• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 235.000 € na 200.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 235.000 €
13.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve novoizgrađene kuće na placu od 7,30 ari. Kuće su izgrađene 2024. godine i potpuno su useljive. Veca kuća je ukupne kvadrature 240m2, uknjižena,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 1500 eura/m2 1.sprat pala cena (29)
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat (846)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>