• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 luksuzan" pronađeno 166 nekretnina - prosečna cena 806 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN 120m2 CETIRI SOBE I VISE ZGRADA JE OPREMLJENA SISTEMOM PAMETNE KUCE SA VIDEO NADZOROM I ALARMOM U STANU GREJANJE- PODNO UZ STAN PRIPADA GARAZA OD 24m2 I TRI PARKING MESTA DNEVNI BORAVAK,KUHINJA,TRPEZARIJA,CETIRI SPAVACE SOBE,TRI TERASE,VESERNICA I DVA KUPATILA U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Duplex Penthouse, Vračar (Hram), 120m² Lokacija: Vračar, Hram Svetog Save Struktura: 2 spavaće sobe + radna soba Površina: 120m² Spratnost: 4. sprat (bez lifta) Terase: 2 prostrane terase Kupatila: 2 moderna kupatila Parking: Garažno mesto uključeno Opremljenost: Potpuno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 luksuzan'
2.000 €
1.200 €
188.139 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, odličan 4.0 stan, na veoma traženoj poziciji u novom naselju K- Distirct 10 min. hoda od Knez Mihajlove ulice, 2min. od Dunavskog Keja i Kalemegdana, dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija javnog prevoza u blizini( autobus, tramvaj). Stan se prvi put rentira, ima potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 122,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dupleks penthaus na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se prostire na 120m² i nudi izuzetan komfor sa dve spavaće sobe, radnom sobom i dva kupatila. Dnevni boravak je prostran, povezan s kuhinjom i trpezarijom, uz izlaz na jednu od dve....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 187.500 €, 125,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u novogradnji- LUX. Lokal se sastoji od 100m2 open space prstora, 25m2 čini kancelarija, kuhinja i dva mokra čvora. Lokal je ukupne površine 125m2. Uz lokal idu i 4 parking mesta. Grejanje je podno, a ima i 4 inverter klime. Obezbeđen je video nadzor i alarmni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Kuća, ALEKSANDROVAC, 96.000 €, 130,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Aleksandrovac (Žabari) – Porodična kuća 130 m² + letnja kuhinja + 10 ari placa – lux mir i prostor! Lokacija: Širi centar, gradska zona, mirna ulica – idealna za porodičan život Površina kuće: 130 m² Plac: 10 ari – uređeno dvorište + pomoćne prostorije Letnja kuhinja: 48 m² zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila ,terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila , terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi ELITE NEKRETNINE. Ekskluzivan stan na odlicnoj lokaciji u luksuznoj novogradnji, dobro pozicioniran. Stan je modernog enterijera. Visoki standardi gradnje i izvanredan kvalitet ugrađenih materijala. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u Indjiji Stambeni objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji u mirnom delu Indjije (Sangaj naselje) Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kuaptila Dve terase Dvorište Ostavu Garažu iz koje se ulazi u stan (Herman) Struja je monofazna i trofazna Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MAJUR, 1.200 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Luksuzna trosobna kuća za izdavanje – Petrovaradin 🏡 U ponudi je prostrana i kompletno nameštena trosobna kuća površine 117m² , smeštena na jednoj etaži, u mirnom i prijatnom delu Petrovaradina. Kuća je potpuno renovirana , opremljena novim, modernim nameštajem i odmah spremna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.600 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd. Luksuzan stan na Vracaru , po strukturi cetvorosoban . Prostran i svetao dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 3 spavace sobe, kupatilo, toalet. Garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje luksuzno namešten i opremljen četvorosoban stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u blizini centra grada, u jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu. Dnevna soba/kuhinja/trpezarija (open-space) Tri spavaće sobe Dva kupatila Dve terase Dva garažna parking mesta....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex u potpuno novoj zgradi na Vracaru. Nalazi se u neposrednoj blizini Hrama. Luksuzno i moderno namešten. Sastoji se od 3 spavace sobe, 2 kupatila i toaleta, dnevne sobe. Na 4. spratu zgrade sa liftom. Stanu pripada jedno garažno mesto u zgradi. U cenu su ukljuceni mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen cetvorosoban stan sa 2 garazna mesta u novoj zgradi. Tromesecno placanje unapred. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve informacije mozete kontaktirati Elite tim: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381 (0) 638211760 , www. elite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.700 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZAJE SE STAMBENA VILA SA POGLEDOM NA DUNAV U SREMSKOJ KAMENICI LUKSUZNO OPREMLJENA TRI SPAVACE SOBE VELIKA TERASA OPREMLJENA SVIM UREDJAJIMA I TEHNIKOM U CENU KIRIJE ULAZI PRANJE PROZORA I ODRZAVANJE ODVODA JEDNOM MESECNO KAOI ODRZAVANJE I BRIGA O BILJKAMA NA TERASI I U DVORISTU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 138.000 €, 115,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izuzetno lep i prostoran stan za izdavanje, smešten na mirnoj lokaciji u srcu Dedinja, u delu Lisičjeg potoka. Ovaj prostrani dupleks od 115m2 prostire se na drugom spratu zgrade, pružajući savršenu harmoniju elegancije i komfora. Stan je pažljivo i kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX cetvorosoban stan sa PRIVATNIM parking mestom-pocetak Bulevara Evrope ! Ulica Bulevar Patrijarha Pavla, 115m2, 1250e useljiv 01.10. 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober... informatika 40e pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 166)

<< <1 2 3 4> >>