• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 239.900 € na 300.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 239.900 €
15.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 525.000 € na 700.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 395.000 €
05.06.2024 - 525.000 €
05.04.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, cela. Prelepo, moderno sredjena, renovirana kuća sa prelepim dvorištem punim zelenila i fontanom, kuća....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 420.000 € na 440.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 440.000 €, 510,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 500.000 €
18.09.2022 - 450.000 €
10.03.2023 - 430.000 €
26.03.2023 - 425.000 €
07.06.2024 - 420.000 €
17.04.2026 - 440.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od sprata-213m2,prizemlja 198m2( sve uknjiženo) ,suterena-71m2i potkrovlja-28m2( nije uknjiženo). Na zemljištu od cca 13Ar postoji više parking mesta. Prodajni prostor ,u visini prizemlja, ima izlog. Moguće je proširenje na tavan, izgradnjom potkrovlja. Pogodno za prodaju,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan porasla cena (9)
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan (378)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com