogom. Ima tri prostorije koje nisu fizički odvojene, dva mokra čvora, više parking mesta. Pogodan za sve vrste delatnosti. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 400.000 €, 580,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji, Pasi Poljana put za Gornje Međurovo. Ukupna površina prostora iznosi 580 m2, na placu od 11 ari, trofazna struja, voda, nema kanalizaciju.....

 
 
 
  Plac, PROSEK, 295.000 €, 430,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni objekat - restoran/prenoćište na izuzetnoj lokaciji, na samom ulazu u naselje Prosek. Nalazi se na 15km od Niša, na magistralnom putu za Pirot, ušuškan i zaklonjen od gužve i puta. Atraktivna lokacija, moderno dizajniran enterijer i sopstveni parking čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni objekat od 140 m2 na 4,3 ara placa.. Objekat se nalazi pored glavnog puta koji je vrlo prometan.Ima mesta za parkiranje. U pitanju je hala od 100m2-pogodno za magacinski ili skladišni prostor, kao i za mini proizvodnju. Na spratu se nalazi kancelarijski prostor....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095163.. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju, prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje i za poslovni....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 496)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>