• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 kablovska - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 kablovska - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 kablovska" pronađeno 4 016 nekretnina - prosečna cena 799 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LAZAREVAC, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na najtraženijoj lokaciji. Posvećenost vrhunskom kvalitetu gradnje je neupitna, a to garantuje upotreba prvoklasnih materijala koje je investitor pažljivo odabrao. Lokacija projekta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 127.400 €, 98,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma komforan i kompletno, moderno, opremljen četvorosoban dupleks. Nalazi se u ulici Petra Drapšina, na 7 spratu u novijoj zgradi, i sa dve terase pruža se prelep pogled na grad. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća/radna soba i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 214.500 €, 165,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA, 165m2, ČETVOROSOBNA Izdaje se prelepa kuća u Sremskoj Kamenici površine 120 m2. U suterenu živi baka i ona koristi ostatak kvadrature, ali poseduje sopstveni ulaz i mali deo dvorišta tako da je ostalo samo vaše. Dvorište je ukupne površine 462m2, poseduje natkriveni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem cetverosoba delux stan,kompletno namesten.Stan se sastoji od:dnevnog boravka,kuhinje,2 spavace sobe+ soba sa garderoberima,predsoblje,kupatilo,wc,2 terase i garazno mesto.U stanu se nalazi aparat za preciscavanje vode.Cena 1300 e.Max.3 osobe.Kontakt tel.0638522699 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 128.700 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobodjenja. Poseduje parking mesto u dvoristu zgrade. Dvostrano orijentisan. Useljiv po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten četvorosoban stan na Limanu IV. Strukturu stana čini predsoblje, kuhinja, tri spavaće sobe (u jednoj sobi se nalaze samo garderoberi), dve terase, kupatilo (sa tuš kabinom i kadom) i posebno wc. U cenu zakupa je uključeno garažno mesto. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 145.600 €, 112,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Salajci u odličnoj zgradi. Ima ogromnu dnevnu sobu, 3 spavaće , kupatilo, wc, terase Silazak liftom u suteren gde su čak 3 parking mesta na raspolaganju. 2 spavaće sobe će vlasnik potpuno opremiti po želji zakupca. Grejanje je podno, sami regulišete temperaturu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo odličan, kompletno namešten, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Bulevara cara Lazara, Limanskog Doma zdravlja, škola, vrtića Ovaj svetao stan modernog enterijera karakteriše i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 205.400 €, 158,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Adice, blizina Kamenjara - 6 soba, 2 kupatila, dnevna soba, trpezarija, kompletno opremljena kuhinja, dvorište sa roštiljem - idealna lokacija za porodičan i miran život - slobodno od 05.04.2025. godine - pet friendly Za više informacija kontaktirajte nas na 066/82-92-200 Igor Ćućuz,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 104,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18701 Na prodaju dvorišna spratnica sa dve stambene jedinice i terasom koja je pokrivena 30m2.Kuća je dvorišnog tipa što je prava retkost u ovom delu telepa. Površina stambenog dela je 104m2 uknjiženo +30m2 dvorište i bašta .Kuća je odmah useljiva. Kuća je smeštena....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Kuća, KAC, 179.000 €, 138,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kaću ,138m2, plac252m2 Kuća je potpuno renovirana,nalazi se desetak kilometara od Novog Sada. Donji sprat:nova sigurnosna vrata,predsoblje,kupatilo,cipelarnik,špajz,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom,terasa je proširena popločana i natkrivena,ogradjeno zadnje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 249.000 €, 192,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednu od najlepših kuća na Paragovu. U pitanju je nova kuća,građena čvrstim kvalitetnim materijalima, bez ikakvih ulaganja.Poseduje pet spavaćih soba,dva sanitarna čvora,garažu ili lokal,a ono što je posebno izdvaja je prelepa terasa koja sluzi kao savršen kutak....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 206.200 €, 159,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 159 m2 na Paliluli, iznad restorana Verige, u lepom mirnom okruženju, punom zelenila, idealnom za miran porodični život. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje, tvrde građe sa završenom fasadom. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća je u tri etaže i svaka je zasebna celina sa samostalnim ulazima kao i sopstvenim broilom EPSa. 1)Prizemlje je 90m²stambenog prostora. 2)Prvi sprat je takođe 90m² stambenog prostora a na istoj osnovi prizemlja. 3)Potkrovlje je iste površine kao prizemlje i prvi sprat.Ono se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan na Starom Košutnjaku, predstavlja odličnu priliku za adaptaciju prema potrebama budućeg vlasnika.Stan je površine 88m2,i raspoređen je tako da pruža udoban i funkcionalan životni prostor za porodicu.Ispunjen je prirodnim svetlom zahvaljujući velikim panoramskim prozorima,koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 285.000 €, 220,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u Banji Vrdnik na prelepom i mirnom mestu 800 metara od hotela Termal, na svega nekoliko minuta šetnje od termalnih bazena u Vrdniku, poseduje predivno prostrano dvorište pa je pogodna za porodični odmor ili zivot u Banji Vrdnik. Kompletno opremnjena , ugradni plakarin,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Bubnju na odličnoj lokaciji za miran porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini stambenog kompleksa Novi Niš. Nalazi se na placu površine 163m2 i stepeništem se sa ulice dolazi do njega. