• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 130 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan u novoj zgradi, 3 spavace sobe, prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 kupatila, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan se izdaje na duzi vremenski period. Kontaktirajte Elite tim Telefon / WhatsApp / Viber: +381 (0)606689686....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 135.000 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u najlepšem delu Banje Vrdnik, Fruška gora, ulica Boška Sremca 29 a, 130 m2, na 4,3 ara placa. Pet soba, hodnik, kuhinja, kupatilo (renovirano pre par meseci), pet balkona. Asfalt, gradski vodovod, grejanje na struju, septička jama. Odmah ispred kuće prolazi gasovod i gradska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 150.000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva lokala, svaki po 65m2 korisne površine, sa podrumskim (magacinskim) prostorom površine 68m2. Postoji mogučnost spajanja lokala i dobijanja većeg poslovnog prostora od 130m2. Svaki lokal ima po dva mokra čvora, tako da mogu lako da se podele i na po dva manja, ako namena....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa dva lokala u mirnijem delu Srbobrana. Kuća je građena od čvrstog materijala, ima ekonomično grejanje na gasne peći u kući i u lokalima. Kuća se nalazi na uglu i ima dva odvojena lokala jedan od 15m2, a drugi od 14m2, koji su bili u službi trgovine, a mogu....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 103.000 €, 130,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti, ustanove i lokali su u neposrednoj blizini nekretnine. Ukupna površina kuće je 130m2. Sastoji se od dve etaže, koje imaju poseban ulaz, ali....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 80.000 €, 130,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Vrdniku (banja), na najlepsem mestu sa perdivnim pogledom. Plac ogradjen i uredjen. Vlasnik 1/1. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 40.000 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju zapoceta kuca na finoj lokaciji za odmor a i za zivot. Kuca se nalazi na samo 4 km od centra grada na putu za Gabrovac, gde ste potpuno izolovani od buke u gradu. Kuca je u osnovi 130m2, ozidan je prizemni deo i stepenice za sprat. Kuca se nalazi na placu od 6 ara. Priključci....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.600 €, 130,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesteni poslovni prostor na Bulevaru 12. februar, u poslovnoj zgradi na prvom spratu povrsine 130m2 sa grejanjem i hladjenjem na struju. Poslovni prostor se sastoji iz ulaznog dela, dve vec oformljene kancelarije, kuhinje ,koja mora da ostane, montaznog kupatila koji se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1300 eura/m2 130 m2 (426)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?