• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 centralno grejanje

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 centralno grejanje" pronađeno 236 nekretnina - prosečna cena 792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, 4 kancelarije, u zgradi "Lola" površina : 100 m2, na adresi : Bulevar Kralja Aleksandra 84, Biznis Centar "Lola" preko puta hotela Metropol. Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je kompletno uredjen, Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom delu Nove Detelinare, u ulici Veselina Maleše, izdaje se svetao četvorosoban stan površine 114 m² na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Zgrada je stara oko deset godina i potpisuje je renomirani investitor, dok njena neposredna okolina nudi sve što je stanarima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 centralno grejanje'
159.000 €
88.000 €
125.000 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 160.286 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Predstavljamo namešten poslovni prostor na jednoj od najboljih lokacija za poslovanje. Odlična saobraćajna komunikacija kako sa gradom tako i sa izlazima iz grada. Ovaj prostor čine četiri komforne kancelarije. Pozicioniran na V spratu poslovne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 260.000 €, 180,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dve kuće na placu od 465m2 . Prva : trosobna sa dva kupatila, sa dva ulaza. Druga : dvosobna 42m2 sa podrumskom prostorijom od 24m2 . U objektima je centralno grejanje sa dve peći u sistemu: na gas; na čvrsto i na tečno gorivo. Radijatori su aluminijumski "Lipovica". U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 424.360 €, 296,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI - Prodajemo spratnu kuću na potezu Salaksije sa savršenim pogledom na Dunav i grad! Sama kuća je veoma kvalitetno građena čvrstim materijalima, rađena je od cigle sa odličnom izolacijom, završena 1989. Sastoji se od prizemlja, sprata i tavana koji imaju 168m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rasadniku , Lep miran kraj u blizini centra. Kuća u osnovi 85m2, pomoćni objekat 39 m2, plac površine 405 m2. Sprat tri sobe kupatilo, velika terasa, prizemlje Wc , kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i izlaz na terasu. podrum ispod cele kuće gde stoji i centralno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 224.000 €, 160,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica. Odličan poslovni prostor u fazi renoviranja. Funkcionalan raspored - u sve prostorije se ulazi iz dugačkog hodnika. Ovaj prostor poseduje 6 kancelarija, dva sanitarna čvora sa predprostorom i kuhinju. Nalazi se u polusuterenu, sa redovnim prozorima i dosta svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Donjoj Vreženi . Nalazi se u prizemlju zgrade koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 53m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog dela koji predstavlja jednu sobu, degažana, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve odvojene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BANOVCI, 33.000 €, 25,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor u Novim Banovcima U blizini škole, crkve, više ugostiteljskih objekata Prostor se nalazi u prizemlju zgrade Kvadratura - 25m2 Ima izlog Grejanje - centralno grejanje Klima Parking ispred zgrade Uknjiženo Agencijska provizija 700 evra.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 225.000 €, 147,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92751, 3a, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. 333m2 plac, dva stana sa zasebnim ulazom od 74m2 dvorisni stan i prostorije 57m2, garaza 27m2 iznad koje se nalazi isto tolika terasa. Centralno grejanje na gas. Blizina Najlon pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 250.000 €, 198,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku, spratnu kuću u Rumi, na odličnoj lokaciji, nedaleko od dečijeg vrtića. Kuća je tako koncipirana da mogu dve porodice odvojeno da žive, sa zasebnim ulazima. Površina placa je 8.45 ari. U dvorištu je garaža, letnjikovac, roštilj. Kuća se sastoji iz dve sobe do ulice....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 195.700 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća na početku Rakovca u Salaksijama, na mestu gde se pruža prelep pogled. Kuća je okružena zelenilom, sa položajem gde je odlična ''Ruža vetrova'' izvanredna za zdravlje. Kuća je građena u tri nivoa, gde se u samom prizemlju nalazi garaža, zatim jedna velika prostorija....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 94.760 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepo uređena kuća, novije gradnje blizu centra Turije. Kuća ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, veliku spavaću sobu, od koje se mogu izvesti dve spavaće sobe, kupatilo, veliku ostavu i veliku natkrivenu terasu za odmor i uživanje. Kuća ima ugrađenu aluminijumsku stolariju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 420.000 €, 360,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličnu , održavanu kuću za veću porodicu ili firmu. U osnovu ima 91m2 i ukupno tri etaže što je 360m2 korisnog prostora. Kuća ima garažu u prizemlju kuće, dnevnu sobu sa trpezarijom i toaletom na spratu. Na drugom spratu tri spavaće sobe , takođe sa toaletom a u podkrovlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000218. Prodaje se odlična šestosobna kuća od 133 m2 na odličnoj lokaciji u Futogu na placu od 611 m2. Kvalitetno građena – fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba u....