• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Urađena cisterna za vodu 3000 litara sa ugrađenim hidroforom, preko koga se snadbevaju objekti vodom. Parking ulični uređen. U dvorištu je poseban objekat....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Barič, kuća Prodaje se kuća sa dve odvojene stambene jedinice. 5+, CG, pr+1, parking, garaža Prizemlje čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Dok su na spratu dve spavaće sobe sa terasom, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Na prostranom....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 160.000 €, 140,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savrsena porodična kuća u Staroj Pazovi. Kuća je idealna za život veće porodice, sa dodatnim prostorijama koje omogućavaju komfor i praktičnost. U cenu je uključeno i komercijalni prostor (lokal), kao i pomoćni objekti u dvorištu. Osnovne karakteristike: Površina kuće:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 268.870 €, 167,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvailtetna ku��a u novogradnji iz 2010. godine, na placu od 3a, spratna, na prizemlju dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, kupatilo i ostava. Na spratu tri spava��e sobe, kupatilo i dve terase. Ure��eno i ogra��eno dvori��te, dve kolske kapije i jedna pe��a��ka, fontana, parking....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 zadnjih 14 dana (165)
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 (3560)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>