• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 dvorište

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 dvorište" pronađeno 888 nekretnina - prosečna cena 747 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 323.500 €, 259,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća koja pruža savršen spoj udobnosti, mira i prirode. Smeštena u tihom, porodičnom kraju, ova kuća predstavlja idealan dom za one koji žele da uživaju u miru. Kuća se prostire na prostranoj parceli, sa uređenim i negovanim dvorištem koje pruža savršen....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 123.600 €, 99,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je porodična spratna kuća u mirnom delu Bukovca, idealna za one koji traže mir, prirodu i komfor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište, koje pruža brojne mogućnosti. Lokacija je odlična – ulica mirna i bez velike frekvencije saobraćaja, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 89.610 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Srbobranu! Ova kuća koja se nalazi u izuzetno lepom delu Srbobrana, sastoji se od 4 prostrane spavaće sobe kao i funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, a poseduje i simpatični antre u jednom delu hodnika. Grejanje je na gas, ali poseduje i mogućnost korišćenja čvrstog....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 220.000 €, 168,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno zidanu kuću u naselju Transped. Kuća u osnovi ima 168m2, sastoji se od prizemlja: veranda, spavaća soba, ulazni hodnik, dva kupatila, kuhinja, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve ostave, garderober, dve odvojene terase koje silaze u....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 137.920 €, 111,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

F a n t a s t i č n a montažna kuća u Zmajevu. Prizemna kuća bez ulaganja izgrađena 2023. godine. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Iza kuće nalazi se prelepo dvorište kao i bašta od 488 m2. Pobegnite od gužve i pronađite svoju oazu mira i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 247.200 €, 199,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća novije gradnje u najlepšem delu Veternika. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Prelepo i prostrano dvorište. Garaža 38m2. Sve uknjiženo 1/1, može kredit. Nekretnina za svaku preporuku. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Kuća građena za svoje potrebe. Kuća se sastoji od Prizemlja i Potkrovlja. Funkcioniše kao dva trosobna stana, tako da je atraktivna za višečlanu porodicu. Dvorište puno zelenila i cveća,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 200.850 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Svetla i lepo organizovana porodična kuća sa velikim potencijalom za kvalitetan život van gradske buke a opet nedaleko od grada.Prelepo dvorište sa puno zelenila, ostavlja zaista bez daha. Ukoliko sebe vidite u cvetnoj oazi, da vas budi cvrkut ptica a opet da ste na 10ak minuta vožnje....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 350.000 €, 283,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je novija porodična kuća u Batajnici, na placu površine 5,6 ari. Objekat ukupne površine 283 m² prostire se na dva nivoa. Prvi nivo je u potpunosti završen i useljen, dok je drugi nivo ostavljen da se završi u skladu sa željama budućeg vlasnika. Na prvom nivou nalazi prostran....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 100,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi renovirana kuća u Sremskim Karlovcima. Kuća je uknjižena u idealnom delu, renovirana pre dve godine, zajednički plac, prodaje se samo kuća. Može funkcionisati kao dva odvojena dvosobna stana. Dvorište je sređeno, nalazi se u mirnom kraju, nedaleko nedaleko od centra Sremskih....

 
 