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 240,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća, u mirnom delu Petrovaradina, u zelenilu, ogroman plac. travnjak, malo voća , malo vinove loze, Kuća je pravljena od kvalitetnih materijala, dobra izolacija, Okružena dnevnom svetlošću sa svih strana. Odličan položaj. Uvučena od ulice u dvorište 50metara. Ispred je....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 185.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u blizini centra grada (na 5 minuta hodom) i uneposrednoij blizini Doma zdravlja (na 2 minuta hodom). Sve što je potrebno za život se nalazi u neposrednoj blizini. Kuća se nalazi na placu od 5,38 ara i sadrži dva odvojena stana površine 75 i 85m2. Stanovi su identični po strukturi....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 230,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kvalitetno građena i potpuno opremljena kuća koja se nalazi u mirnom kraju, na velikom placu od 1367m2 koji vam omogućava mnoge opcije za užitak i na kom je zasađen voćnjak. Kuća je zidana termo blokom debljine 40cm + izolacija kamenom vunom od 10cm, spoljna stolarija je drvena,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 120.000 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u jako prijatnom okruženju, u blizini glavne sabraćajnice, marketa, škola i vrtića. Objekat je u izvornom stanju, sastoji je iz dve prostorije (sobe), hodnika, čajne kuhinje, kupatila i parkinga ispred poslovnog prostora sa 6 mesta. Poslovni prostor ima....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 105,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kucu na Zlatiboru, u izuzetno mirnom mestu. Kuca se nalazi na oko 2km od centra, u mestu Zova. Kuca se sastoji od tri odvojene jedinice: 2 stana od po 40m2 i jednog studio apartmana od 25m2. Kuca poseduje dve otvorene terase i jednu zatvorenu Centralno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Subotici, u ulici Šenoinoj, površine 66 m², na 5. spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta , u mirnom i funkcionalno organizovanom delu grada. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja kombinuje blizinu centra grada sa komforom porodičnog života . Ključne prednosti:....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 226.600 €, 200,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Lepa čvrsto građena više porodična kuća u mirnom kraju.. Izuzetan raspored, iz hodnika u sve prostorije, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i fantastična terasa, isti raspored je i na spratu.Kuća ima centralno grejanje na gas. Prostran plac sa velikim frontom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 180.000 €, 160,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda, -Prodaje se kvalitetna, spratna kuća u Novom Sadu, na Klisi, Slana bara, 160m2, prizemlje 2 sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo, predsoblje; sprat: 4 sobe, predsoblje, kupatilo. U dnu dvorišta još jedan jednoiposoban stan sa kupatilom i garaža/radionica, sve na parceli....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 397.000 €, 254,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rakovcu na Salaksijama, na 10 km od centra Novog Sada i 4 km od novog mosta na Dunavu. Okružena zelenilom, na uređenom placu od 1305 m2 sa izlazom na dve ulice, nalazi se kompletno renovirana porodična kuća od 254 m2, uknjižena 1/1. Kuća ima struju, kanalizaciju, gradsku....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 397.000 €, 254,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, ALEKSINAC, 390.000 €, 349,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor (prenoćište) u centru Aleksinca, u blizini stadiona, na glavnom putu za Sokobanju. Objekat se sastoji od više celina, 14 soba hotelskog tipa, svaka sa kupatilom, različitih struktura, prostora za ugostiteljstvo, kuhinje, velike bašte, podruma. Postoje dva....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 134.000 €, 120,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prizemnu kuću u Rumi, miran deo grada, površine placa 5,65 ari. Kuća ima termoizolaciju, parkete, PVC stolariju, centralno grejanje na gas, dve klime, lep raspored prostorija . Vlasništvo 1/1. Ispod garaže je podrum. U dvorištu su i pomoćne prostorije, bašta. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 248.645 €, 223,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novosadski put. Predstavljamo višenamenski poslovni prostor pozicioniran na prvom spratu nove poslovne zgrade. Kompletan sprat je veličine 223m2 i čini ga jedan velik kancelarijski prostor, dva toaleta (muški i ženski) i kupatilo. Centralno grejanje na gas. Centralno hlađenje.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 236)

<< <1 2 3 4 5 6> >>