• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pog - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pog - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 pogodan" pronađeno 229 nekretnina - prosečna cena 441 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 26000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽABALJ, 144.200 €, 145,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra Žablja na prodaju – 2 velike sobe, oko 30m2 svaka, prostrana veranda, predsoblje, prolazna soba, kuhinja, ostava i kupatilo. Visina plafona 3,80m. Kuća je renovirana, izvorna je samo stolarija, ali je dobro očuvana. Grejanje je na gas – radijatori.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva stana u kući u naselju Duvanište u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. U pitanju su prvi i drugi sprat kuće koji imaju poseban ulaz, svoje posebno dvorište i totalno su odvojeni od prizemlja kuće. Stan na prvom spratu je površine 70m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 288.000 €, 180,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90851, II/, klima, parking. Nalazi se u samom centru. Prostor pogodan za IT kompanije. Na 2 minuta hoda od kafića, banaka. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 58.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem od 92 ara .Kuća ima 180m2 na 150m od glavnog puta za Gornji Milanovac. Udaljenost imanja od Kragujevca je 20 kilometara. Ovo je jedno kompletno seosko domaćinstvo pogodno za bavljenje poljoprivredom. Kuća ima pet spavaćih soba. dnevni boravak, kuhinju, ostavu,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 1.800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje trosoban stan u kući na Dedinju, u mirnom delu, nedaleko od Zvezdinog stadiona. Stan je idealan kako za porodični život, tako i za poslovni prostor (IT delatnost, online prodaja, advokatske kancelarije, biro i druge namene). Nekretnina je dugi niz godina služila kao prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 180,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor na putu za Medoševac, kod restorana Princ. Površina prostora je 180m2, dimenzija 16m2 puta 11m2. Sastoji se od jedne velike prostorije. Ima struju. Postoji veliki parking ispred magacina i ima dobar prilaz za kamione i šlepere. Nalazi se na idealnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 980 €, 180,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostor se sastoji od fleksibilnih delova na dva nivoa, pogodnih za razne namene – od kancelarija do izložbenog prostora. Raspored prostora: Prizemlje: Manja kancelarija sa toaletom, savršena za recepciju, prijemni pult ili manji administrativni rad. Prvi sprat: Sastoji se od kancelarije....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Busijama 180m2+pomoćni objekat sa garažom 40m2 na ravnom placu od 8ari. Moguć dogovor. Pogodno za hostel-prenoćište zbog blizine aerodroma. Tel. 064/0068300 Dušan Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 1.800 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje trosoban stan na Dedinju u kući sa dvorištem, u mirnom delu, nedaleko od Zvezdinog stadiona. Stan je odličan izbor za porodičan život, ali i kao poslovni prostor – pogodan za IT delatnost, online prodaju, advokatske kancelarije ili biro svih namena. Nekretnina je dugi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 185,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša, na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Objekat se sastoji iz dva nivoa na trećem i četvrtom spratu. Ukupna površina prostora je 185m2. Jedinstveno urađen poslovni prostor opremljen je vrhunskom rasvetom, internetom, grejanjem, klimatizacijom,....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 40.000 €, 144,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bela Crkva je Poznata po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana još u 17.veku....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju. Ukupna kvadratura kuće sa spratom iznosi 144m2. Na placu se nalazi lokal površine 120m2, pogodan za obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Površina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, IRIG, 257.500 €, 188,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na raskrsnici puta Ruma-Novi Sad na pitomim obroncima Fruške gore u Irigu nalazi se restoran sa svojom dugogodišnjom tradicijom. Ceo objekat ima 550 m2 i sve se prodaje zajedno. Pogodan za sve vrste okupljanja sa salom kapaciteta za oko 50 osoba sa natkrivenom terasom kapaciteta....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje na Trošarini. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Lokal u prizemlju kuće je pogodan za više delatnosti, jer je kuća na odličnoj poziciji. Kuća se sastoji od podruma, visokog prizemlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.500 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov penthouse na Telepu, u blizini Limana 4. Odlicna lokacija i pozicija. Pogodan kao poslovni prostor. Useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Niski troskovi. Za vise informacija pozovite! KONTAKT 063/740-62-85 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 195,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97748, VI/VI, lift, terasa(2), uknjižen, garaza. Odlično je pozicioniran, dvostrano orijentisan - pogled na ceo grad, tvrđavu, Frušku goru. Lokacijski je dobro povezan sa gradskim saobraćajnim prevozom. Stan je izuzetno lep, specifičnog arhitektonskog rešenja; veoma....