• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište 200 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište 200 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište 200 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 dvorište 200 m2" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 777 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 80000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.900 €, 205,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Kompleks se nalazi u mirnom i tihom delu Alibegovca okružen zelenilom. Lokacijski ste od Novog Sada udaljeni na samo 5 minuta vožnje. Autobusko stajalište udaljeno je na svega 100m, benzinska pumpa,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 245.000 €, 195,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Penthaus stan Sremska Mitrovica. Lokacija Vodna ulica br.10 Penthaus povrsina 195m2 Lift sa pristupom direktnon u stan Terase dve orijentisane Istok i Zapad Dvoriste sa parkingom i garazama Grejanje na gas podno, svaka soba svoju regulaciju Uknjizeno odmah useljivo, prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 205.000 €, 195,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban dupleks open space stan 195 m2 u luksuznoj urbanoj vili. Stan je na drugom spratu. U najurbanijem delu Veternika, u veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 215.000 €, 205,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 205m2, ŠESTOSOBNA KUĆA Predstavljamo Vam porodičnu kuću u mirnom kraju Veternika. Kuća se u prizemlju sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, kupatila, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kompletno nameštenom kuhinjom. Na potkrovlje se ulaznim stepenicama dolazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 220.000 €, 206,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija za miran i komforan porodični život. Kuća ima dve etaže (Pr+1), u osnovi 103m2, ukupne površine 206m2. Plac je površine 393m2. Put do kuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 221.450 €, 206,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća 206 m2 u Veterniku, novija, sa dva odvojena stana sa posebnim ulazima ali je urađeno tako da jednostavno može biti samo jedan stan jer je stepenište odvojeno zidom koji se lako može ukloniti. Kuća ima pomoćne zgrade, podrum, prizemlje i potkrovlje. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 185.500 €, 206,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Paliluli u blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se na placu od 393m2. Kuća je sama na placu, poseduje prostor za parking tri automobila i deo dvorišta sa finim travnjakom. Kuća je novijeg datuma, spratna je (prizemlje i potkrovlje) u osnovi 103m2,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 206,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija na Popovici! Ova prelepa nekretnina odlikuje se funkcionalnim i pametno osmišljenim rasporedom prostorija, koji pruža maksimalnu udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Smeštena u mirnom delu, okružena zelenilom i čistim....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 206.000 €, 206,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan poslovni prostor. - Centar Batajnice. - Na dve etaže u zasebnoj kući. - Kompletno sređen prostor. - 206 m2 ukupne površine. - Dvorište. - Terase. - PVC stolarija. - Parket. - Centralno grejanje. - Veći broj manjih i većih prostorija. - Svaka etaža ima zasebnu kuhinju, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 150.000 €, 194,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108034, 7a, spratna, terasa(3), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, može zamena(), deljiv, vertikala. Dve odvojene stambene jedinice. Po potrebi garaža se može pretvoriti u stambeni prpstor. Na glavnom putu. Moguća zamena za manji stan u Batajnici. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 295.000 €, 193,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120667, 4.65a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. U ponudi su dve kuće na jednom placu površine 465 m², u mirnom i zelenilom okruženom delu Klise. Kuće su površine 96 m² i 97 m², u dobrom stanju, održavane i funkcionalne. Svaka....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 89.000 €, 193,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bivolju površine 87m2, sa pomoćnim objektom kojem je potrebno renoviranje površine 68m2 i letnjom kuhinjom sa garažom površine 38m2, na placu ukupne površine 4,73a na odličnoj lokaciji, blizu stadiona "Napredak" i na samo 15 minuta hoda do centra grada. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 210.000 €, 208,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosobna porodična kuća na lepo uređenom placu površine 1071 m2. Kuća po strukturi ima tri nivoa podrum, prizemlje i potkrovlje i kvalitetne je gradnje. Podrumski prostor čine tri prostorije ukupne korisne površine 29 m2 - kotlarnica i dve ostave; u prizemnom delu kuće čija je....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 192,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na odličnoj lokaciji u Rumi, površine placa preko 11 ari. Kuća je koncipirana tako što se u prvom delu kuće nalazi poslovni prostor (50m2), potom se nastavlja stambeni deo koji je renoviran ( PVC stolarija, laminati, renovirano kupatilo, centralno grejanje), a treća....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća 192m2, kvalitetne gradnje na placu od 490m2 na Paliluli, 400m iznad Rasadnika. