• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 pogodan Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 pogodan Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 pogodan Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 71.400 €, 51,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Prodaja manjeg lokala u centru Zrenjanina, pogodan za više namena. Lokal je ulični, površine 51 m2, uknjižen, bez tereta, lociran u širem centru Zrenjanina. Za više informacija pozovite tim Mat Real Estate-a. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO 066 884 11 00 Miloš Janković....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 630.000 €, 450,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor sa širokim spektrom mogućnosti za rad. Objekat se nalazi na prometnoj lokaciji, na 20 ari placa. Ima šleperski prilaz, do magistralnog puta. U blizini se nalaze razni infrastrukturni sadržaji, a centar grada je na 5 minuta vožnje. Sadrži....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lokal u polusuterenu poslovno-stambenog objekta na samom ulazu u Altinu, nadomak svih važnih infrastrukturnih sadržaja. Lokal je u sivoj fazi, open space koncepta i može se opremiti u skladu sa željama i potrebama budućih zakupaca. Pogodan je za zarne vrste delatnosti, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Poslovni prostor, IRIG, 257.500 €, 188,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raskrsnici puta Ruma-Novi Sad na pitomim obroncima Fruške gore u Irigu nalazi se restoran sa svojom dugogodišnjom tradicijom. Ceo objekat ima 550 m2 i sve se prodaje zajedno. Pogodan za sve vrste okupljanja sa salom kapaciteta za oko 50 osoba sa natkrivenom terasom kapaciteta 40....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 38,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, zona jedan, površine 38 m2, na 1. spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor. Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU EKSKLUZIVARETKO I ISPLATIVO U PONUDIProdaje se u blizini Glavnog Magistralnog i Međunarodnog puta Uknjižena Ruševna kuća 151 m2 na Veelikom placu od 1200 m2 na TIP-TOP LOKACIJIširina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 pogodan (786)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>