• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 150 m2" pronađeno 2 956 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 86000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 278.070 €, 169,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 275.000 €, 170,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAZBA E ODLICNA SEMEJNA KUKA VO NASELBA KARAORMAN SMESTENA NA SUPER MESTO SO PREKRASEN POGLED KON GRADOT GEVGELIJA I LESEN PRISTAP DO SITE GRADSKI SODRZINI. IMOTOT PRETSTAVUVA IZVONREDNA MOZNOST ZA INVESTICIJA SO SIGUREN POVRAT,BIDEJKI VEKE E IZDADEN NA DOLG ROK NA RESPEKTABILNI....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 40.000 €, 170,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jošaničkoj Banji. Vlasnik 1/1. Uknjižena. Kuća je od čvrstog materijala, dve betonske ploče. Dobra lokacija, na glavnom putu iz pravca ibarske magistrale ka Kopaoniku, 20-ak kilometara od skijališta. Neophodno ulaganje, sobe, apartmani. Adekvatno za izdavanje jer....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 650 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći petosoban stan na prvom spratu kuće 170m2 NA PUTU ZA VETERNIK. Stan je dupleks sa dva kupatila. Na prizemlju kuće je poslovni prostor kao magacin koji vlasnici retko koriste. Ima mesta za parkiranje više auta i ispred kuće i u dvorištu. Na korišćenje je i travnjak iza....

 
 
 
  Kuća, KAC, 185.400 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća na ulazu u Kać. Kuća je zidana ciglom i nije urađena fasada. Funkcioniše kao dve odvojene stambene celine. U dvorištu ima garažu. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/kac-ulazukac/544076 Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u Đurđevu! Uknjižena 1/1, bez ikakvih ulaganja! Prodaje se kompletno sa svim nameštajem, poseduje garažu za dva auta, voćnjak i baštu. Veoma je uredno i održavano. Kuća ima PVC stolariju, parket, domaču keramiku. Pozovite nas za sve dodatne informacije, naši agenti....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća je novogradnja dvodelna sa 2 ulaza, ima 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, 5 soba, 2 terase, poseduje veliki parking 150m2 Nalazi se na početku Kovilja blizu autoputa i gradskog prevoza Nalazi se blizu autoputa od Beograda 50km,Novog Sada 20 km Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 280.000 €, 170,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena, kompletno renovirana i opremljena porodična kuća, sa letnjikovcem i bazenom. Nalazi se na oko 25km od Beograda, na Trešnji, na ravnom placu od 14.5ar, opasanom uređenom živom ogradom, sa nekoliko stabala voća i četinara, popločanim prilazom kući, parking mestom....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Gat, 65.000 €, 170,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Gatu, blizu somborskog puta. Kuća se sastoji iz 4 dela: 1. deo ima tri sobe; 2. deo je kancelarija (poslovni ulaz sa ulice); 3. deo: 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo; 4. deo: kuhinja, kupatilo i jedna soba. Grejanje je na gas. Parking, garaža, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 170,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sklopu lokala dobija se magacinski prostor 35-40m2( mogucnost prosirenja), parking na otvorenom. Lokal se nalazi pored Gazelekomerc, u blizini Lipovog gaja i Vujadin Boskov stadiona. Novosadaki put 132, Sprat, Namešten, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Uknjižena kompletno renovirana kuća 170m² na parceli ukupne površine 314m² na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, blizina gradskog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 255.000 €, 170,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112419, 7a, bazen, parking, vila. Jedinstveni pogled na Dunav, grad Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu ostaviće Vas bez daha, a zvuk vodenog slapa u bazenu okružen sa preko 100 sadnica cveća uvešće vas u svet hedonizma. Kuća se nalazi na samo 3km od centra grada, na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija na kon.telefon:060/ 66 89 686 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 1.500 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemni lokal površine 170m2 na odličnoj lokaciji u centru Batajnice, ulica Jovana Brankovića. U sivoj fazi, mogućnost izvođenja završnih radova spram želje budućeg zakupca. Izlog orijentisan ka ulici, mogućnost prilaska kamiona, slobodna parking mesta ispred samog lokala.....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 275.000 €, 170,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoetažna kuća u centru Sremske Kamenice, u neposrednoj blizini glavne saobraćajnice i Kameničkog parka. Samostalna kuća čvrste gradnje, odmah useljiva. Površina kuće je 170m2. Trenutno u funkciji dve stambene jedinice (pod jednim krovom). Manji stan 60m²: dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 170,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje poslovni prostor od 170m2 u blizini Bulevara Evrope. Prostor se nalazi na drugom spratu urbane vile namenjen za poslovne delatnosti. Mogućnost korišćenja krovne terase iznad prostora od cc 150m2. Izdaje se polunamešten a moguće je zakupiti dva garažna parking mesta. Potreban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lepu kucu u Kovilju sa dodatne dve stambene jedinica na placu. Za sve inf.pizvati 0601408080 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 236.900 €, 170,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Veternika. Sama kuća ima površinu od 170m2 i pruža izuzetnu funkcionalnost. Unutar kuće se nalaze prostrane prostorije, uključujući dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, dva kupatila i dve ostave. Uknjižena i kuća i pomoćna....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 170 €, 170,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

