• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 530 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1400 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 146,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks , III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan u novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak, 3 odvojene prostorije, kuhinja, kupatilo, velika terasa od 40 m² + manja terasa Gornji nivo: dodatna....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Prostran dupleks stan idealan za poslovni prostor, III sprat sa liftom Izdaje se odmah funkcionalan i svetao dupleks stan pogodan za kancelarijski prostor ili tihu delatnost, na trećem spratu novije zgrade sa liftom. Struktura prostora: Prvi nivo: veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom delu Nove Detelinare, u ulici Veselina Maleše, izdaje se svetao četvorosoban stan površine 114 m² na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Zgrada je stara oko deset godina i potpisuje je renomirani investitor, dok njena neposredna okolina nudi sve što je stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, 4 kancelarije, u zgradi "Lola" površina : 100 m2, na adresi : Bulevar Kralja Aleksandra 84, Biznis Centar "Lola" preko puta hotela Metropol. Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je kompletno uredjen, Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 168.000 €, 112,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten, veoma komforan petosoban stan sa garažom u dvoriptu zgrade. Neposredna blizina parka, škole, vrtića, Lidla Ovaj svetao stambeni prostor čine veoma komforan dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na zatvorenu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno moderno opremljen stan na trećem spratu u blizini bulevara Evrope. Odličan za porodicu. Zgrada ima parking sa automatskom kapijom i video nadzor. Obavezan depozit. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0638213382 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan, sa dve prostrane terase površine ukupne površine stana od 71 m 2 na trećem spratu stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je u dobrom je stanju odmah useljiv. Tip grejanja u stanu je kombinovan ( TA peći i cini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 88.725 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 59.15 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113431, III/III, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na svega 100m od Ugrinovacke ulice u slepoj ulici se nalazi stan na 3 spratu. Od stana na 50m je skola a na 100m je stanica autobuska sa vise linija. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Potreban....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan, modernog i neobičnog enterijera, na trećem spratu zgrade u Ulici Teodora Pavlovića, sa parking mestom. Sa terase se pruža lep panoramski pogled. Stan idealan za sve koji žele da se opuste i uživaju u svom domu. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan od 90m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Enterijer odiše elegancijom i udobnošću, sa prostranim salonom, svetlom dnevnom sobom, trpezarijom i moderno uređenom kuhinjom. Dve komforne spavaće sobe i dva savremeno uređena kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Ambasador parka i Britanske internacionalne škole. Stan je svetao sa odličnim rasporedom i nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 12.300 €, 820,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje poslovna zgrada (u izgradnji). Rok završetka radova početak 2024. Sastoji se od pet open-space etaža, idealnih za IT delatnost kao i druge firme u ekspanziji. Zgrada je pod krovom, završni radovi će biti usklađeni sa potrebama budućih zakupaca, što je izvodljivo u roku....