• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 120 m2 Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 120 m2 Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 120 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 120 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na placu površine 25ari nalazi se kuća od 120m2 na dva nivoa. Kuća je u sivoj fazi, ugrađena je stolarija, potrebno je uraditi fasadu. U donjem nivou nalazi se open space - dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na gornjem nivou su tri spavaće sobe i kupatilo. U sastavu kuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ledincima u osnovi 65 m2 .Kvadratura kuće je 120m2 u dve etaže .Kuća je u izvornom stanju , potrebno je ulaganje .Plac je 878 m2 . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Dve posebne kuće, blizu Gajeve ulice, izolovane kuće, pvc vrata, hitna prodaja. Ostale nekretnine pogledajte na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 350 €, 120,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Klisi. Prevashodno namenjen za neku tišu delatnost, ili kao magacinski prostor. Prilaz odličan, dva parking mesta. Pozovite nas za gledanje.. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 69.900 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica prodaje se stan u prizemnoj stambenoj zgradi sa ulazom iz dvorišta, a orijentisan ka ulici. Stan je salonskog tipa, sa visokim plafonima, površine 120 m2 i lako se može podeliti na dve manje stambene jedinice. Stan poseduje pripadajući deo tavanskog prostora,....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Ovča ukupne površine 120 m2, 15 ari placa. Parking, garaža.

 
 
 
  Farma, ŽABALJ, 123.600 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Spuštena Cena*Prodajemo u Lepom Šajkaškom mestu Čurugu Porodičnu kuću na Velikom placu sa 3 Jutra zemlje u komaduKuća je starije gradnje,prizemna nalazi se u Najurbanijem delu mesta sa pet pratećih objekata ima vodu,trofaznu struju,garažu,čardak,24 ara je pod voćemgas....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Čairskoj ulici. Izdaje se objekat bez opreme. Ima 3 kancelarije i toalet. Grejanje je na pelet. Ima dve klime. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska usluga je 50% od prve mesečne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 120 m2 (516)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.