USTUPAM ILI IZDAJEM POSLOVNI PROSTOR ZA PROIZVODNJU I PRIPREMU HRANE, KOLACA,KUHINJA ILI NEKU DRUGU NAMENU , PEKARICA , MINI PROIZVODNJA.U PLOCICAMA , PLUSNA I MINUSNA KOMORA ,TRI KOMPLET OPREMLJENE KANCELARIJE I MAGACIN SA POLICAMA I DODATNOM SOBOM POD KLJUCEM, VISOK PLAFON....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 201.880 €, 170,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina! Samo kod nas u ponudi, nova kuća, uknjižena 1/1 na vlasnika. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Veterniku, blizina prodavnica, škole, javnog prevoza. Prizemni deo kuće useljiv, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. U....

 
 
 
  Kuća, KAC, 195.700 €, 171,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična spratna dvojna kuća u lepoj ulici. Dva odvojena trosobna stana. Poseduje i kolski ulaz, garažu, podrum, dvorište, baštu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 275.840 €, 171,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u Petrovaradinu, na placu od 1709m2, povrsine 171m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 229.000 €, 171,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. . . . Porodična kuća u Petrovaradinu , stari deo, prizemna površine 171m ,četvorosobna sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, + tri spavace sobe, kupatilo, plac 451m , dva pomoćna objekta u dvorištu, garaža . . .odmah useljivo, uknjiženo. Postoji mogućnosz zamene....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 175.100 €, 171,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću 171m2 blizu TC Big, i u blizini autoputa. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja i tavanskog prostora koji moze biti pretvoren u stambeni deo. Suteren poseduje veliku prostoriju predviđenu za kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, jednu odvojenu sobu i prostoriju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje,svetla je i funkcionalna,ima tri spavaće sobe,Dnevnu sobu,trpezariju sa kuhinjom,terasu,laminatigrejanje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 100.000 €, 171,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću na tihoj lokaciji uz put koji povezuje Rakovac i Beočin, u neposrednoj blizini naselja Dumbovo. Kuća je povučena od saobraćaja, okružena zelenilom i pruža izuzetan osećaj mira. Objekat se sastoji iz dva potpuno odvojena stambena dela, svaki sa svojim ulazom....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 265.100 €, 172,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94553, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjižen, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Istaknuta cena je bez PDV-a. Moguća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 172,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u centru Futoga. Kvadrature 172m2, prizemni deo sređen i renoviran.Kompletno opremljen sa 2 spavaće sobe, kupatilom,dnevnom, kuhinjom i trpezarijom. Gornji sprat u sirovoj gradnji sa 3 spavace sobe ,kupatilom, dnevnom sa kuhinjom. Do ulice objekat od 81m2 sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 648)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>