• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 lift 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 lift 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 lift 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 lift 60 m2" pronađeno 241 nekretnina - prosečna cena 635 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitno se izdaje dvosoban stan u uzem centru Novog Sada u blizini Keja od 60m2 sa novim namestajem.Kuhinja izdvojena i veliki parking koji se ne plaća. Cena:600€ Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0644950427 0631448223 Terasa, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 340 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Tami. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 lift 60 m2'
95.000 €
350 €
1.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.000 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini u zgradi spratnosti PR+3. Površine je 60m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka jugu, zadu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini srednje hemijske škole. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119406, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 60m² u mirnom i porodičnom okruženju Padinske Skele, u ulici Srpskog Husarskog Puka. Stan se na nalazi na I spratu zgrade bez lifta. Zgrada je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzan stan u Belvilu. Komforan i svetao,kompletno opremljen,terasa, garaza uz doplatu od 100Eura. Za vise informacija na kon.telefon: 060/6689686 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan u centru Niša, kod Pravnog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Samo je jedna soba neopremljena. Površina stana je 68 m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića, na devetom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 40 m2. Stan je kompletno opremljen, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide i jedno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan u novogradnji između Filozofskog fakulteta i Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Ambasador parka i Britanske internacionalne škole. Stan je svetao sa odličnim rasporedom i nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 60m2 na starom Kosutnjaku u prizemlju. Kompletno opremljen dvosoban stan. Dnevni boravak, spavaca soba, hodnik, kupatilo, terasa, parking mesto na otvorenom. Izdaje se na duzi period ozboljnim zakupcima. Telefon / WhatsApp / Viber +381(0)606689686 , +381(0)638211760....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu, površine 60m2 u novoj zgradi sa dva lifta od kojih jedan vodi u podzemnu garažu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno, na kaliometre. U svakoj sobi su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 87.450 €, 60,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo novu stambenu oazu u centralnom delu Stare Pazove. Komforni, moderni i funkcionalni stanovi koji odgovaraju svakom životnom stilu, usklađeni načinom življenja modernog čoveka. Objekat od skoro 2000m2 ima 19 stanova sa dobrim odnosom strukture i kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za IZDAVANJE je svetao i funkcionalan trosoban stan od 60 m² u popularnom rezidencijalnom kompleksu Sunnyville. Nalazi se na 4. spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom i obezbeđenjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 150Eura. Izdaje se na duži vremenski period. Kucni ljubimci NISU dozvoljeni! Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno opremljen, komforan dvosoban stan od 60 m² u Novom Sadu, Avijatičarsko naselje (blizina Bulevara Evrope). Stan se nalazi na II spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan obuhvata hodnik, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. Garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, Jurija Gagarina, 60m2 60m2, 2.0, 8/13, CG, lift, terasa, parking, interfon, uknjiženo, izvorno. Izdaje se dvosoban namešten stan u bloku 70. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan u zgradi Metropolitan apartmani, preko puta Hale "Aleksandar Nikolić", izdaje se na duži period (1+ god.), zaposlenom pojedincu ili paru (ne stranim državljanima). Uz stan se (poželjno) iznajmljuje i pripadajuće garažno mesto u zajedničkoj obezbeđenoj garaži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 241)

<< <1 2 3 4 5 6> >>