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, VRANJE, Centar, 1.400 €, 199,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Vranja, kod Doma Zdravlja. Nalazi se na drugom spratu poslovne zgrade. Površina prostora je 200m2. Prostor čini šest kancelarija, čajna kuhinja i šest toaleta. Grejanje je na struju, inverter klime. Nalazi se do same glavne ulice. Na odličnoj je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.200 €, 200,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša. Površina prostora je 200m2. Prostor čine tri prostorije, kuhinja, dva kupatila i terasa. Prostorije se nalaze u prizemlju objekta. Postoji mogućnost modifikacije prema potrebi. Izdaje se namešten, a po dogovoru može i nenamešten. Dvorišni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.000 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu u Obrenovićevoj ulici, površine 200m2,na 5. spratu, lift ide do 4.. Sastoji je od od ulaznog dela koji vodi u rešo kuhinju, dva odvojena mokra čvora sa pretprostorom i jedinsvene celine poslovnog prostora sa dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 264.000 €, 200,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor kod Železničke stanice površine 200m2. Sastoji se od prizemlja i sprata 100m2+100m2 koju su koncipirani kao otvoreni prostor. Poseduje 6 parking mesta i veliko dvorište ispred i iza objekta. Grejanje je etažno. U zadnjem delu dvorišta postoji česma i uređeni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim pogledom – Sremski Karlovci. Od 1. oktobra 2025. godine, u ponudu ulazi ekskluzivna vila za izdavanje u srcu Sremskih Karlovaca – savršen izbor za one koji traže mir, komfor i dodir prirode, a sve to na samo 15 minuta od Novog Sada. Ova novoizgrađena....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, VRANJE, Centar, 1.400 €, 200,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Vranja, kod Doma Zdravlja. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Površina prostora je 200m2. Prostor čini pet kancelarija, čajna kuhinja i šest toaleta. Nalazi se do same glavne ulice. Grejanje je na struju, inverter klime. Na odličnoj je lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 200,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini tehničkih fakulteta površine 200m2 namenjen kancelarijskom poslovanju. Prostor se može i parcijalno izdavati od 130m2 do 200m2 zavisno od potrebe zakupca. Sastoji se od šest kancelarijskih prostora koji su uslovno opremljeni, kuhinjskog dela i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LAZAREVAC, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u zgradi u centru Leskovca. Lokal se nalazi u novijoj zgradi, potpuno je renoviran i pruža mogućnost dodatnog uredjenja prostora u zavisnosti od delatnosti i potreba budućeg zakupca. Po svojoj strukturi, veličini i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 238.000 €, 200,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103291, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Jedinstvena ponuda ! ! ! Nalazi se u eksluzivnom delu Ade ciganlije. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.300 €, 200,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u ulici Obilićev venac u Nišu. Nalazi se do same ulice, ulični je lokal. Površina prostora je 97 m2, plus magacinski/kancelarijski prostor od 90 m2. Prostor čini prodajni deo u prizemlju, kancelarija koja se nalazi na galeriji. Grejanje je na struju /podno/.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 1.900 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*Izdajemo u Veterniku Veliki Poslovni prostor 200 m2 na TOP LOKACIJIProstor se nalazi na prvom spratu u sirovom je stanju(urađena struja,voda i omalterisan je)grejanje je centralno na gas Zakupnina iznosi 1900 epotreban je Depozit Posebno izdvajamo blizinu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lokal u polusuterenu poslovno-stambenog objekta na samom ulazu u Altinu, nadomak svih važnih infrastrukturnih sadržaja. Lokal je u sivoj fazi, open space koncepta i može se opremiti u skladu sa željama i potrebama budućih zakupaca. Pogodan je za zarne vrste delatnosti, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan smešten u novoj zgradi, koja se nalazi u lepoj ulici na Crvenom krstu. U blizini je pijaca Đeram, SC Vračar i Beogradsko dramsko pozorište, a na pešačkoj udaljenosti je i trgovačka zona Bulevar kralja Aleksandra, kao i okretnica autobusa. Moderan i lep eksterijer zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 203,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prostran petosoban stan, površine 203m², u blizini Hrama Svetog Save, na trećem spratu novije, lepo održavane zgrade. Sastoji se od četiri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, gostinskog toaleta, dva kupatila (jedno opremljeno đakuzijem), kao i tri terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 2.000 €, 204,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 229)

<< <1 2 3 4 5 6> >>