 
  Hotel, BEOGRAD, Crveni Krst, 850.000 €, 688,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Hotel koji se nalazi se u niškoj opštini Crveni krst (naselje Donji Komren) na samo na kilometar i po od isključenja sa autoputa Beograd-Niš-Sofija. U blizini hotela nalaze se aerodrom Konstantin Veliki i industrijska zona “Sever”(2.5 km). Centar Niša udaljen je 4km a glavna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 160.000 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 122 m2 na placu od 24 a u širem centru grada. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dva hodnika, pet soba, kuhinje sa trpezarijom, čajne kuhinje i dva kupatila. Grejanje na gas, stolarija PVC sa roletnama i drvena, podovi laminat,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 226.600 €, 185,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na odličnoj poziciji u Futogu koja je kvalitetne gradnje i dobro održavana. Poseduje veliko dvorište sa dodatnim objektima i ima izlaz na dve ulice. Sama kuća ne zahteva veća ulaganja, prostorije su dosta prostrane. Tavanski prostor je u sivoj fazi, mogu biti....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 195.700 €, 160,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća na početku Rakovca u Salaksijama, na mestu gde se pruža prelep pogled. Kuća je okružena zelenilom, sa položajem gde je odlična ''Ruža vetrova'' izvanredna za zdravlje. Kuća je građena u tri nivoa, gde se u samom prizemlju nalazi garaža, zatim jedna velika prostorija....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 412.000 €, 338,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna porodična kuća, na odličnoj lokaciji! Novija gradnja - kuća građena najkvalitetnijim materijalima, moderno opremljena, bez ikakvih ulaganja. Prelepo održavano dvorište ograđeno tujama. Natkrivena terasa i zidani roštilj kao kutak za porodična druženja. Kuća koja sadrži....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17418 Fruška Gora Vrdnik kuća 55m2 uknjiženo + 20m2 neuknjiženo + 20m2 garaža na odličnoj lokaciji u Vrdniku.Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, ostavu i terasu. Dvorište je 135m2 ima mala bašta i 20m2 garaža montažna. Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 128.750 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u blizini centra Vrdnika sa prelepim dvorištem. Na placu se nalaze dve kuće, sa velikim potencijalom. Plac je odlične širine oko 21m i dubine 53m, ima blagi pad i prelep pogled. Okolina je mirna i sređena, tako da možete maksimalno da uživate u prirodi. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 204.300 €, 168,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na Kamenjaru, površine 168m 2 . Kuća je potpuno opremljena, grejanje etažno, lepo veliko dvorište. Lep raspored prostorija u kući. U donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik, veliko kupatilo, prostorija za veš mašinu, mašinu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.700 €, 161,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća izgrađena 2015. godine bez potrebe za ulaganjem. Na placu pored kuće se nalazi novizgrađeni lokal od 55m2 koji koji se po potrebi može preurediti u stambeni prostor. U prizemlju kuće se nalazi komforan dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 94.760 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepo uređena kuća, novije gradnje blizu centra Turije. Kuća ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, veliku spavaću sobu, od koje se mogu izvesti dve spavaće sobe, kupatilo, veliku ostavu i veliku natkrivenu terasu za odmor i uživanje. Kuća ima ugrađenu aluminijumsku stolariju,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na potkrovlje 140m2 legalizovano . Garaža sa posebnim ulazom. Kuća je na top lokaciji sama blizina centra, škole Branko Radičević, svih prodavnica, doma zdravlja, park zeleni pojas. Kuća je novija gradnja od čvrstog materijala. Podovi su laminat, pločice. Voda je gradska , kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 165.000 €, 136,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renovirana trosobna kuća na odličnoj lokaciji u Keru, zamenjeni svi prozori i vrata, na podovima se nalaze keramičke pločice a u sobama najkvalitetniji laminat, kupatilo novo, nova voda i kanalizacija. Spolja je cela kuća izolovana stiroporom od 10cm i demit fasadom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 160.000 €, 132,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se održavana i sređena kuća na atraktivnoj lokaciji na Banstolu. Ova predivna nekretnina nudi sve što vam je potrebno za udoban život: kompletno je nameštena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U sklopu kuće nalazi se pomoćni objekat, kao i dva podruma koja pružaju....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 160.000 €, 132,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Prodaje se održavana i sređena kuća na atraktivnoj lokaciji na Banstolu. Ova predivna nekretnina nudi sve što vam je potrebno za udoban život: kompletno je nameštena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U sklopu kuće nalazi se pomoćni objekat, kao i dva podruma koja pružaju....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, na lepo uređenom placu sa terasom i baštom. Objekat se sastoji od poslovnog dela, uvučenog od ulice, sa baštom. Radio je kao kafana sa baštom i roštiljem, 30godina. Ima kuhinju i mokri čvor. Kuća je okrenuta u lepo, travnato, uredno dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 273.000 €, 226,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Ledinci. Izdvajamo iz ponude novu, po strukturi petosobnu kuću koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Kuća je spratnosti prizemlje, podrum i tavan. Okružena zelenilom sa velikim uređenim dvorištem. Prizemlje kuće čini komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 150.000 €, 114,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća površine 114 m² na placu od 592 m², u mirnom i traženom naselju Mali Radanovac u Subotici. Kuća se nalazi u lepo uređenom i tihom kraju, idealnom za porodičan život. Dvorište je prostrano i omogućava dodatne sadržaje poput letnjikovca, bašte ili parking prostora.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 223,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Sremskoj Kamenici u blizini škole milicije. Kuća se sastoji od suterena sa garažom od 29m2, ostavom i vešernicom. Prizemlja sa komfornim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, wc-om, terasom sa izlaskom na dvorište. Prvog sprata koji poseduje tri....

 
 
 
  Stan, VRČIN, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86156, PR/PR, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, kancelarija. Plac 22 ara, 100m puta 22m. Idealan za parking za kamione, za auto plac, tehnicki pregled, kao i za razne druge delatnosti. Na 1,3km od autoputa u Vrčinu, idealan plac sa kucicom za izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna porodična kuća u mirnom delu Borče – 250 m² + uređeno dvorište! Na prodaju prostrana, luksuzna kuća u Borči, udaljena svega 1 km od Zrenjaninskog puta – dovoljno blizu svim sadržajima, a izdvojena od gradske buke i gužve. ???? Plac: 5,5 ari ???? Stambena površina: 250 m²....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 288.000 €, 240,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena kuća na Panteleju, površine 240m2. Nalazi se u mirnoj ulici nedaleko od Pantelejske crkve. Sastoji se od prizemlja, sprata i ima podrumsku prostoriju. Kuća ima komforni dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Rotkvarija, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Adica – idealna za porodični život Na prodaju je prostrana porodična kuća površine 160 m² , smeštena na placu od 560 m² u jednom od najmirnijih delova naselja Adice. Lokacija je odlična – u neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, vrtić, škola,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 207.600 €, 173,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna prizemna kuća na Adicama. Prostire se na površini od 173m2, poseduje tri spavaće sobe, garderober, dva kupatila, jedan tooalet, kuhinju, komforni dnevni boravak. U potpunosti je opremljena kvalitetnim nameštajem, a kroz par dana stiže i novi francuski ležaj u spavaćoj sobi.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 184.800 €, 154,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Kompleks se nalazi u mirnom i tihom delu Alibegovca okružen zelenilom. Lokacijski ste od Novog Sada udaljeni na samo 5 minuta vožnje. Autobusko stajalište udaljeno je na svega 100m, benzinska pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 192.000 €, 160,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

160m2 kuća na dve etaže, na 4 ara placa, parking mesta ispred kuće i u dvorištu,pozicionirana u blizini škole, vrtića, većih supermarketa , sa autobuskom stanicom na 30-50m od kuće, u boljem delu Altine. Ova kuća se sastoji iz prizrmlja sa tremom i 1 sprata na kojem se nalaze 3 spavaće....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 174.000 €, 145,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću na Srebrnom jezeru u naselju Stari Beli bagrem Na odličnoj lokaciji, na 5 minuta hoda od jezera i reke, unutar jednog od najlepših naselja na Srebrnom jezeru Veliki potencijal za izdavanje Kuća ima 146m2 U pitanju je zidana, prizemna kuća sa placom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 670)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>