• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.000 €, 115,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119766, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta, tavan. ✨ Renovirana 5-osobna kuća na Telepu, u veoma lepoj, mirnoj ulici, sa malo saobraćaja, na par minuta od bul. Patrijarha P. Pavla, osnovne škole i crkve. Bruto površina je 148m2, a korisne, stambene površine 115m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća koja se sastoji od tri odvojene jedinice i garaže, izuzetna prilika za investiciju ili porodičan život. Osobine kuće: Ukupna površina: 250 m² Tri stambene jedinice – idealno za veće porodice ili kao investicija (mogućnost izdavanja dva stana) Dva odvojena stana sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Mičkei na placu od 8,5 ari, sa tri auto radionice, na dva fiziči odvojena placa. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Po podovima brodski pod i keramika, grajenje na gas-struju, stolarija drvena.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u kertvarošu, potpuno opremljena, poseduje prizemlje i dva sprata. Podovi parket i pločice, vrata i prozori pvc, grejanje centralno na gas. Kuća poseduje veliki balkon sa koga se izlazi u dvorište gde se nalazi zidani roštilj i šupa, kuća ukupno ima 160 m2 s balkonom koji je....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 132,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremčica, Zlate Harmonikaša. Kompletno sređena uknjižena kuća sa lepim dvorištem, garažom, blizu glavne ulice. U mirnom delu Sremčice, na samo 100 metara od glavnog puta, nalazi se kuća 132 m2 sa garažom 12m2, na ravnoj parceli površine 7 ari, sa lepo uređenim dvorištem koje je ograđeno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 104,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nameštena • Dve stambene jedinice Lokacija: Telep, Novi Sad Površina: 104 m2 + dvorište bašta 30 m2 Ova funkcionalna i odmah useljiva kuća nalazi se u mirnoj ulici u jednom od najtraženijih delova Novog Sada - idealna je za: Dve porodice ili dve generacije Izdavanje jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 1.100.000 €, 795,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Jedinstvena ponuda! Odlična, nova kuća na tri nivoa (prizemlje i dva sprata) ukupne korisne površine 795 m2. Ova kuća poseduje i podrumski deo koji se delom može koristiti kao garaža (poseduje automatska garažna vrata), a drugi deo se može prilagoditi sopstvenim potrebama....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište (1187)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>