• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 parket" pronađeno 348 nekretnina - prosečna cena 1.043 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 123,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u centru Veternika i u blizini Novosadskog puta. Na lepom placu, trosobna kuća i još posebno jednosoban stan u dvorištu. Poseduje i nus prostorije. Kuća ne zahteva velika ulaganja! Parket, spoljna PVC stolarija Prodaje se komplet nameštena. Uknjižena! Naša preporuka!!!....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.563 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s384 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 412.000 €, 330,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO u ponudi fantastičan stambeno-poslovni objekat u centru Rume. U prizemlju se nalazi lokal od 132m2, na spratu se nalazi stan od 150m2, u suterenu podrumska prostorija cca 47m2 i iznad stana je čitavom dužinom tavanski prostor. Lokal poseduje sanitarni čvor, odličan je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 187.000 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu. Zbog blizine kliničkog centra i medicinskog fakulteta, pogodna je i za izdavanje. Objekat ima 150m2 (71m2 u osnovi, P+I). U prizemlju se nalazi trosoban stan, 71m2 ukupne površine, 55m2 korisne površine. Na spratu se takodje nalazi trosoban stan, korisne....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 203.940 €, 167,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu porodičnu kuću na obali Dunava u Beočinu. Kuća je po strukturi četvorosobna, na spratu se nalaze dve spavaće sobe od po 17 m2 , kupatilo sa tuš kabinom i glavna spavaća soba od 30m2 sa svojim zasebnim kupatilom sa velikom kadom i svojim zasebnim garderoberom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.500 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, funkcionalan stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i lođe.Na podu parket, stolarija je pvc, grejanje je etažno. Odlična lokacija za stanovanje ili izdavanje. Terasa,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 295.000 €, 243,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu kuću P=243m2 (PR + Sprat) na placu P=3.38ari ,na kom se nalazi i mnja kuća 64m2,garaža 19m2, podrum ispod kuće P=32m2, Struktura ; Dnevni boravak, hodnik,kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe,kupatilo, Sprat isto, Spolja je kuća obložena brušenim....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 47.000 €, 39,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišna kuća površine 39 m2 u naselju Šumica. Građena od mešovitog materijala i sastoji se od manjeg hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, velike dnevne sobe i spavaće sobe. Grejanje na struju. Stolarija drvena, po podovima parket i keramika. Na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na par minuta hoda od Apelacionog Suda, 10 ak minuta hoda do pešačke zone, blizu fakulteta Stan je po strukturi trosoban , površine 84m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 159.650 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Klisi. U pitanju je nadaleko poznati investitor koji već godinama gradi stambene objekte vrhunskog kvaliteta. Konkretan projekat je osmišljen tako da budući kupci mogu uživati u porodičnoj atmosferi svog doma gde je akcenat stavljen prvenstveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, na par koraka od Vaznesenjske crkve, Vlade Srbije, trga Stefana Nemanje. Odlična lokacija stana, strogi centar grada. Površine je 95m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 93.000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 270.000 €, 230,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

230 m 2 plus potkrovlje u sivoj fazi od 115m 2 i radionica 67m 2 . Na prodaju je kuća u centru Petrovaradina u slepoj ulici, paralelnoj sa Preradovićevom. Kuća je spratna sa potkrovljem, iza se nalazi radionica, a u dvorištu i ispred kuće su 4 parking mesta . Sve je uknjiženo . U....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 188.139 €, 121,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 121,38m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 330.000 €, 284,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat, na odličnoj lokaciji u centru blizu komunalne policije i studentske ambulante u Katićevoj ulici. Kuća je idealna za mirno porodično stanovanje, odlična za izdavanje kao i za obavljenje raznih delatnosti u sklopu samog objekta. Budući vlasnik kuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000218. Prodaje se odlična šestosobna kuća od 133 m2 na odličnoj lokaciji u Futogu na placu od 611 m2. Kvalitetno građena – fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba u....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 185.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u blizini centra grada (na 5 minuta hodom) i uneposrednoij blizini Doma zdravlja (na 2 minuta hodom). Sve što je potrebno za život se nalazi u neposrednoj blizini. Kuća se nalazi na placu od 5,38 ara i sadrži dva odvojena stana površine 75 i 85m2. Stanovi su identični po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 133.900 €, 116,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju porodične kuće u Beočinu. Kuća se nalazi u lepom i mirnom delu, u blizini pijace i škole. Uknjižena je na 116 m2 bruto sa terasom i tremom (stambena površina 80m2). Veličina placa je 343 m2. Nekretnina se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 133.900 €, 116,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću koja se nalazi u lepom i mirnom delu, u blizini pijace i škole, na samo par minuta od centra Beočina! U pitanju je prizemna kuća građena od čvrstog materijala sa grejanje na gas. Uz malo ulaganja može da se pretvori u pravu oazu mira. Uknjižena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Julino Brdo, 410.000 €, 263,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na prodaju, bez posrednika. JULINO brdo, Porucnika Spasica i masere. U blizini skola, prevoz, tereni, parkic za decu, prodavnice, zanatlije, mala pijaca, Maxi i Vero (Trgovacka). Miran kraj. "SUTUREN" tj NISKO PRIZEMLJE, sadrzi sobu sa kupatilom/tus kabinom/ sa IZLAZOM NA DVORISTE,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOČIN, 390.000 €, 341,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18668 Prodaje se stambeno poslovni objekat 341m2 uknjiženo na placu od 1568m2. Spratnica prizemlje sastoji se iz prodajnog prostora, kancelarije, 2 toaleta i vešeraj. Magacinski prostor je 256m2. Sprat se sastoji iz stambenog prostora 113m2: 3 spavaće sobe, 2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 268.000 €, 235,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine oko 153m2. Podeljena je u dve zasebne stambene jedinice, sa zajedničkim unutrašnjim stepeništem.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 116.000 €, 102,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća od čvrste gradnje građena ciglom, u svim sobama parket. Kuća poseduje i suteren od 35m2 koji ima zaseban ulaz pogodan za izdavanje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran porodični život. Plac je površine 313m2. Kuća ima tri etaže u osnovi 91m2, ukupna površina kuće je 220m2. Prizemlje se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 312.000 €, 275,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od sledećih etaža, suteren u kome se nalazi dvosoban stan sa kupatilom koji ima i poseban i zajednički ulaz, prizemlja koje se sastoji od prijemnog....

 
 
 
  Kuća, KAC, 293.550 €, 260,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA UKNJIŽENA PORODIČNA KUĆA 260 m2 NA PLACU OD 1056 m2-TOP LOKACIJA *EKSKLUZIVA*Prodajemo u Novosadskom prigradskom naselju Kać Uknjiženu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJIkuća je Porodična,Petosobna i spratna Kvalitetno je građena u 3 etaže ima svu neophodnu infrastrukturu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju porodične kuće u Beočinu. Kuća se nalazi u lepom i mirnom delu grada, u blizini pijace i škole. Uknjižena je na 116 m2 bruto sa terasom i tremom (stambena površina 80m2). Veličina placa je 343 m2. Nekretnina se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, trpezarije i....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 348)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>