• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 parket" pronađeno 178 nekretnina - prosečna cena 862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 77000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 217.380 €, 132,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 parket'
135.200 €
135.000 €
186.020 €
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000218. Prodaje se odlična šestosobna kuća od 133 m2 na odličnoj lokaciji u Futogu na placu od 611 m2. Kvalitetno građena – fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba u....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 222.790 €, 139,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću, prostranu i komotnu za život. Kuća se nalazi na placu od 500m2, čiji je front 24m. Kuća sadrži komforan dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinju odvojenu i prostran trpezarijski deo, dve spavaće sobe u koje komotno stane francuski ležaj....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem sređenu kuću u Vrdniku, sa velikim uređenim i održavanim dvorištem i letnjikovcem, pogodnu za boravak i odmor porodice! Kuća je sa garažom, lepim rasporedom prostorija, u kući je održavan parket i drvena stolarija, kaljeva peć, protočni bojler u kupatilu. Plac je ograđen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 141,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.700 €, 144,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelepu vikendicu u Čortanovcima koja može postati Vaša aoza mira, kao i odlična investicija. Vikendica je napravljena od čvrstog materijala. Novija gradnja perfektno urađena, pvc stolarija, parket, odlična keramika. Bez ulaganja. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17484 Kuća na potkrovlje 144m2 + 32m2 pomoćni objekti na placu od 734m2.Kuća je pravljena 1987.godine od čvrstog materijala.Plac je iz 3 parcele i ima uz kuću 3 pomoćna objekta: garažu, letnju kuhinju i šupu.Kuća je četvorosobna: 3 spavaće sobe, kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 119.000 €, 127,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene arhitekture, moderne i kvalitetne gradnje, površine u osnovi 127m2, 9.4m puta 13.6m, korisne površine 240m2. Sastoji se od četiri stepenasto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 207.440 €, 127,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 187.000 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu. Zbog blizine kliničkog centra i medicinskog fakulteta, pogodna je i za izdavanje. Objekat ima 150m2 (71m2 u osnovi, P+I). U prizemlju se nalazi trosoban stan, 71m2 ukupne površine, 55m2 korisne površine. Na spratu se takodje nalazi trosoban stan, korisne....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepo domaćinstvo u selu Moravac na dvadesetak kilometra od Niša.Kuća 150m2 i 2 pomoćna objekta 75m2 i 50m2 na uređenom i ogrđenom placu P=30ari + zemljište pod šumom P=55ara.Kuća je zidana od pune cigle ima 2 ulaza i sastoji se od dva dnevna boravka,....

 
 
 
  Kuća, PRUŽATOVAC, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra K524 Kuca za odmor i uzivanje u prirodi. Od prostorija poseduje: -prvi novo:dnevna,kuhinja,soba,kupatilo -drugi nivo:tri spavace sobe. Kvadratura: 150M2 Površina placa:40ari Da li je ograđeno dvorište?DA Grejanje :TA Uknjižena:DA Ukupan broj soba:5 Broj spavaćih soba: 4 Broj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 174.000 €, 150,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu glavnog gradskog jezgra, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Apelovcu površine 150m2, nalazi se na placu 4,28ara. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, stan se nalazi u zgradi sa bazenom i malom oazom , zgrada je pokrivena sa video nadzorom sa 20 kamera , domarom 24/7 . Stan blindiran, vrata italijanska, alu stolarija sa toniranim staklima, hrastov parket prve klase italijanski, alarm sistemom, pozar sistemom, kaminom sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 237.000 €, 151,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se od donjeg nivoa koji čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, kupatilo, dve spavaće sobe i dve zastakljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.400 €, 152,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 124.500 €, 126,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Panteleju pružiće Vam sve ono što čini kvalitetan i savremen način života. Zgrada je spratnosti Sut+P+2 bez lifta, modernog dizajna, gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. U stanovima će biti ugrađena PVC stolarija u antracit boji,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 226.600 €, 159,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

509891- Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću na samom ulazu u Kać, kuća ne zahteva ulaganja, poseduje tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, u svakoj prostoriji se nalazi pvc stolarija, hrastov parket koji je odlično očuvan.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 185.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u blizini centra grada (na 5 minuta hodom) i uneposrednoij blizini Doma zdravlja (na 2 minuta hodom). Sve što je potrebno za život se nalazi u neposrednoj blizini. Kuća se nalazi na placu od 5,38 ara i sadrži dva odvojena stana površine 75 i 85m2. Stanovi su identični po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 256.000 €, 160,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je reprezentativan poslovni prostor površine 140 m², smešten u prizemlju renovirane vile u jednoj od najlepših ulica u Beogradu – Krunskoj. Karakteristike prostora: • 5 prostorija/kancelarija • 2 toaleta + 1 kupatilo • Kuhinja • Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu • Sprovedena....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 161,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 203.940 €, 167,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu porodičnu kuću na obali Dunava u Beočinu. Kuća je po strukturi četvorosobna, na spratu se nalaze dve spavaće sobe od po 17 m2 , kupatilo sa tuš kabinom i glavna spavaća soba od 30m2 sa svojim zasebnim kupatilom sa velikom kadom i svojim zasebnim garderoberom....

 
 
 
  Kuća, ČEGAR, 250.000 €, 168,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila, na prvom spratu je isti raspored prostorija. Veći deo dvorišta je ispred kuće. Iza se nalaze garaža i 2 pomoćna....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 180.000 €, 168,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,