• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 130 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 130 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 130 m2" pronađeno 359 nekretnina - prosečna cena 787 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 83000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi ELITE NEKRETNINE. Ekskluzivan stan na odlicnoj lokaciji u luksuznoj novogradnji, dobro pozicioniran. Stan je modernog enterijera. Visoki standardi gradnje i izvanredan kvalitet ugrađenih materijala. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 141.100 €, 142,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća od 142m² na placu od 496m², smeštena na odličnoj lokaciji u Sremskim Karlovcima. Udaljena svega 5 minuta hoda od centra, autobuske stanice i Dvorske bašte. Kuća ima veliki potencijal za uređenje, a posebnu vrednost daje prelep panoramski pogled na Dunav, grad i okolne....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 35.000 €, 118,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUĆA U BEČEJU ODMAH USELJIVA REJON NOVO SELO U BLIZINI TOPOLSKOG PUTA. KUĆA JE POVRŠINE 118 M 2 , POMOĆNI OBJEKTI POVRŠINE 10 M 2 ; 11 M 2 ;11 M 2 i 24 M 2 SVE NA PACELI POVRŠINE 559 M 2 . DVORIŠTE SE PODELJENO NA KUĆNI I EKONOMSKI DEO. LOKACIJA KUĆE JE U BLIZINI SVEGA....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 143.170 €, 142,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću kvalitetne gradnje. Prizemni deo je kompletno završen. Sprat u sirovom stanju . Sve od infrastrukture(struja,voda,gas,kanalizacija). Kuća poseduje i garažu . Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 69.500 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Novom Selu, na jako dobroj lokaciji i mirnoj ulici, prodaje se kuća sa gradskim priključcima i sa dve stambene jedinice. Kuća poseduje lepo dvorište sa letnjikovcem, velikom garažom i šupom. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne....

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 46.000 €, 142,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veliko poljoprivredno domaćinstvo sa puno pomoćnih objekata. Kuća se nalazi blizu banje. Mogućnost prepravke kuće u apartmane. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 118,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Sivcu. Površina kuće 118m2, na placu od 6,25 ari. Kuća je useljena 1981. godine. Poseduje dve velike spavaće sobe, veliki dnevni boravak, kuhinju, ostavu, kupatilo, hodnik i natkrivenu terasu. Od pomoćnih objekata ima garažu, letnju kuhinju, kotlarnicu,....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 42.000 €, 142,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dva nivoa na placu od 20 ari u neposrednoj blizini auto puta Miloš Veliki sa jedne strane i Ibarske magistrale (par kilometara) sa druge strane. Dobro održavana. kompletno nameštena, potrebna su mala ulaganja. Uknjižena na 89m2, merena površina 142m2. Odmah useljiva. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 142,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici od 142 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi u blizini nadvožnjaka. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice Kuća je prizemna i svaka stambena jedinica ima oko 50m2. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 90.000 €, 118,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Mužlji površine 118 m2 na placu od 4 ara. Nalazi se na uličnom delu parcele, poseduje kolski ulaz. Kuća je zidana od čvrstog materijala (cigla ipo) sa betonskom pločom. Sastoji se od hodnika, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 142,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na kružnom putu u Stanovu od 142 m2 na 3.59 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Green Hill-a i Šumarica. Položaj kuće je odličan, sa lepim dvorištem i dva pomoćna objekta. Kuća je spratna ali drugi sprat je samo omalterisan. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 160.000 €, 142,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 142m2( terasa 2m2), TA, II/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 142m2 U zgradi okruženoj zelenilom, na par kilometara od centra nudimo Vam prelep uknjižen dupleks. Stanu pripada parking mesto. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 103.970 €, 142,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću u centru Nadalja na samo 7km od Temerina. Kuća se nalazi na velikom placu od 1769m2 sa dosta pomoćnih objekata na njemu. Kuća poseduje četiri spavaće sobe, dva kupatila i dnevni boravak sa kuhinjom kao i tavan koji se može preurediti u sobu. Odlična....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.520 €, 118,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u Staroj Pazovi ukupne površine 118,83 m2. Novogradnja, odlična lokacija. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 142,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na popularnoj lokaciji, u lepoj ulici. Nekretnina ima mnogo potencijala, potkrovlje je u sirovom stanju i na taj način pruža široki spektar mogućnosti da se uredi po željama. Prednost same kuće je i odličan kvalitet gradnje, kombinacija blok i cigla, sa duplom izolacijom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 50.000 €, 118,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K717 Na prodaju kuća površine 118 m² sa prelepim placem od 10 ari, smeštena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Krćevac, opština Topola. Plac je potpuno ravan, što ga čini idealnim za uživanje na otvorenom, a udaljenost od samo sat vremena vožnje od Beograda čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.200 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na fantasticnoj lokaciji za svaku preporuku. Odlican pogled, puno zelenila, zatvoren sistem obezbeđenja. Tri spavace sobe i dnevni boravak, kupatilo sa kadom, kupatilo sa tus kabinom i zaseban toalet za goste. Kuhinja, terasa, kamin, garazno mesto Odlican sistem hlađenja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 118,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Kuća-Petrovaradin***Oglašavamo prodaju kuće u Petrovaradinu površine 118m2 sa dve garaže od 40m2.Kuća je funkcionalna,useljiva i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom,dnevne i tri spavaće sobe,hodnika,kupatila i terase.Blizina gradskog prevoza.Mogućnost zamene za stan uz doplatu.Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 66.000 €, 142,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 142m2 sa pomoćnim objektima na parceli 12 ari i 36m2 pravilnog pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj ravnici nedaleko od Deliblatske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 118.000 €, 118,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-359 (od ukupno 359)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>