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata, krov je viši, ispod je tavanska prostorija i podrumske prostorije. Prizemlje se sastoji od ulaznog trema, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 212.180 €, 209,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo spratnu kuću u najlepšem delu Klise. Prizemlje kuće se sastoji od spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila i ostave. Na spratu kuće se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo kao i tri terase. Dvorište odaje jako lep utisak....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.300 €, 209,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 154.500 €, 209,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u Rumi i idealna je za porodicu koja traži komforan životni prostor. Kuća se prostire na tri nivoa, sa ukupnom površinom od 209 m². U suterenu se nalazi garaža sa rolo vratima, iz koje se ulazi u kuću ili izlazi u dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 278.100 €, 209,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetna porodična kuća u mirnom i zelenilom okruženom, u centru Sremske Kamenice, savršena za one koji traže kvalitetan i udoban dom. U pitanju je dvojna kuća sa potpuno odvojenim, lepo uređenim dvorištem , koja pruža potpunu privatnost i komfor. Prostire se na 172m² i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 250.000 €, 209,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104546, spratna, 1, klima, telefon, terasa, garaza, parking, tavan. Sredjena porodicna kuca sa lepim dvoristem. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 210,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27051, 4a, spratna, pr+pk + lokal, struja, kanalizacija, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Prodaje se I lokal na placu I svi pomocni objekti . Uknjizeno 42 m/2. Više informacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 95.300 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci - Nova Palanka, površine 190m2 na placu od 1213m2 (12.5 ara). Kuća je spratna i poseduje tavan i podrum. Prizemlje se sastoji iz dve velike spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave i toaleta. Na spratu se nalaze dve velike spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.000 €, 210,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 900 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepa porodična kuća kvalitetne novije gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Čalije. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobusko stajalište, vrtić, marketi, OŠ. Kuća je po spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 368m2, osnova kuće je 129m2.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 320.000 €, 210,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena montažna kuća “ IVANJICA“ građena 2009 godine na placu od 5,2 ara. Ukupna knjižena bruto površina je 210m2, neto 182m2. Sastoji se iz petosobnog stana od 155m2 i garaže u nivou podruma od 27m2. Prizemlje: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom iz koje se izlazi na trem i veliko....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem sređenu kuću u Rumi, na placu površine 5,37 ari. Kuća je prizemna, ima lep raspored prostorija, pogodna za porodičan život! Miran deo grada, veliko dvorište, prostor namenjen za uživanje sa ozidanim roštiljom i pomoćnim prostorijama, garaža, samo su neki od razloga zašto....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVO, 133.900 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDIProdajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI.Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama,dobro održavana,ima dve odvojene stambene jedinice,dva dvorišta prvo betonirano a drugo je ekonomsko....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 190,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za porodičnom kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dobro povezani za gradskim jezgrom? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se kuća bruto površine 295m2 u naselju Čalije. Kuća je spratnosti Pr+1+Po....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno prodajemo kuću sa prelepim dvorištem koja se nalazi u mirnom okruženju, od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, toalet, kuhinju sa ostavom, trpezariju i veliki dnevni boravak u kome se nalazi kamin i iz kog se izlazi na lepu terasu sa pogledom na mali park u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 114.000 €, 211,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa, komplet renovirana kuća u centru Turije. Kuća ima 211m2 stambenog dela i 176m2 objekta - hale visine 5 m, pogodnog za bilo koji poslovni prostor. Kuća ima ajnfort kapiju, natkriveni ulaz, veliku ostavu - radionicu, čardak i prelepo dvorište u zelenilu. Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 155.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjiženu kuću sa osnovom od 111m2 plus potkrovlje, a koja se nalazi na lepom ravnom placu od 607 m2 u Čereviću, na bregu sa kog se pruža pogled na Novi Sad i obronke Fruške gore i gde su većinom noviji objekti u naselju Bare. Kuća je završena , pedantno urađenja i nema....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.550 €, 212,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu spratnu kuću u mirnom delu Veternika. Kuća se nalazi na placu od 560m2. Prostor gde se živi je 280m2 ukupno i nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i tri spavaće sobe. Kuća je bez većih ulaganja. Sam plac je prelep....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 150.000 €, 212,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Spratna kuća sa lokalom i garažom na odličnoj lokaciji – Bačka Palanka, Sinaj 📍 Cena: 150.000 EUR Prodaje se prostrana porodična kuća površine 212 m² , smeštena na uglu dve ulice na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji – Sinaj, Bačka Palanka . 🔹 Kuća je spratna , sa odlično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....