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje je u funkciji komfornog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.690 €, 78,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju cetvorosoban stan u urbanoj vili sa dva ulaza i tri stana po ulazu. Gratis terasa koja ne ulazi u kvadraturu i parking mesto. Mogucnost pregovaranja oko cene za placanje u gotovini. Za vise informacija pozvati. Agencijska šifra: 1011800 Kontak: 0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 155.000 €, 101,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u prelepoj ulici na Klisi, sa tri pomoćna objekta u dvorištu, od kojih je jedan ranije bio poslovni prostor. Kuća je redovno održavana i opremljena gasnim priključkom u svim objektima. Donja etaža sadrži dve spavaće sobe, dok se na gornjoj etaži nalaze tri. Kupatilo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.550 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom završetka oktobar 2024 godine. Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Blizina svega što je potrebno za moderan život. za više informacija pozovite naš tim agenata.. 063/7561705 A.Š. 515137 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 62.000 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u mirnom kraju Temerina na 5 minuta od centra. Stan ima svoj podrum od 4mkv. Ulica Cara Dusana. Stan je 1/1 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.000 €, 151,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća, dva sprata sa po jednim stanom. Svaki stan ima 4 sobe, kupatilo i toalet. 151 kvm neto, 202 kvm bruto, sme da se gradi još 50kvm u osnovi na dva nivoa. Kvalitetno urađena kuća, sa svim čistim papirima i upotrebnom dozvolom. Odmah useljiva - prazna. Za sva pitanja pozovite.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 228.000 €, 177,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva sprata kuće i garsonjera u dvorištu, 177m2 u Duvaništu. kao i deo dvorišta od 183 m2. Prodaje se prvi sprat površine 75 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase, potkrovlje površine 70m2 koje ima isti....

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 170.000 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda, vrlo lepa i prostrana kuća u Brestoviku, opština Grocka. Ova fantastična kuća se nalazi nadomak Dunava i blizu Gročanske Ade. Prostire se na 132m2 površine i poseduje i podrumsku prostoriju. Nalazi se na placu od 10,7 ari sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća je na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, jedan sređen za život, a drugi u sirovom stanju. Potkrovlje takođe u sirovom stanju.3 Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 528730 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u samom centru Sremske Kamenice! Poseduje podrum,prizemlje i sprat. Front placa 15m dubina 35m. Poseduje i kolski ulaz koji vodi u prelepu baštu gde se nalaze i 2 garaže i pušnica(vidi se na slikama). Na prizemlju su dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,terasa,dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAC, 257.500 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u mirnom delu Popovice. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i wc, u prizemlju dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, u suterenu kuhinja i ostava. Dvorište je površine 400m2 . Nalazi se na 50 metara od autobuske stanice, u mirnoj ulici. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 400,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX KUCA NA ODLIČNOJ LOKACIJI. Uknjižena na 165 m2 u prirodi ima 400 m2. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, na mirnoj lokaciji punoj zelenila. Rađena je u američkom stilu, ima prostran dnevni boravak koji izlazi na terasu koja ima prelep pogled na Novi Sad. Keramika i sanitarije....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 195.700 €, 152,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je spratna, u osnovi 76 m2. Kuća poseduje podrum koji se prostire ispod pola kuće. Kuća ima baštu, koju od dvorišta deli garaža. Kuća je idealna za porodicu sa decom, obzirom da se u blizini nalazi veliki lepo uređen park u kojem se nalazi osnovna škola i sportski tereni. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 185.400 €, 144,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u centru Petrovaradina na perfektnoj lokaciji. Starije gradnje, potrebno ulaganje u nju ali vredi ta lokacija. Blizina svih autobuskih linija, železničke stanice, univera,ideje,maxija,pošte,banke. Kolima do centra Novog Sada pet minuta. Mirna tiha ulica odlična za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 124.370 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u izgradnji sa dva mokra čvora. U ceni su dve terase po oko 12m2 koje nisu u kvadraturi, kao i parking mesto. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Podno grejanje je na gas. Ne propustite ovu priliku. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 86.000 €, 56,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grocka, Boleč, Osmog marta, 60m2 (49m2+11m2 terasa) ------------------------------------------------------------------------- 60m2 (49m2+11m2 terasa), 2.5, PR/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, telefon, uknjižen Stan se nalazi u prizemlju potpuno renorivarne zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju. Sastoji se od ulaznog, prijemnog dela, dve velike prostorije, kupatila,ostave i terase. Uknjižen je kao stan. Stan je u izvornom stanju potrebno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 576)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>