• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat Oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat Oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju - VEOMA POVOLJNO - stan na Zlatiboru, naselje Zova Stan se nalazi u mirnom kraju Zlatibora, okružen prirodom, a opet blizu centra Stan ima 39m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnom i uređenom delu Palilule, idealan za one koji traže tišinu i komfor u stabilnom gradskom okruženju. Površine je 69m2, smešten je na trećem spratu zgrade bez lifta.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat (214)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>